Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано24.06.22 20:11



Здрасти, торба! Хубавото на изчезването задълго е, че като се появиш и се предизвиква едно такова очарователно свежо вълнение от тема, по-различна от обикновеното злободневие, от което дори и клуба като едно уж по-различно място, не може да се опази



За съжаление мина ми времето, когато без да се замислям, можех да скоча с главата надолу и да далдисам във всякакви срещи с всякакви хора

С годините ставам все по-саможива и някак нямам нужда от много други присъствия, поне не и от някакво живо физическо присъствие, срещи с непознати, а дори и с много от познатите... Предпочитам да общувам виртуално с клубни или реални "организми", както би казал Филип, но на този си акъл, на който съм сега, доста бих си помислила, с кого точно бих се срещнала на живо. И ако се спра на някои от клубните и реално познати, общото между тях ще е една особена липса на точна идентификация, една неопределеност и обтекаемо присъствие или осезаемо отсъствие, или накратко с такива, в които има потенциал да са герои на художествено произведение

Защото, както казах, злободневието и на живо , и тук ми идва в повече. Липсват толкова оживените преди теми за изкуство, култура, литература, философия, житейска мъдрост...

Е, да, хората имат нужда от просто, непредвзето, непринудено общуване за прости, обикновени неща. Нямам против, но както казах, болезнената реалност, пропадаща до вулгарен натурализъм в език, обноски, мисли, убеждения, жизнена философия идва в повече. Затова, предпочитам виртуалното общуване, в което участниците са герои и играят роли.

Така научаваш нещо повече за тях от това, което те смятат за свой реален образ. Имаш достъп до някаква скрита интенция, някакъв замисъл и за себе си, и за тях, който в реалността може никога да не бъде реализиран, но човек носи и виртуалът му дава възможност да разкрие неподозирани дори за самия него страни и аспекти.

И тук тези отделни и може би несъществуващи в реалността аспекти контактуват с други такива на другите "обитатели" и се получава една игра на сенки, отсенки, полутонове и нюанси на личностите, в която има нещо хипнотизиращо, някаква привлекателна мистификация и нямаш нужда да разбереш какъв е в действителност човекът отсреща, защото така или иначе реалният ти живот е подреден по някакъв начин и в него може да няма нужда от разместване и наместване, от корекция на мнението, впечатлението и усещането за даден човек...

Редактирано от MilaO6 на 24.06.22 20:53.



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: Naki]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано24.06.22 20:19



Ахаам! Значи, харесваш жени?
Демек си лесбийка!?!
А гаджето ти знае ли?


Гаджето не се брои. Извън него да.
Мъжете са много семпли



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.06.22 20:28



С никого не искам да се виждам. Току виж ми щръкнал някой косъм на главата и после да ме разнасят, че съм била с нелепа прическа





Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано24.06.22 21:26



Бих се видяла в Пчела С АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ. Няма да го направя, естествено, но БИХ.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано24.06.22 21:31







Тема Re: Животът е кратъкнови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано24.06.22 21:33



Да, не се шегувам. И бих го направила, за да се уверя в огромните разлики в представите, които съм си изградила за вас като визия, и реалността.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано24.06.22 21:41



Да сменим "виждам се" с "правя". Ти казваш.

Естествено, че няма да го направя, но бих го направила.

Това е смешното. Но те разбрах, не се дразни. "Бих" е в условно наклонение.
Би го направила при някакви условия.


Но, естествено, че няма.





Тема Re: Животът е кратъкнови [re: Green Light]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано24.06.22 21:42



Не каза какъв е цветът на очите ти, а това е важно😁Освен това как може да си слаб?!? Един красив мъж е леко така дебеличък, здрав. Не ходиш ли във фитнеса?😁



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: NUT]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано24.06.22 21:44



Здрасти, Нутка. Ти още ли си в локдаун, или излизаш вече по малко? Навън е супер, мирише на липи и на жасмин.



Тема Re: Животът е кратък [re: MilaO6]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано24.06.22 22:00



Прочетох те с внимание и интерес. Не знам дали са ти попадали женски сайтове като напр. обекти, хепи уоман, четилище и др., но ако почнеш да пишеш за тях, ще удариш всички тамошни редакторки в земята.
Иначе се надявам да си над 50 г., защото ако си по-млада, това, което написа, ще ти го броя за депресия или за мидлайф криза. Отчуждението от реалността наистина ли те успокоява? Потъването във вътрешния свят не е ли малко плашещо?
И искам нещо да те питам. Има ли назад в живота ти неща за които не си си простила? (Това е извън темата, ама сега си ми паднала.)🙃






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.