Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано24.06.22 11:09



Амиии, по-скоро идват при мен щото с едно колело не мога да стигна далеч пък съм и малко мързелив от към пътуване. Домошар съм.
Какъв да е мотива за едно кафе? Ми да убия малко време, какво друго.
Кафето го пия поне час навън, иначе - денонощно.
Чудо голямо, кафе като кафе. Често някой дядо току приседне на масата ми и си говорим разни работи, нищо сложно и страшно...





Тема Re: Животът е кратъкнови [re: Noy BG]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано24.06.22 11:16



Благодаря за този отговор. Очаквах го и никак не съм изненадана. Ама пък представяш ли си следния диалог между мен (тръгвайки към теб) и комшийката:
- Торба, къде си се запътила?
- Отивам на кафе с библейския Ной.



Не е ли яко?



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.06.22 11:24



То, и на мен ми идва да те прегърна и ако живеех в София, веднага щях да те заръчкам да се видим на кафе. Щото имаш нужда от малко лежерни, без ангажименти контакти с хора, ей тъй, колкото да излезеш от коловоза и да разнообразиш.

Например аз колкото и да искам да се запозная с някого на живо, няма да му предложа това. Имам силно, непреодолимо неудобство. И защо?


Щото, доколкото съм те чела от години в този клуб, пък аз те чета усърдно, защото харесвам мислещите хора, си в някакво перманентно притеснение да не би да занимаваш излишно другите със себе си. Малко ще погадая за личния ти живот, извинявай, но ми се е насложило впечатлението, че цял живот все гледаш да угодиш на претенциите на близките си и слагаш себе си на втори, трети, последен план. Затова тази плахост, ох, сакън да не се натрапиш. Пък като всеки нормален човек, имаш потребност не само да те забележат, когато търчиш услужливо, ами да го направят, защото наистина хората искат просто да се порадват и поразпуснат в твоята компания. Ей тъй, да те харесват и търсят, ама не заради услуги или от скука, а защото си наистина цветна и многопластова личност.

Не ти е отминал животът, ама изобщо. Зорлем се сбабичосваш, защото години наред си живяла в нечия сянка. И сега нямаш мънзърко смелост да си кажеш - абе, аз сама съм си цар на положението, ще си правя, каквото си ща, много важно дали ви кефи или не.

Предишната ти тема беше голямата суматоха покрай една сбъркана задача на внучето и въх, сакън, детето /и родителите му/ да не ме помислят за ужасно глупава, щото не можах да я реша. И да ги разочаровам.
Мъ, позволи си да бъдеш глупава и лекомислена, бе! Много лошо си ги свикнала твоите на вечен слугинаж!!!

Та, ако бях в София, веднага бих те изкарала на кафе първо да те напия от сутринта, после да те вкарам да танцуваш във фонтаните пред Народния татър.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано24.06.22 11:45



На пръв прочит - с всички, които живеят извън София (извън торбичката).

Бих отишла да пия кафе с клубари в Пловдив, Варна, Хасково, Русе... Германия, Канада, Нова Зеландия, Австралия...



Щастието идва при веселите!

Редактирано от Шило на 24.06.22 11:48.



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор 741 ()
Публикувано24.06.22 12:11



И в предишните албуми имат по някое депресарско парче, сегашният не прави изключение. Кефи не по малко от останалите.

Същите са си, поодъртели като нас.



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано24.06.22 12:19



Защо не би отишла сама на среща с някой от мъжете? От какво се притесняваш?


От нищо не се притеснявам, просто не харесвам мъже и това е загуба на време





Тема Re:нови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано24.06.22 12:23



Чудесно, вдъхновяващо


(няма емотикон за "<3")



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: the bag]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано24.06.22 12:25



Аз с тебе бих пила една мастика.


После да си вържем шарени кърпи на главите, да се метнем на един Харлей и да отпрашим в неизвестна посока ...
Представи ли си го?

Иначе аз клубарете, събрани на едно място, съм ги сънувала Лира беше собственик на Версай и ни беше поканила на гости. Тя, в тая тема, малко ми се беше обидила за образа, в който я сънувах, ма пък партито си беше много вълнуващо



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: 741]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано24.06.22 12:27



Имам плейлист с топ 100 на най-любимите ми рок и метъл парчета. Имам и няколко чифта блутут слушалки, които са постоянно в ушите ми от 2-3 години насам. Може би съм на път да оглушея, но за сметка на това идеално се изолирам от околната действителност и си живея в свой свят. Внучката един ден ми вика: бабо, старите хора те мислят за глуха с тия слушалки, а младите ти завиждат заради единия чифт (които са хубави).


Не мога да ти сложа линк, от телефона пиша, но чуй the crimson idol на wasp и се чувствай поздравен от мен.



Тема Re: Животът е кратъкнови [re: e ta]  
Автор the bag (shapeless sack)
Публикувано24.06.22 12:32



Съгласна съм за Харлея, обаче аз ще го карам, а ти ще се возиш

Освен това моята кърпа ще е черна с череп и надпис дъ кинг ъф метъл или метъл уориър
С Лиренция и аз бих пила кафе. Тя е точно обратното на мен и я харесвам много.
С теб и мастика и ракия и вода от локва бих пила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.