Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано22.06.22 22:49



Прогнози?

Моите - ПП, старателно героизирани от тия, дето ги свалиха, няма да могат да съставят второ правителство, ГЕРБ ще върнат мандата, вече го заявиха, третите също няма да успеят, септември избори, ПП печелят пълно мнозинство и зъбльото ни управлява 4 години в мир и любов с Ленчето.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.06.22 23:12



Абсурд. Влизат още повече, щото масово хората няма да гласуват. Янев, ВМРО, Мая(пу, пу) имат шанс при много нисък вот. Възраждане и Герб ще качат проценти. ПП, ИТН и ДБ ще свалят. И правителството ще е съвсем гаща плява.

Да избират експертно от всички партии и да бутат поне 2 години малко да се закрепи някаква посока. За смях сме с тия избори. Все има 20 експерта да сложат и да се псуват по-кротко. И си мечтая за премиер с по-малко его. Голямо духане, много чекмеджета, тайни договорки, смси, гъзене на Сащ, на Украйна, на Русия, на Турция, сега на Франция. Гъз не им остана...

Не може ли кротко и благо да изкараме някакъв период? Да си оправим кочинката, да взимат по-малък процент, да изградим някак поне минимален образ на парламентарист. В цял свят успяват да се оберат. Ние - като акули на свежа кръв. Как не им приседна не знам.



Тема Прогнозинови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано22.06.22 23:21



Темата ти е различна, за прогнози - но е твърде рано. Нямаме дори някаква сламка под формата на социология, която да оцени реакцията на публиката от принудителната оставка днес. Предстои още известно време парламент, после лято... дори доматите ми не са узрели още.

Ако се появи сламката тия дни, ще актуализираме





Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: UnicaDonna]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано22.06.22 23:28



Ще има мазало. Никой парламент няма да може да направи кабинет, реално ще управлява льотчика.

Z


Тема Re: Прогнозинови [re: Crrafterr]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.06.22 23:38



Не може да не се опитваш да си представяш възможна коалиция при избори през септември. Обреченост си представям аз.

Ако някой в Европа или Азия или Америка ги натисне и се прегърнат Герб и ПП - ще е стабилно. И жална ни майка тогава





Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.06.22 23:55



айде от мен да мине, ма що па да не създам интрига в темата ти, а?



Ти, Уно, не бъди тъй сигурна в резултатите от евентуални бъдещи избори.
И ще ме питаш защо ли?
Ми, ще ти подхвърля "дрееебен, ма съвсем дребничък" жокер - на кой килим привикаха Бойко, та стана такъв бързак радетел за вдигане на ветото, че и готова декларация изчете Десито Атанасова на момента, 'га катурнаха канадския шморц.
И забележи, ДПС-то моменталически подкрепиха ГЕРБ за декларацията и заявеното желание за бързо отхвърляне на ветото. Минути след обявяването и. И забеляза ли напусналото залата ДПС с каква скорост се върнаха по банките си, веднага след като про100то и шайката му се изнизаха от залата като бити педераси.

Та, да видим де ще избие налягането и на какво се дължи "адреналинът" в поведението на опозиционните ГЕРБ и ДПС.
А, и защо сменят Мустафата на юруш?



Тема Re: Прогнозинови [re: 2biri]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.06.22 00:50



Няма да ги натиснат от Европа, понеже са от различни партии (ПП клонят към либералите, т.е. към ДПС, докато ГЕРБ са народняци - като ДСБ, част от ДБ).
От Америка също се съмнявам, различни са (ГЕРБ са по-скоро републиканци, а ПП - демократи).
Остава от Азия нещо

Бе забрави за ПП + ГЕРБ.

По-скоро е възможно нещо между ГЕРБ, ДПС и "БВ" на Стефан Янев. Но последния могат да го привлекат и от ПП. Така че всичко си зависи от представянето на изборите, а то е под много голям въпрос. Ще изпадне ли ИТН? Възраждане колко ще качи? БСП накъде ще отиде? ДБ ще глътне ли част от ПП или обратно, до степен да е на ръба? etc.

Редактирано от Crrafterr на 23.06.22 00:57.



Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано23.06.22 01:31



Буря в чаша вода.
Киро и сие са продукт на ЕС, САЩ и частната армия на САЩ - НАТО.
Докато те са тук нищо добро не ни чака.

Печели този, който ни разкара от ЕС и тегли една майна на НАТО.



Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: 2biri]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.06.22 03:27



Не може, сестро. Казано е.......ще въртиш между 4 ти номер и 6 ти номер наколенки, но не може да останеш без наколенки.


Аз да ти кажа, като по-калцун. Калцун от чужбина. Искам да съм патриот, но как да го постигна ? Как, като българинът се оказа с най-негодната ДНК. За това, скъпи братя и сестри (and others) си оставам там, където съм, там със сиромашките си познания по английски. А вие се оправяйте, вие имате опит ............




Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: Noy BG]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.06.22 03:37



Ти позна, обаче няма как да стане. Знаеш лешоядите как кръжат в небето, над куцащата животинка, дори и куцащият лъв. И си чакат момента, който вече е неизбежен. И следващата стъпка е обезкостяване. Точно като когато паднеш в реката с пираните. Отнема три минути.

Това е определено и предписано за България. И вие много добре го знаете, но не искате (за сега) да го приемете.

Това е, братя и сестри. Големите сили стават все по-големи, малките пешки стават все по-малки и по-малки. С ясно предопределена съдба.

Герои сте вие, които стоите в България. И не заради борбеността ви, а за търпението ви.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.