Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: Silverado]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано23.06.22 21:25



Ами защото мустафата с действията си увеличи многократно броя на русофилите в България.
Митрофанчето/здравей Тарти/ колкото и да се беше старала, този ефект не би успяла да постигне.


Майко, тоз САЩианец ми се струва като свръх-квалифициран за тази длъжност в тази мизерна, миниатюрна, НЕзависима* държавица като нашата..



Или това, или пък нещо се е поиздънил та го "наказват" със нас, И/ИЛИ е мазохист и се кефи на такива "усещания", та зат'ва е приел поста.

(Бележка: * -- Независима(та ни) държава е тази, от която нищо не зависи. )

Да му направим ли на тоз една "мечка" сега, какво мислите!?
Знам, че няма сняг, имам предвид, да му "нападнем" страницата в Уикипедия - разбира се, английската! - или поне да си поговорим за нещо в Talk страницата.

Ето го пичът тука:


Хмм, тоз е стар, ве!
Може просто Байдън да се обгражда със старци като себе си, че Мустафата много младичка..


Редактирано от Naki на 23.06.22 21:41.



Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: Koftia]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.06.22 21:59



Не знам дали ще цъфнем, но определено би било добра първа стъпка да се отървем от вас. Обаче пусто няма отърване, като гледам.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”


Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: Naki]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано23.06.22 22:00



все от горещи места идва.
А ще е тук, за да мете след Мустафанката Херо.
Знаеш - на ново прасе и на нов пасол....





Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: MupaM]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.06.22 22:03



Няма. Ние сме кат конски мухи, колкото по ни гонят, толкова повече връхлитаме.





Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: Koftia]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано23.06.22 22:19



Английският ти е - разбира се! - перфектен.


Все пак говориш и предполагам и пишеш предимно на него, от поне 20-30+ години, да? Освен тук, де, както самият ти каза. Никой не го е подлагал на съмнение.

Но преводите са "друга бира".

Хмм, хмм! Патриот-чужбинец не върви. Като "топла бира", "леден огън", "дървен камък" и т.н. -- оксиморон е.
Ела тук, и бъди тогава горд, смел патриот!
От идването тук няма да ти се смени ДНК-то, не бой се.




Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: Naki]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано23.06.22 22:34



Английският ти е - разбира се! - перфектен.
Все пак говориш и предполагам и пишеш предимно на него, от поне 20-30+ години, да?


Ми той и простият харвард уж нам колко си години го е говорил и писал, пък е май далече от перфектен!



Гледах го днес, простакът му с простак, на някаква обща сценка на днешното европейско меротриятие. Подредили се за снимка всички и си стоят мирно и спокойно, само той, Фернанделът му с Фернандел, на последния ред, нещо се зъби и дудне на съседа си, и се хили гнусно, както само той го умее... Сигурно се надява с наглото си веселяшко държание да прикрие факта, дето всички там го знаят, че ВЕЧЕ НЕ Е ПРЕМИЕР! Щото е изритан от първия минал вот на недоверие от 89 година насам.

Не знам КОЛКО гьонсурат трябва да си, за да отидеш ТАМ и да гледаш хората в очите, пък и да се хилиш на това отгоре... Сигурно на всички е обяснил как са го свалили Митрофанова и една банкянска мутра!

В такива моменти се попипвам по кръста...вдясно

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.06.22 22:53



В Канада да кажа как е. Министър председател, свършва ти мандатът, излизаш от полезрение и не си ‘дъвка’ повече. Аз съм тук от правителството на Малруни. Него и всички останали , нито съм ги чул, нито съм ги видял повече.





Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: Naki]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.06.22 23:00



Не ми е перфектен, и не съм претендирал. Научил съм го колкото мога, тъй като живея тук, не работя за българи и с българи, нямам българи в къщи, на работата съм с доста писане, не е само въртене на токмак. Нямам сателитни радио и телевизия, нищо не слушам по български средства за информация. Чета в нета новини, но клипове с видео не отварям.

Не съм завършил английска филология.

А ти един ден ме плюеш, на другия ме хвалиш. Кое от двете е? Да не излезНе, че английският ми е по-добър от българският.



Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: Koftia]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано23.06.22 23:19



А ти един ден ме плюеш, на другия ме хвалиш.

Всеки ден е нов ден. Няма нищо общо



Тема Re: Свалиха ги. Някой очакваше ли друго?нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано24.06.22 05:18



Предпочитам варианта под мишницата вляво...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.