Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 10.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Тествахнови [re: Koftia]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано21.06.22 13:40



Не съм учител. Не го умея, нямам търпение..
За умен, минавахме го - обиждаш ме, аз съм от 80те %!



Не, не е едно и също! Мисли и за тези, които не знаят добре или въобще английски език. Имаме тук И такива.

Да, добра идея да цитираш (и?) в оригинал.


Редактирано от Naki на 21.06.22 13:41.



Тема Re: Тествахнови [re: Naki]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано21.06.22 13:58



Ти ако защитиш една дисертация на тема превод на тази дума, може да се окаже, че има разлика. За мен е едно и също, ако ще и на челна стойка да застанеш. Точно както няма разлика и в това дали ще ти напомпя гумата 32 паунда на квадратен инч или 33 паунда. Има значение във Ф1, но не и на твоята кола.

И бъди спокоен за моите преводи. Аз не съм мисирка от български средства за масова информация. Аз живея цял ден в тази страна и доста пъти не мога и да ти кажа кое как е на български. Чувствам го горе долу какво но не знам директно еквивалента.

До тук изяснява ли ти се нещо или все още ти е като в мъгла ? Между другото, теб съм те забелязал, че 90% от отговорите ти започват с думата глупости. За теб всички са глупави и само ти знаеш верният отговор. На това отгоре и основно целиш да захапеш пишещият ? Аз никога не съм те хапал, няма и да го направя. Останалите клубари го правят и заради мен.





Тема Re: Тествахнови [re: Koftia]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано21.06.22 14:20



Остави го, бе и ти



Тва, накиТУ си развява природната глупост като ексхибиционионист оная работа иззад храстите. Колкото и човек да не му обръща внимание, за да го пощади от жалост, токоз повече го избива изотвътре да продължава да набива канчета със собствената си простотия и неадекватност.



Тема Re: Тествахнови [re: Koftia]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано21.06.22 14:35



За начало, дума "вЕрно" въобще няма.

Пише се "вярно", с Я.
Още там имаш груба грешка -- да не говорим след това за значенията, сходните думи/фрази, синоними (което не са) и т.н.

Другото е така!
Хвана ме, прав си..


Редактирано от Naki на 21.06.22 14:38.



Тема Re: Тествахнови [re: Naki]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано21.06.22 14:50



You still don’t get it? The thing is I don’t give a shit about it. Couldn’t care less.


Дай една снимка сега как си на челна стойка , да ми направиш деня ? Ако си много дебел и не можеш, дай обикновена, но я завърти два пъти на 90 градуса.





Тема Re: Тествахнови [re: Koftia]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано21.06.22 14:56



Same here.



Ще се разберем май - явно да се научиш никога няма, та аз ще си пиша на български език, а ти на твоя си, псевдо-такъв по явни, разбираеми причини и както можеш/умееш.. "Късно е либе за китка"..

Не мога никакви снимки да давам, имам адски болки в петата и дори ходенето из дома ми е трудно.. камо ли челна стойка.


Редактирано от Naki на 21.06.22 15:02.



Тема Re: Тествахнови [re: Naki]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.06.22 15:50



Айде да оставиш хората да пишат, както си искат, а?
Колко пъти трябва да ти се обяснява, че е страшно неприятно да се лепнеш за нечие мнение, за да обясняваш правописа на еди-коя си дума?
Неприятен си за този, комуто правиш забележки, неприятен си за четящите и разводняваш темите.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Тествахнови [re: alisalisa]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано21.06.22 19:19



Моля-другарко - Кофтия вече написа, че ще дава за в бъдеще английските (или други другоезични, т.е. не-български - като немски, китайски, занзибарски, тимбуктуйски, нубийски или марсиански) цитати в оригинал.

Което мисля е достатъчно, и изчерпва темата.


Благодаря!


Редактирано от Naki на 21.06.22 19:25.



Тема Re: Тествахнови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.06.22 19:37



Айде да оставиш хората да пишат, както си искат, а?

Айде да оставиш хората да пишат каквото си искат, а?



Тема Re: Тествахнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (познат)
Публикувано21.06.22 21:40








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.