Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано06.06.22 11:29





Младежи и девойки, просто СИ НОСЕТЕ НОВИТЕ ДРЕХИ...и шапки... Похапвайте, попийвайте, идете на море, каквито и да са цените, направете по някоя свирка на негър и не се плашете от гаргите, нито си монтирайте фотоволтаици - те са ви най-малкият проблем...

"Тогава са необходими ракети, да. Да, но ако те са и ще бъдат доставени, ние ще направим подходящите изводи от това и ще използваме нашите оръжия, каквито имаме достатъчно", каза президентът в ефира на програмата "Москва. Кремъл. Путин" по телевизионния канал "Русия 1".

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.06.22 11:50



И тоя ли?


Да се координират в няква последователност.
На Рогозин вече космосът не му е интересен май, та тръгва да плаши и нас в калабалъка със "сармат" - ът.



Малко са психиатриите в кремльовския дююрег*, малко.

* дююрег, (монголски) "район".



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано06.06.22 11:58



Малко са психиатриите в кремльовския дююрег*, малко.


Да кажем, че си права. Тогава е още по-плашещо.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано06.06.22 12:10



ако човек е минал през по-екстремни обстоятелства и се е събрал, така живее...
това ще остане. какво си дал и взел...къде си обичал, къде нещо те е докоснало, къде си се надскочил, къде свирката е била от сърце


след мен и потоп не е готина опция. опитай да оставиш, независимо струва ли си.
прави това, което говориш, щото финалната права не е толкова далече...
но го разбираш, когато си го живял, преживял...

монтирайте си фотоволтаици, ако можете.
винаги има утре за някого...
а и няма смърт.

иначе споко. каквото за всички, това и за гол хасан...до опустошителна световна едва ли ще се стигне...

но не е красива ситуацията.





Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано06.06.22 12:19



Ами да се е опитал да иска коридор от Хърватска, зер и те са божем братя, славяни...





Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.06.22 12:28



Уни, ти си умен човек.
Едва ли допускаш, че всичко зависи единствено и само от "божеството".
Все пак не всички около него са тъпоъгълници и идиоти.

Използват, че в ес на върха са льольвци, и пускат в ход заплахите.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: Baldrian]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.06.22 12:31



не дали сме на лавров да лети над България, затова е големият рев, и се сипят закани.



Ама нека, нашите мушмули си заслужиха презрителното "страхливите българи".
Щото от много метани, гъзолизничество и продажна към държавата си политика, я докараха до там.



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано06.06.22 12:32



Мисля точно като теб, така че като някаква паралелна линия ми приеми мнението. Това беше неизбежно. Война, няма начин, и да говорят Путин и Рогозин, и да не говорят, все тая- ние знаем, че всяко действие ще има обратно по посока и поне като опит- равно по сила противодействие с всичко налично.
Това притеснение е нещо което започва отпреди информацията за тези английски ракети и ще продължи вероятно след като този конкретен възел бъде вече развързан.
Ужасно противна до степен да не мога да се задълбоча по това ми е мисълта за неизбежността на идващите жертви. Тази неизбежност ме натиска мен. Неизбежната ескалация, незбежните свръхмощни оръжия, след неизбежната глупост на неизбежните ходове на военните и политиците.

И всичко това брънка след брънка- неизбежно, неизбежно и ние гледаме ли гледаме. Войната може би ще има край, но човешката глупост със сигурност е безкрайна.



Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано06.06.22 12:44



Щото от много метани, гъзолизничество и продажна към държавата си политика, я докараха до там.

Докараха я до следното "съвършенство" - ХЕМ да сме в неприятелския списък на Москва, ХЕМ да НЕ СМЕ в приятелския списък на Киев... От два стола - перфектна поговорка.

И след всички метани на простия Киро, и прегръдките му с оня шут, и уверения във вечна любов -



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.06.22 12:46



Тъпо ми е че Европа го играе полезния идиот. Дотук с мита - Европа, центърът на цивилизацията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.