Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Спокойнонови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано06.06.22 13:44



С днешна дата, в момента предстои превземането на Северодонецк и Лисичанск

Сигурен ли си? Зеленото величество нали каза, че там териториите и силите били фифти-фифти?

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано06.06.22 13:47



Не се уморявам да ти повтарям, но ти не желаеш да разбереш, щото ти е по-удобно да имаш "политически враг"

Това е абсурдно. Хич не си ми интересна като "враг". По-интересна ми е едностранчивостта на разсъжденията ти, без никакви "нюанси сиво".

Човек ВИНАГИ трябва да се съмнява.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Спокойнонови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.06.22 13:48



Един ранен, невинен, това малко ли ти се струва?
Това е военно престъпление.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано06.06.22 13:49



Прочети пак първия ми постинг.
Не вярвам, че има смисъл да се обясняваме…

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.06.22 13:59



Едностранчиво?
Да не ме сбърка с Рогозин



Е, аз имам съмнения.
Съмнявам се, че радевой, ниновая и други разни, действат изключително и само от любов към ссср/русия.
Много силно се съмнявам.

И други съмнения имам.



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Спокойнонови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано06.06.22 14:01



Не са фифти фифти.
Не ми се вдига или пуска наново тема с картата на военните действия, но нещата в Луганска област изглеждат решени.
Може би за Донецка област да го е казал това "фифти фифти" и е много вероятно да е така. Но "луганските" войски скоро ще бъдат в подкрепа на "донецките".
Неспасяема е позицията на украинците в Донбас.
Освен па тия английски и американски ракети с далечен обсег да са някакво чудо... но това са фантазии с днешна дата.


П.П. Аз съм служил в мобилна батарея и съм учен да мисля, че тва е чудовищно нещо. (Макар ракетни войски да са малко по-различни, де). Една ефективна артилерия кой знае какво може да направи с хода на войната.



Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано06.06.22 14:07



Прочетох и кимнах, ама сега втори път като те чета и не знам на какво съм кимнал



Какво имаш предвид, пич? За ЕС ли е думата че е полезният идиот, или че континента като цяло пак е буре с барут?



Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: pishmangreek]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано06.06.22 14:07



Човешни ресурси има. :)
Недостатъчно са част от природните.....
... и тези неравенства се преодоляват трудно.

Редактирано от T a n y a на 06.06.22 16:54.



Тема Re: Спокойнонови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано06.06.22 14:15



Това е офтопик, но в буквалния смисъл е това:
- Манастирът на Светогорската Пресвета Богородица (Донецка област), построен в началото на 17 век, се смята за едно от трите най-свещени места в Украйна от православните вярващи.
- Руското министерство на отбраната каза: украинските сили са подпалили манастира.
(източник: пак

)
От текста в линка- Зеленски: "в манастира са приютени близо 300 цивилни, от които 60 деца" (и "предишната бомбардировка е убила там тази седмица четирима монаси").

Интересното е, че преди руснаците да дойдат манастири не горяха. От началото на войната са изгорели над 40.



Тема Re: Спокойнонови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано06.06.22 14:25



Е, един бивш военен още не е "говори се". Говореше се в началото, когато всички се чудеха какво става. Сега като че е по-ясно, искат 10-15 или 20% от територията и това е. Ангажиментът за военен неутралитет на Украйна (т.е. извън НАТО) като че вече е решен, приет от Зеленски.

За нещо повече аз не виждам смисъл, кой знае. Каква му е далаверата на генерала в (цитирам) "пълно изкореняване на украинската култура", никога няма да науча. Или ще прави верига ресторанти с руска кухня, на мястото на украинската, или иска да е шеф на Болшой театър 2 в Киев, не знам. Като последен вариант - настоява медовухата да се брои за руска, а не за украинска нискоалкохолна напитка, след като направи завод край Донецк.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.