Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано07.06.22 10:34



Говоря за Европа.



Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: Green Light]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано07.06.22 10:45



Интуцията помага.



Тема Re: Грийни, ти нали си падаше по каргинови [re: ad miral]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано07.06.22 10:52



Прав си, както винаги. И непобарваем в изявления.
Може би, когато съм се запознавала с един подобен колонел, съм била под въздействието на бояришник.

Но ти знаеш най-добре.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано07.06.22 10:52



Това е хубав сюжет за екшън, Уни.
Жалко, че брус уилис се разболя толкова трагично.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Грийни, ти нали си падаше по каргинови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано07.06.22 10:54



Материалът е отпреди 5-6-7 дни.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано07.06.22 10:58



За ЕС.

А аз за Европа. :))



Тема Пусния, де!нови [re: UnicaDonna]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано07.06.22 11:25



Надали ти ще продаваш или управляваш ракетите ... Пускай друга тема ... Може и за внуци да е!

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано07.06.22 11:38



На общата пресконференция с френския президент Емануел Макрон руският президент Владимир Путин призна истината, че Русия отстъпва на страните от НАТО по конвенционално въоръжение.



Мдааа... вие очевидно съвсем избирателно преценявате кога да ВЯРВАТЕ на Путин и кога - не. ОСОБЕНО когато сайт като "Факти" и журналист като Иво Инджев коментират нещо.

АКО това беше истина - той нямаше да се осмели да започне тази война.

Ето какво мисля аз. Още много отдавна, преди да се случи тази война, която (тя и причините за нея) промениха донякъде моето принципно отношение към някои въпроси, аз бях, съм и ще бъда СИГУРНА в това, че руснаците превъзхождат ВСИЧКИ по някои неща, едно от които (може би първото) е ВЪОРЪЖЕНИЕТО. Всякакво.

Нямам никакви военни таланти, съдя за нещата интуитивно и логически. Бих казала - по женски. Нещастните руснаци открай време живеят живот, в който 9 от всички 10 рубли в държавата отиват ИМЕННО за въоръжение. Също така не се съмнявам изобщо в талантите на руските измислячи на оръжия. Така че аз, за разлика от теб, не подлагам на НИКАКВО съмнение не точно конкретните факти и именца от материала, който пуснах, а ВЪОБЩЕ нивото на руското въоръжаване като цяло..

Защо, дали и кога това "най" въоръжение ще бъде използвано - ще реши който трябва. За целите, за които му потрябва. (АКО).

Твоите анализи за причините да не видиш това оръжие са смехотворни.

Да не мислиш, че на Путин целта му е да убива хора, да унищожи човечеството или да се дърли с тоя-оня нещастник, който наднича зад пионки и шутове, тровейки света ей така, между другото, с ЛГБТ и всякакви други извратени "ценности"? Божке... Путин си има икономически и всякакви други цели и ПЛАНОВЕ, и ти самият признаваш когато излезеш от заблудите си, че си ги постига - може би по-бавно, но пък сигурно. И със сигурност нито ти, нито аз можем да се сетим за тях изцяло.

И не визирам само войната с Украина, която в същност е само епизод. Икономически той си плете кошницата в момента доста успешно. Поинтересувай се.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.06.22 11:59



Ами икономически постига обвързаност с Китай- нещо за което сигурен съм че ЕС и САЩ са супер недоволни, но от руска гледна точка е кон за кокошка.
Другото което "постигна" икономически е че вече няма на света компания, която да смята Русия за сигурен доставчик на каквото и да било. Тази промяна на договорите за газа със сигурност е катастрофална погледнато дългосрочно и като доверие. От Русия ще се купува само това което не може да се купи другаде.
А ти с този постинг и "женска" гледна точка подпечатваш със собствените си ръце етикета на заблудена от пропагандата.

не се съмнявам изобщо в талантите на руските измислячи на оръжия

не подлагам на НИКАКВО съмнение...нивото на руското въоръжаване

ще реши който трябва.


Това не са фрази на някой, който мисли критически.



Тема Re: Исках да пусна друг вид тема, лежерна, но...нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано07.06.22 12:40



етикета на заблудена от пропагандата.

Това не са фрази на някой, който мисли критически.



Как точно свързваш тези две качества? Според теб не е ли възможно човек да мисли критиччески, ако е заблуден от пропаганда?



Ти например как точно мислиш "критически" към върховностите на ЕС и САЩ? Специално в тази война? Щото гледам - не се смяташ за "заблуден от пропагандата".

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!


Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.