Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:45 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: Lira Emerald]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.05.22 19:43



Аз разбрах, че са заедно, и че май няма да живеят в уса.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Зависи...нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано15.05.22 19:47



То, и днес рибешкото брашно се използва за наторяване заради високото съдържание на фосфор. Също и за храна на животни - кокошки, прасета. Едно време не са имали технологията за производството му, затова са наметквали направо риба по нивите.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Зависи...нови [re: alisalisa]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано15.05.22 19:47



AAA заради фосфора. Ясно, има логика.



Z

Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: tartarianeyes]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.05.22 19:51



Не, тя каза, че е в Россия за да види близките си и да вземе виза за УСА, защото нямала виза за там, а там я чакало фиансето и може би щели да живеят там или някъде другаде...и т.н....абе нещо на игри и размотаванка ми иде работата, ама хайде да не съм лош пророк и девойчето успее да иде.
Фиансето нещо мА съмнява, нищо, че и е дал пръстенче, което всъщност нищо не значи, специално в УСА-то...ма тва за нейно спокойствие да не плаче много докато се надява на ненадежното



Ако момичето ме потърси за таро консултация, ще видим какво ще покажат картите и после ще ви пиша, щото гледам и другио свен мен проявяват интерес

Редактирано от Lira Emerald на 15.05.22 19:57.



Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: crystalkyle]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.05.22 19:53



Тц! то ако ставаше така лесно...ехеййй



Имала съм брак с хамериканец и не стане ли бракът там, ич не ти признават...ма аз подписах с американоса у Истанбул!
Седиш и чекаш у Истанбул минимум 3 години, докато се преценят документално ени неща



Тема Re: Зависи...нови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.05.22 19:56



Навремето по соца имаше и меса от прасета и пилета и т.н. дето миришеха на риба. Хранели ги с тия рибешки брашна за примеси.



Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: Lira Emerald]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано15.05.22 20:05



чунким си нямаме и ние тука в клуба една такава "германка", дето и дай да плюе по назе си, белким я признаят някога за каквато и се ще там.


Нищо ново под слънцето!



Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: Lira Emerald]  
Автор crystalkyle (старо куче)
Публикувано15.05.22 20:10



Хахаха, имало такава

по круизните кораби! Бракът в международни води става регистриран на Бахамите. ! После, хм...



Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: alisalisa]  
Автор Pollyanna33556 (и стар и познат)
Публикувано15.05.22 20:41



Нещо интересно има ли по-нататък в клипа?

За мен интересно беше, че има сметка в долари, но от нея може да тегли само рубли превърнати от доларите й по курса на банката, докато преди войната е могла да тегли доларови банкноти. Можело да изтегли и долари ако банката имала в наличност, но банките нямали в наличност. Дори не може да ползва доларовата сметка да купува стока от останалия свят ползвайки банковата си карта, щото банките им били отрязани от системата заради санкциите.
Другото не ми беше интересно щото го знаех от личен опит.
Забелязва се колко много магазини на известни западни марки в моловете са затворени без да се знае дали някога ще бъдат отворени пак. Някои от стоките обаче може да се видят на сергиите по махленските пазари. Още е рано да бъдат изкупени и да започнат да липсват осезаемо за руснаците.

\"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш\"


Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: Lira Emerald]  
Автор Pollyanna33556 (и стар и познат)
Публикувано15.05.22 20:58



Щото ми се чини, че бая драма ще има тепърва...

Ако се оженят другаде някъде и тогава поискат виза, мисля няма да има проблем. На жена ми направо й дадоха десет годишна виза.
Ако не се лъжа живяли са заедно в Дубаи. Тя тръгва от там за Русия да иска виза от посолството на САЩ а той си е отишъл директно в САЩ.
А биха могли да се оженят в Русия и бързо да си извади виза за САЩ.
Като я гледам Светлана, няма да му излезе евтино на американеца да я има. Тя е от вида "трофейна съпруга", както Светията наричаше този тип жени на времето.



\"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш\"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.