Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано16.05.22 11:35



О, Ржевский... я стига, изнесли са тонове "военни трофеи".
Апартамент.
Как може наистина да ги рЕдиш подобни, тонове хартия са изписани по тоя повод.

Архивите ни отмъкнаха, дай да си ги спомняме с любов сега.

Знам, знам, че в усата някога биели негри, а сега всички са геюви





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано16.05.22 11:39



Хубу. Ма туй какво я топли средната руска пенсионерка, връстничка на майка ти?

Тезата ми е - защо, след като ние принадлежим към най-богатия клуб, с 400 милионно население, имаме същите цени и заплати с държава, която е с брутния вътрешен продукт на Гана и на всичкото отгоре от години е в санкции, а от два месеца - в тотални такива
.

Че ко сме внесли в най-богатия клуб, че да си го ядем?
Принадлежим, щото искаме да сме с богатите на една маса и третирани като бели хора, а не с грузинците. Ма, при богатите е - кот си донесеш от вкъщи на общата трапеза, това ще ядеш. Обаче, ние пак ще те броим за бял човек. Пък при грузинците е само бой по лапите и марш, дръгливо псе да оцеляваш с остатъците под наща маса, благодари се, че не сме те удавили в реката досега.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано16.05.22 12:01



Че на мен само парното ми е над 300 месечно.

Ти си на 50, с огромнейшите претенции за университетски преподавател, ценен специалист, марков ерген, не издържаш семейство - жена, деца и кодки, нито стари, болнави родители с мизерни пенсии, на практика не носиш никакви камъни на врата, не влачиш ремаркета, не си неграмотен маргинал и туй, че 300лв месечно за отопление зимата ти боде очите, щото явно ти е тежък масраф /иначе нямаше и да го споменаваш/, ми е ацки странно. Ако 300лв парно ти се виждат тежък масраф, то си преразгледай претенциите спрямо способностите.
Че сега си Васисуалий Лоханкин на 100 про с този смешен плач.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: alisalisa]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.05.22 12:14



И харчи мноу парно освен тва. Към 75 лева беше средната месечна сметка за парно и топла вода в Пловдив за миналата зима.

Слагала съм му най-малоумно думи фостата, нали, като съм казала, че към приблизително един и същ момент краставиците у нас струват колкото у тях, а именно два лева, вместо както той твърдеше - седем тук срещу долар и нещо там, демек пак около два лева. То не беше малоумие, то не беше дати не съм знаела, последно парното в Русия евтино, от което явно следва, че краставиците тук са седем лева.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 16.05.22 12:16.



Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: alisalisa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.05.22 12:29



съвсем резонен въпрос
Твоето обяснение какво е?
И в сащ комуналните разходи са по-ниски от българските, пък цените на храните и те като нашите. В Германия комуналните разходи по-високи от нашите, но храните им пак на същите цени.



Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: MupaM]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано16.05.22 12:34



Може да отоплява университета, отде да знаем?
На синковеца и приятелка в Сф нова кооперация и вътрешна площ само помещенията, без стени и балкони към 50кв м, на практика, бая просторен като за двама двустаен хапартамент, парното с изравнителните сметки не им прехвърля 150лв на месец. Много зиморничави и си работят вкъщи по тениски и гащи. Туй дори за сериозен разход като % от доходите си не го броят. По на 25 години са, още не са си завършили магистратурата, изцяло се издържат сами.

Като говорител на бедни самотни пенсионери или многодетни татковци с ниско образование и доходи някой да ми реве, че 300лв за парно е нечовешко, ще го разбера. И то, щото в Русия било 30лв - ма как тъй на тях им е евтино, пък на мен скъпо! Ма, 50-годишен с претенции и дори без жена да му изяжда паричките, ко да го мисля, че се набутва с парно не по джоба си! Ми, да си закърпи джоба, ве.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано16.05.22 12:37



И в сащ комуналните разходи са по-ниски от българските, пък цените на храните и те като нашите. В Германия комуналните разходи по-високи от нашите, но храните им пак на същите цени.

Туй е уйдурма на световната мафия, дето те цака със сьомга за 50лева килото, ако и продавачът да си я лови от задния двор с домашна, за 5лв мрежа.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано16.05.22 12:42



и дори без жена да му изяжда паричките

Не бъди съвсем сигурна в това


Снощи ми предложи да ми купи душ панел за масажи и намкви лед осветления за банята , а и терасата трябва да си прави там за секса



Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.05.22 12:47



А, сакън, кога съм казала, че Империята не е велика и светиня му Путин - и той?



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Тема Re: Живот в Русия 2 месеца след санкциитенови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано16.05.22 12:51



като е толкоз ларж, ко сей разпищял, че плаща по 300лв парно за собствения си хапартамент, за който ти дори нямаш достъп и ключ?


пък и ебането с красива жена за показ не е евтино. ей на, питай го Джони Деп.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.