Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 19.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Как носите телефона синови  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.05.22 08:58



При мен вариантите са два. В кейс и с протектор на екрана обаче джобът ми щръква твърде страстно или в пукнатини и драскотини. Изпускам го по три пъти на ден. Сутрин, обед и вечер.

Има ли някой от вас, чийто телефон е здрав? Без да е в кутия. И да е винаги на разположение, да го чувате и да е на лесно?

Къде си носите телефоните?

Редактирано от Green Light на 13.05.22 10:02.



Тема Re: Как носите телефона синови [re: Green Light]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.05.22 09:01



Телефонът в чантата, на ръката гривната.





Тема Re: Как носите телефона синови [re: Green Light]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано13.05.22 09:08



Телефон с клавиши, в джоб на чантата, без калъф, все още не е силно пострадал. При изпускане се разглобява, но подлежи на лесно сглобяване.
На лесно, само дето не винаги го чувам, ако съм далече от чантата.

Имам още един, от тея умните, но той служи само за интернет и повечето време стои вкъщи. При носене в чанта - понякога с импровизиран калъф, понякога пак без. Има силиконов и лепенка на екрана.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 13.05.22 09:10.



Тема Re: Как носите телефона синови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.05.22 09:25



Драмата е голяма. С напредването на годинките все по-често изпускам неща, напр. моторни резачки и флексове (шегичка). Но наистина няколко пъти изпускам големия нож, като готвя и за късмет още не ми се е забил в стъпалото.
Последния телефон със спукан от изпускане дисплей го дарих на съпругата, след като смених дисплея, разбира се. Тъкмо си взех нов с 5G, беше преди година. За жалост 5G няма от Йеттел нито на постоянен адрес в южния софийски квартал, чиято инфраструктура с основание бе критикувана, нито на летен адрес... Но пък железарията е добра, скъпа и престижна - нищо че ненужна



На въпроса: не я нося железарията, а я полагам на повърхност. Когато съм на двора понякога сигнализира, че е напечена от слънцето. Тогава или я местя на сянка, или я пъхам в джоб в редките случаи, когато разполагам с такъв. Обаче бързо започва да ми пречи и пак търся сенчица. Досадна работа, акълът ти е в телефона, вместо да си вършиш работата.
Като излизам за някъде, нося го в чантичка през лятото, а през зимата - в горен джоб на якето. Всъщност чантичката я взех именно заради телефона. Тъкмо събира и холдера на карти и шофьорски документи, носни кърпички и много важни бележки. Като бележката, че на 10 май в 10 ч. е трябвало да бъда на зъболекар. Когато зъболекарката ми звънна в 10:15 ч., за да пита идвам ли, се сетих за наличната някъде бележка. Е, бях далече от София... Синът после ме светна, че в телефона имам напомнячка. Това го знаех, но никой не ми напомни за напомнячката. Може би все пак телефонът е нужен.



Тема Re: Как носите телефона синови [re: Green Light]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано13.05.22 09:26



Аз си нося телефона в дамската чанта. Понякога го чувам, понякога-не, но на мен не ми е фатално, предвид, че не ходя на работа.
Когато се наложи да изляза без чанта (например да тичам в парка) използвам такъв тип чанта за кръста:

по-лека и от по-мека кожа.

След време я подарих на майка ми, за да си носи телефона постоянно и да не й пада от джоба, когато се наведе или полегне.
Купих си нова чанта с колан.
След време моя братовчедка - прясна баба- ми се оплака, че има проблем, когато извежда внука на разходка - като се наведе към внучето, телефонът и се изнизва от джоба, пада и се поврежда. Веднага й подарих моята чантичка -чудо и пак си купих нова.

Където и да отида по света и у нас, това коланче с чантичка е винаги в куфара ми.

А Опти има портмоне за телефон, постоянно закачено на колана му. Не че го чува винаги, но... аз го чувам.


Щастието идва при веселите!

Редактирано от Шило на 13.05.22 09:27.



Тема Re: Как носите телефона синови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.05.22 09:40



Отпред стъклен протектор, вече поназъбен, отзад - галошче.
Бутам го къде ли не, по джобове, чанти, където ми падне, после упорито го търся.

Представяш ли си как щеше да прозвучи тоя въпрос, зададен петдесет години по-рано?
"къде носите телефона си"





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Как носите телефона синови [re: Green Light]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано13.05.22 09:47



Аз съм същия. Веднъж пробвах да съм гъзар и да го нося без протекция, но не изкара и 2 месеца.

И въпреки нея, всеки тел минава поне 2 смени на екрана в срока си на експлоатация. Седи в джоба или в диагоналката.

Z

Тема Re: Как носите телефона синови [re: Green Light]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.05.22 09:49



В аутомобилето, в джоба на панталона, на бюрото, у дома - където ми падне...



Никакви протектори за тази просто вещ. Като се издере или ми писне достатъчно си купувам нов. Жалко, че малките джобни телефони са на изчезване - много ги обичах. Мразя тези тухли сега...



Тема Re: Как носите телефона синови [re: Green Light]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано13.05.22 10:09



Само флипкейс.
Още имам един с нацепен екран, но работещ, в навеса до кокошките - ползвам го за блутут подаване на музика по колоните.

Беше с протектор, аха.
А тоя с флипкейса е като нов (по-предният също, но се скапа СИМ-чекмедженцето по моя вина.)
Самият кейс има ужасно клошарски вид, но телефонът е железен, няма драскотина.



Тема Re: Как носите телефона синови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.05.22 10:10



Децата ми подариха миналата гадина един умен часовник. Удобна джаджа. Ама аз си нося моя любим позлатен Ситизен от преди новата ера и не можах да го заменя и туйто. Зарежда се от слънцето, да се пукне Путин!
Бейби и май цялата фамилия...направо цялата, станаха фенове на Tissot, ама без мен. Да си ги носят.Швейцарски, намкво си, пфу - парвенюта. Къде са традиционните ценности, питам аз?!

П. П. Е, ако някой ми подари един Vasheron Constsntine, например Malta, няма да го върна. Просто казвам.
Обаче с умната джаджа не свикнах. Хем опитах.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.