Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано15.05.22 11:08



Рапът ми действа както геизъм на Киро, както свобода на словото на дебеец.

Алоууу, не сте ли поостарели твърде рано?



Аз, впрочем, рап не обичам много, но това никак не е характерен типичен рап, в който върху еднообразна музика нЕкой също толкова еднообразно реди некви цинични античовешки слова.

Това е разнообразно, емоционално, с хубава мелодия, С ПРЕКРАСЕН РИТЪМ (което за мен е номер 1) и добро попадение на съчетание между фолклор и модерна музика. Впрочем - дори не е наименовано като "рап", а по-скоро като "хип-хоп".


Лично мнение.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: UnicaDonna]  
Автор aiumi ()
Публикувано15.05.22 11:23



Въпреки че песента на Украйна не ми хареса особено (рап - брррр),
се радвам, че еврочовечеството подкрепи Украйна, хората страдат в момента и малко радост не им е излишна.

Иначе като цяло за мен концертът беше много приятен, повечето песни ми харесаха и се забавлявах, явно остарявам, и все по-малко разбирам от мизука, и все пак - Испания, Франция, Армения, Великобритания, Молдова, дори и една Румъния :)))) бяха супер!



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: 4ereshka2]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано15.05.22 11:29



Ох, осъзнавам напълно, че ставам за подиграване с тоя ми навик да си водя бележки за нещо, което повечето хора хич не ги интересува, но на мен си ми е забавно, момент да погледна.



Цитирам: "Егати надутата визитка! От маските не виждам дали пеят. И кой пее. Пеят обаче и допускам хит."

Дай на вълка банан! И това в песен?!
Пеят си момчетата, аз одобрявам. И въпреки маските, цивилизовано представяне. Визията ми напомни популярна танцова група, нещо хип-хопско беше. Ами не, нямам нищо против тях. Не стават за шампиони, но не ме подразниха. Даааа бе, на тях си помислих, че трябва да намеря едно мое любимо парче, което въпреки малоумния текст не успях да разлюбя, благодаря, че ме подсети.

Испанката наистина много пОказна. Сериозно ме изненада, особено като си дадох сметка, че специално тая година никоя друга не размахваше така кълки. Чудесна фигура! Но смятам, че с дупето прекали и от визията си загуби. Защото пее с хъс, настроение и майсторлък жената. За мен лично беше твърде познат /да не кажа клиширан/ и затова леко досаден латино-стилът. Ама испанка, какво. Характерно.

Като написах горе "подразниха", се сетих за германчето. Мързи ме за линк. Като че ли тотално стара и позната песен. На петте точки от публиката чак си отдъхнах - може и другите хора да са видяли подло копие на нещо вече популярно.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: Crrafterr]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано15.05.22 11:36



Ти като мен когато почти изпуснах втория полуфинал. Пуснах телевизора и паднах в шок и ужас. Това е да уцелиш точния момент.

Видял си този с перата в косата, група Размус, Финландия. Нацелил си едно от малкото недоразумения, даже не беше особено като знам какви абсурди са минавали. Според мен де.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!

Редактирано от Bezsynna на 15.05.22 11:36.



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: Bezsynna]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано15.05.22 12:06



Няма място за подиграване и аз си водя бележки за филми.

После препоръчвам на приятели.
Евровизията не я гледах цялата.
Любимият ми музикален формат е войс, но и него не следя.



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: Noy BG]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.05.22 14:24



Я Украина, я по-скоро Путин може догодина да го няма...



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.05.22 15:13



Впрочем - дори не е наименовано като "рап", а по-скоро като "хип-хоп".
То и Путин е наименован президент, но всички знаем че е сатрап.



Много неща съм правил за децата, но да прослушам рап, с това удариха на камък. Не го понесох рапа още когато се опита да навлезе в метъла края на 80-те. Една жигула да и сложиш лети джанти, ауспух ремус и да я боядисаш металик, пак си е жигула, не ми обяснявай че е хип-хоп



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано15.05.22 15:54



Я Украина, я по-скоро Путин може догодина да го няма... - ми то може нищо да няма. (Украйна да я разпарчетосат, Фюрера да се гътне, че и Путин също!) И к'во? Живота си продължава. Са да ревна за нероден Петко?





Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: Noy BG]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано15.05.22 16:15



Зеленски е далеч от фюрер, а голям дял от украинците са си достатъчно мотивирани и това кой точно им е държавен глава вече не е толкова важно.



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано15.05.22 18:38



Постът ти ме хвърли в потрес и безмълвие.. нерде сатрап - нерде рап...



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.