Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: UnicaDonna]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано12.05.22 10:16



На мен украинците ми харесаха.
Гледах малко, най зле ми се видяха норвежците.
Песен, хореография, костюми....помия.


Имаш ли коментар за педала представляващ Австралия?



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: 4ereshka2]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано12.05.22 11:25



Да, и на мен украинците още от началото ми харесаха. Но не гледах всичко, само откъслечно, между другото. Даже нашето участие не видях.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано12.05.22 22:45



Аз най-сетне се сетих да проверя програмата, тъкмо се възрадвах, че уцелих, и какво виждам най-първо? Някакви пишконосещи на вид неща се целуват.



Божей, второто пак пишконосещо нещо, с рокля? И маска, и маникюр? Не.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: Bezsynna]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано12.05.22 23:44



Пишеш - бибипани бибипци, и става ясно за знаещите.
Някак - Евровизия, от години не я гледам - еле па от как символ верую им стана Кончита Вурст.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано13.05.22 15:47



Аз снощи пак залагах срещу себе си. Половин предаване - половин. Кой ти го дава. Дано не изкукуригам до финала, та да го гледам изцяло.

Четири песни харесах, три от тях се класираха. За други три предположих, че публиката ще ги класира, само за една познах.

Ще ми се да чуя песента на Сърбия - записала съм си "крийпи мацка"

, но само на база откъсчето, което пуснаха за гласуването, нали половината парчета изтървах... но май няма да е сега.

Когато успея да изслушам финалистите или пък в краен случай - по време на финала - ще си напиша фаворит, да видим ще ли целна нещо или не.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано14.05.22 12:06



Чак сега видях, че си писала... втората вечер аз почти нищо не гледах, но минавайки покрай телевизора - ми се стори, че някак са по-вяли от първата вечер. Разни балади.

Но дочух нещо и се попитах, ама нямам време да чета - по силата на какъв механизъм няколко държави са фаворитки и участват на финалите, без изобщо да са "играли" на полуфиналите?

Некви привилегировани либерасти пак!!

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано14.05.22 12:33



Ми най-големите спонсори били. Аз някак си бях с убеждението, че тая група са страните основатели на конкурса, а по няяяяякои времена прочетох ли, някой ми каза ли, че били спонсори. Та затова. На мен изобщо не ми допада тая привилегия. Независимо от причината да я има. Ама така са го направили регламента, ше търпим. А, да. Освен споменатата група /убий ме, сигурно ще сбъркам кои точно държави са/ победителят от предишна година също участва на финала директно.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано14.05.22 13:00



Освен споменатата група /убий ме, сигурно ще сбъркам кои точно държави са/ победителят от предишна година също участва на финала директно.

Това бих го одобрила, обаче онова с привилегированите спонсори - направо ми се гади от него.

Това е един дребен елемент от функционирането на ЦЕЛИЯ рекламиран от ЛАМБИ СВЯТ, заради което функциониране Уникалният казва - ще си отида от този свят БЕЗ НИКАКВО СЪЖАЛЕНИЕ...



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано14.05.22 23:08



Бих гласувала най-сърдечно за испанката. Жар жена! И как танцува - да ти падне шапката. Малко по-разголена отколкото трябва за моя вкус, но пред разните ЛГБТейци нещо НОРМАЛНО е глътка свеж въздух!

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано15.05.22 00:59



Ето ме!

Бързам да пиша преди да обявят резултатите.

Испанката ме подразни с тия бедра, единствената така гола днес. Обаче пее гадинката, и то страшно. При цялата енергия се чува, че хаби въздух, обаче корава! Нямаше грешен тон! Това знаеш, далеч изобщо не всеки го може. За разлика, я да видя по записките! - от Франция. Девойките със старта още бяха фалшиви.

Та да си дойдем на думата. Тая вечер направо не мога да намеря за какво да мърморя, един през друг пяха добре. Белгия и Румъния, не знам кой по-напред. Младежът с роклята, когото пренебрегнах оная вечер заради дрехата - голям глас. Австралия. Не парадираше с никакви жестове и гримаси, въобще с поведение. Което ми допадна. Ретро-шансонското парче на Литва ми хареса, мацката освен че пее чудесно, и артистична такава, беше много приятно.

Някои допълнения.
Парчето на Португалия ме зачуди с какъв ли текст е. Пяха нежно и хубаво.
За украинците си в някаква степен права, етно елементът се е позагубил като правило из другите, а те си го изполват добре. Това не прави песента да ми харесва, но оценявам.
Най-скучната песен ми беше гръцката.

И пускам, че ще вземат да кажат вече резултатите.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.