Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано09.05.22 10:32



Ок.
Профанистичен мой напън, уви!
Но странен.
Че е странен моят профанистичен напън е светлинка в тунела - надежда и даже радост по някакъв начин, защото винаги съм искал да съм странен. Загадъчен и тайнствен.



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано09.05.22 10:46



Интуицията е малко преди телепатията в моята права на вероятностите. Интуиция, телепатия, левитация, ясновидство.
Нещо такова.

Тези хора, които употребяват уверено четирите думи имат твърдата вяра в себе си, че могат да манипулират всеки разговор така че да обяснят защо черното е бяло. И обикновено това включва Карлос Кастанеда.

Никой няма никаква интуиция, вие например, двамата с Уникалната си въобразявате че цари някаква българска неприязън към украинците, защото сте видяли репортажи по телевизията и един приятел ви е казал колко са нахални. Това не е интуиция, а извод въз основа на наблюдения. Ако е верен, значи сте добри наблюдатели. Аз казвам че не е и за мен - не сте. Интуицията ви обаче при всички положения е нула или поне толкова, колкото и левитацията ви.



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.05.22 11:46



Не знам колко време ще отнеме на един балистик да сглоби математично описание на скок хвърляне и кош на Майкъл Джордан, но имам убеждението че ще му отнеме повече време отколкото отнема на Майкъл Джордан да го направи по интуиция без да знае ни едно балистично уравнение. Знае точно в коя част на скока си да даде точно какъв импулс точно в коя точка на топката за да попадне в коша.

Когато двата самолета удариха световния търговски център, виждайки картината на пожарите и чувайки информацията че това са току-що излетели самолети, за секунди видях как пожаро предпазната пръскана мазилка на стоманата се предава, горната част на сградата се тряска един етаж надолу и срива цялата сграда. Казах го на глас. Сигурно десетки хиляди инженери са си помислили същото. Час по-късно колегите ме гледаха като терорист, а жена ми като Господ, разказваше го на всички роднини приятели познати и непознати. Интуиция. Кратък път на дълги аналитични размишления. Подценяваш я.


вие например, двамата с Уникалната си въобразявате че цари някаква българска неприязън към украинците
,
Не, грешка е това, не неприязън към украинците, а байгън от смяна на имена на площади, знаменца на всяко приложение в телефона, подкани в банките, търговските сайтове и къде ли не за подкрепа.



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано09.05.22 16:01



Никой няма никаква интуиция, вие например, двамата с Уникалната си въобразявате че цари някаква българска неприязън към украинците

Къде го прочете тва? Я покажи?

Всичко, което съм ти написала по въпроса, след почти майтапчийските си първи 2 поста е, че е абсолютно нелепо да правиш обобщения, сравнявайки ябълки с градински пейки.

Да, българите все още желаем да си кютаме в ЕС и НАТО (не е ясно докога, може би поради липса на читава алтернатива). Но както показа Геврек в темата си - огромна част от нас намират ИМЕННО НАТО виновник за тази война.

И също така, Гераско ти го е написал в друг аспект, чисто субективно, украинците ДРАЗНЯТ с голяма част от поведението си, начело с “главата си” - противягата Зеленски, през останалите си управляващи, та до капризните “нещастни” бегълци.

Та - процентите ти не са релевантни на моите твърдения по всякакви причини.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: UnicaDonna]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано10.05.22 13:39



Не следя "Евровизия",но миналата година гледах няколко изпълнения.
Доволна съм, че спечели Италия.


От минали години, което съм слушала с българско участие най ми харесаха Елица и Стунджи.
Нито "човекът вой" Краси Аврамов го изтърпявам нито Софка.
Продуцента Милен Врабески е от Варна и ми е известен.
Като музикален продуцент не го знам дали стува, но като човек не струва.
В гуглето обаче няма нищо лошо написана за него.
Човек като има пари урежда негативните неща за него да изчезнат



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано10.05.22 13:48



Да, по изключение (нямам нерви да гледам линка ти) ще са украински светци, предполагам, вместо противни педерасти или травестити.
Не знам защо си причинявате това.
Путин само заради това, че ги изключиха от тая гнус, заслужаваше да перне украинците.
Аман.



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: tartarianeyes]  
Автор aiumi ()
Публикувано11.05.22 21:09



В отговор на:

Да, голяма трагедия е, че си харесала украинска песен, как ще спиш изобщо и вопще




Ами трагедия е, защото Путин не е разрешил въобще да има Украйна,
какво остава за украинска песен?! Че и да я харесва!

ПП На мен песента не ми харесва, но това няма значение в случая:)



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: aiumi]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано12.05.22 08:52



На мен песента не ми харесва, но това няма значение в случая:)

А какво има значение в случая?

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: (Евровизия)нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано12.05.22 08:57



Начи - била съм права по отношение на нашето железно жицаджийско участие. Никой го не оцени!



Интуиция - това си е! (Здрасти, Гераско!)

Пратиха на финал ДОРИ онова блудкаво отвсекъде швейцарско недоразумение...

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Редактирано от UnicaDonna на 12.05.22 08:58.



Тема Re: Някой съмнява ли се...(Евровизия)нови [re: aiumi]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано12.05.22 09:16



На мен ми хареса, нещо българско долових, може би затова.
Щеше да ми хареса независимо чия е.



върнете ни архивите, идиоти



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.