Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Малко Офф, ама да не пускам тема, пак за газ де...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.04.22 15:15



Срам не срам, ама блондински да попитам от задния чин



А Япония как се оправят, Австралия?
Те, газ-от къде? С танкери ли им го карат? И въобще там ползват ли го обилно?

И въобще тоз газ толкова ли е на зор да го имаме?
Питам, осъзнавайки, че май звуча наивно...
Блонди съм, тъкмо идвам и от посещение при маникюристката



Тема Re: Путин не би могъл да е по-краен(от Радев).нови [re: Green Light]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.04.22 15:19



Радев що не отговори на въпроса чии интереси обслужва.

На въпросите дължи отговор той - не нашата махала е събирала правителство, то е негов проект.
Отговорите са у него.
За оръжието да не се отмазва, дето викат русите, цял свят знае, че изнасяме за Украйна.
Само той и ниновая се правят на умрели лисици.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: трикнови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.04.22 15:28



За десети път пиша - находищата на газ, които доставят за Китай са различни от тези за Европа. Каквито и мераци, и възможности да има Китай(а той няма), ще трябва да почака полагането на хиляди километра тръби за да може да замени Европа.

Основно за нефт се споменава, Русия нали изнася и нефт.
Но, като цяло, това им е намерението срещу санкциите - всичкият досегашен износ на газ и нефт към Европа да отива към Китай като основен бъдещ купувач, Индия и други заинтересувани азиатски държави. А как ще си го пренасят до купувачите, те ще си измислят. Това са изявления пред пресата на ниво министри.

Дет се вика, ти и аз ли ще им берем гайлето на руснаците как да си продават горивата?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Малко Офф, ама да не пускам тема, пак за газ де...нови [re: Lira Emerald]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.04.22 15:32



За Япония знам, че инвестират милиарди в разработване на нови находища в Африка.
Внасят от арабите.
Даже бяха казали, че могат да внасят втечнен газ в Европа, след като задоволят собственото си потребление.

Австралийците също за казали, че могат да поемат доставки до Европа на втечнен газ.
Това преди няколко месеца.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Малко Офф, ама да не пускам тема, пак за газ де...нови [re: tartarianeyes]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.04.22 15:34



Благодаря Тарти за ориентировъчният отговор. Щото тези две дестинации хич не са ми ясни откъде се снабдяват с разните му там неща





Тема Re: Малко Офф, ама да не пускам тема, пак за газ де...нови [re: tartarianeyes]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.04.22 15:36



Австралийските еколози дори пищят, че 1/3 от цялата територия е в "разкопки" по газови находища и проекти.



Тема Re: Малко Офф, ама да не пускам тема, пак за газ де...нови [re: Lira Emerald]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.04.22 15:37



Внасят, с танкери сигурно.
Не знам.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Малко Офф, ама да не пускам тема, пак за газ де...нови [re: Crrafterr]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.04.22 15:40



Току-що прочетох, че в Малайзия разработвали или вече ползвали находища.
Австралийците.

Тук да вметна, прав си, Австрия няма да плаща в рубли, това е фейк.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: gaza.netнови [re: tartarianeyes]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано27.04.22 15:51



Пропуснала съм нещо.
Нали навсякъде обясняваха как ще става плащането към газпром.
И рубли имало достатъчно.
Какво стана.


Не знам. Съобщенията в руската преса са, че Газпром спира доставките на Полша и България поради отказа им да плащат в рубли.В момента дават извънреден брифинг на премиер и шлейф по телевизията и баш сега аскуфската тв кула спря сигнала, та дори не знам и какво обяснение дават нашите ойлюви.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: gaza.netнови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.04.22 16:04



Онлайн можеш да гледаш. Ей сега ще гледам.

Ако, както твърдят, се окаже, че България не е нарушавала плащанията, и след смелите изявления на радев, това означава, че спирането на газ от Русия бележи начало на държавен преврат.
Не те го казват това, аз





върнете ни архивите, идиоти


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.