Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: gaza.netнови [re: mangosutu-168725]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.04.22 09:28



Слушах го Хиновски по Нова, трудно му се разбира на човека (говорни дефекти), критиката му бе справедлива - защо нямаме договор с Турция, защо нямаме нещо си с Румъния, защо се налага да правим суоп с Гърция (наш газ за тях, техен газ за нас) и т.н., вкл. защо резервът Чирен е едва на 17% пълен.
Слушах обаче и смешния Кузман Илиев в същото студио, който директно излъга в ефир: че руснаците не можели да ползват валутата си и затова е справедливо и оправдано да искат рубли за газа. Поредното руско мекере - ония ти късат договора, той ги хвали. Като обща картина е ясно, отговор на санкциите, но защо на Илиев му трява да представи асиметричен отговор като симетричен, не мога да разбера. n-ти Копейкин.



Тема Re: gaza.netнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано27.04.22 09:30



mizeria.bg




Тема Re: gaza.netнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.04.22 09:31



Поживем-увидим.

Прави ми впечатление друго - че актуалните ни газови експерти заекват и сричат до един.



Тема Re: gaza.netнови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано27.04.22 09:45



Относно "Героите на Украйна". Последното, което успях да намеря набързо, гласи, че решението щяло да влезе в сила, АКО не бъде върнато от областния управител. Понастоящем преименувано ли е нещо или не?

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: gaza.netнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано27.04.22 09:46



Ако се случи, да вземем пример от русите.
Те казват - ничего, потерпим.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Борисов, 2011 г.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано27.04.22 10:04



04.02.2011 г.:
„Европа твърдо е решена повече да не допусне това, което се случи преди две години - да бъдем поставени в дискриминационни условия и да ни се спира подаването на газ", заяви министър-председателят Бойко Борисов пред българските журналисти в Брюксел, където се провежда редовно заседание на Европейския съвет, посветено на бъдещата енергийна стратегия на Общността.

По повод решенията за осигуряване на енергийните доставки премиерът посочи, че до 2014 г. всички държави-членки са длъжни да имат минимум два източника за газово и електроснабдяване. Той даде пример с интерконекторните връзки с Румъния и Гърция, по които България работи, и изрази надежда през следващите месеци да се направи първа копка и на връзката България-Турция, която е добавена в енергийния пакет за сигурност по настояване на Великобритания."





Тема Re: gaza.netнови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.04.22 10:08



Да, върна го веднъж, но въпреки това втори път е гласувано и е прието, и заради това Митрофанова направи съответните си изцепки.



ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!

Тема Re: Борисов, 2011 г.нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано27.04.22 10:08



Недоразумението Настимир Ананиев тази сутрин плю по Бойко точно защото той през март 2021 г бил заявил, че ВЕЧЕ сме напълно диверсифицирани и независими, а всъщност било точно обратното.

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: Борисов, 2011 г.нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано27.04.22 10:49



За да не изпадаме в дълги и безсмислени дрънканици, както повтарям напоследък, следим (поне) в показателни неща:
1. Спират ли реално газа
2. Плащаме ли по схемата, искана от Путин/Газпром.

По т 1 засега няма яснота (май не са го спрели, но ще го спрат всеки момент)
по т 2 също ще разберем съвсем скоро, макар може би малко по-късно от т 1, защото нашите тъпи боклуци на власт ще лъжат като за последно. Тук чакаме информация от руски и евроизточници, нашите са булшит.



Тема Re: gaza.netнови [re: Crrafterr]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано27.04.22 10:52



Ако това да се опитваш да обясняваш логиката на действие на руснаците е да си Копейкин 2 - ОК.
Ако ти ми плащаш за доставена от мен стока, а ти държиш парите, с които си ми платил в свой сейф, който (също) може да ми забраниш да отварям - много ясно, че ще търся начин да заобиколя това, карайки те да плащаш за моята стока с пари, ама вече в мой сейф.
Не бил такъв договорът? Не е, факт. Но и правилата на играта - ти да ми вземеш парите от сейфа на своя територия също са променени.
Тук вероятно ще кажеш, че са променени,. щото аз съм виновен, понеже си бия кучето и искам да му сложа намордник. Доколко промяната на правилата заради скапаното куче е резонна - виж, това вече е личен избор и нито ти, нито аз можем да се убедим взаимно.

Но ако приема факта, че е, тогава ти може да ми откраднеш парите (това реално Е кражба) и по други измислени поводи: например, защо не пикая клекнал (защо потискам ЛГБТ педерастите - примерно). Като във вица "Зайо, защо пушиш".

Редактирано от mangosutu-168725 на 27.04.22 10:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.