Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: 28.04.2022нови [re: crystalkyle]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.05.22 07:37



Това означава ли, че написаното не е вярно?

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: 28.04.2022нови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано01.05.22 08:04



няма как да не е верно
аз написах в гуглето само -.подводница посейдон
и излезе на английски
това означава, че и за другите оръжия се знае
и ми е странно, че никой от обикновените хора не вижда, че руснаците се бият сякаш са с едно затворено око и с дясната ръка вързана на гърба




Тема Re: 28.04.2022нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.05.22 08:22



Да.
Изпитанието на противоспътниково оръжие е провела Америка и сега настоява за забрана на подобни изпитания заради невероятни космически боклук който генерират. Повечето държави са съгласни, но, Русия днес твърди, че американсите изпитания са били успешни и заради това американците искат да ги забранят, за да останат единствени. В статията се използваха същите думи като в постинга на Сноу, но не за руски, а за американски успех.
Тоест този спам, който се препраща е съставен от безразборно копирани текстове, променени, тала че да прави това силно впечатление (което са направили на Сноупринцес).
Щом има така съставен постинг, точно това означава - лъжа.



Тема Re: 28.04.2022нови [re: Green Light]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано01.05.22 08:33



текстовете могат да се преписват, копи-пейст на много места, а ние можем да им вярваме или не
но тестовете или използването на едно оръжие само веднъж, като кинжал, например, се вижда и би трябвало да се разбере недвусмислено от тези, които трябва да разберат




Тема Re: 28.04.2022нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано01.05.22 08:36



Добре, това - за текста.

А някой гледа ли достатъчно руска телевизия, за да е чул какво се говори там за въпросните оръжия?

И изобщо (сега без пристрастия) - още много преди войната и много преди да се заговори за тези оръжия, беше ЯСНО, че именно Русия притежава въоръжение, за което никоя друга държава не може и да мечтае, вкл. американците и всички други, взети заедно.

И това съм го вярвала винаги, повтарям - много преди войната, и докато още ги ненавиждах поне колкото Тарти.

(Не, че сега ги обичам, но причините за войната и държанието на наглите украинци ме кара вече да не съм чак толкова крайна и да прогледна, че има и една друга истина, която не е позволена в либерасткия свят, към който за жалосг принадлежим, по липса на по-добро.)

ПОЖИВЕМ-УВИДИМ!!



Тема Re: 28.04.2022нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано01.05.22 08:36



Аз като ти казвам, че авторът на твоето "сензационно инфо" не прави друго, освен да образова скучаещите домакини в оръжейно дело, ти - не, та не.


Туй е съвременната приказка за страшния Торбалан, с която бабите да плашат непослушните внучета.

"Ако политиците знаели какви оръжия има Русия..." Ами знаят. На военните и специалистите във военните министерства това им е работата - да следят и да знаят всички стари и нови разработки, които влизат на въоръжение в различните държави и изобщо по света. И от туй, че авторът на твойто писъмце "предай нататък" е преписал един списък с оръжия от някоя публикация и си е съчинил пасквила върху добре известна във военните среди информация, изобщо не следва, че открива топлата вода за света и за политиците.

Е, за скучаещите домакини - да.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: 28.04.2022нови [re: alisalisa]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано01.05.22 08:48



мани текста
скучаещите домакини би трябвало да започнат да се чудят защо Украйна при такива противникови оръжия, за месец не е изравнена със земята и станала пустиня
какъв театър се разиграва от политиците




Тема Re: 28.04.2022нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.05.22 08:46



Телевизия не, но за четене - чета. Някои от нещата са верни, но пък някои от тях макар и верни са безполезни. Например вече споменаваният Сармат. Противоракетният щит не че не го хваща, а по-скоро е все едно дали ще го хване или не, защото това където и да бъде взривено ще унищожи половин континент. И вероятно живота, какъвто го познаваме. За по- лесно руснаците направо могат да го гръмнат у тях си в силоза. Така пак ще навредят на НАТО.





Тема Re: 28.04.2022нови [re: Green Light]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано01.05.22 08:58



какво означава - да притежаваш сила, а да не я използваш




Тема Re: 28.04.2022нови [re: snowprincess]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.05.22 09:03



Не знам.
Какво означава да имаш силата да затрупаш една тема за военни карти със спам и недоказани лъжливи твърдения, които ще генерират грамада и безплодна дискусия, и да не го направиш?




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.