Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 26.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Евала на американците!нови  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано31.03.22 23:19



Нене. Никаква ирония.
Дори немците не успяха да накарат по време на пика си в края на първата половина на миналия век, да накарат руснаците наистина да воюват сами със себе си.
Преди секунди гледах фрагмент от разпита на единия от двамата оцелели от двата свалени хеликоптера азовци в Мариупол.
Човекът говори отличен руски. Сред фашагите (такива са, пуделчета, факт!) от Азов сигурно 90 на сто и отгоре са си етнически руснаци)
Всички говорят отличен или селски полуруски - дори западняшките йододефицитни дегенерати от Западна Украйна.

Наистина трябва да сваля шапка на америгоските лайнари. Успели са да сътворят няколко десетки милиона антируснаци от самата плът на руския етнос, дори нашите пикливи сърби (с немалка помощ от самите руснаци, но и западняците) не успяха дфа направят ЧАК толкова интензивни антибългари от македонските лайна.
Гротески - да.
Но истински, берсеркери - антируснаци от самите руснаци в Украйна - ....
Путин нещо квичи през ден-два от ТЖто, но - съвет.
Оставете пропагандата. Гледайте резултатите.
Нямам предвид идиотите - русофоби като шизоидите или пишманадвокатката/съдийка, ... горко на държавата с такива като нея.
Нормалните, с някакви остатъци критично мислене.
Руснаците с чекиджията Кадиров вземат Мариупол от 3 седмици. Ама все още дори не са разсекли реално защитата на фашагите.
Фашагите пускат нхякакви смешни фейкове със стари снимнки и непрекъснато избиват руснаци със стотици милиони.
Затова - гледайте фактите.
Факти:
Урките все още си "дармонят" Донецк и през ден избиват тамошни мирни жени и деца.
Руснаците все побеждават уж, ама нито Луганск, нито Донец - обласи още не са в техни ръце.
Знааам бе, знам, деца на руски лесни курви - уж за да пазят мирното население.
Ама...руското население си измира със стотици, ако не и хиляди. И продължава.
Е - не можете. Явно не сте някакви супервоини, ама и урките са същите като вас. Безсмислени и без да ги ееня реално за мирните жители.
По-добре полу-ужас веднага, отколкото цял - без край.
Вземете и ги смелете най-сетне с някоя опт великите си бетонокъртещи авиобомби барабар с бункерите и да се свършва (визирам най-вече групата в Донбас).
Всичко вървяло по план. Аха, вервам ви. Колкото вервам на урките.
Вече ми писва - вземете си стая и да се свършва, ви еба в дегенератите.
Но нашите управляващи са още по-големи дегенерати и малоумници.
Доказателство? Просто вижте снимката на Киро, даже не е нужно да му гледате действията. Тъй или инак ще ги усетим.
Деба и умрялата още преди век шибана малоумна нация.



Тема Re: Евала на американците!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.04.22 01:34



Според мен, има много нива - аз поне виждам 1 със сигурност.
Бавната война, води до милиони украинци в ЕС.
А това, както сам казваш са си руснаци. Е, със специфично мислене, ама....
Та, от гледна точка - минимизиране на жертвите, на мен поне ми изглежда като добра стратегия.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Евала на американците!нови [re: bira_more]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано01.04.22 10:07



Честно казано - слава Богу, това не е наша война.
Но тъпите дъмбели, които при това се имат за умни, мислещи в категорията "Лецки-Цецка" за тоя конфликт, наистина ме изумяват.
При това стъава дума за уж интелигентни хора, държавни служители най-общо. Путя, Мутя и Бутя.
И тия реално управляват държавата. Ще цъфнем и вържем, знам, че си съгласен


Да правят каквото щат руснаците 1 и 2, но ние къде се бутаме?? Водени от въпросните лайна.



Тема Re: Евала на американците!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано01.04.22 10:34



Руснаците с чекиджията Кадиров вземат Мариупол от 3 седмици. Ама все още дори не са разсекли реално защитата на фашагите.
Фашагите пускат нхякакви смешни фейкове със стари снимнки и непрекъснато избиват руснаци със стотици милиони.
Затова - гледайте фактите.
Факти:
Урките все още си "дармонят" Донецк и през ден избиват тамошни мирни жени и деца.
Руснаците все побеждават уж, ама нито Луганск, нито Донец - обласи още не са в техни ръце.

По-добре полу-ужас веднага, отколкото цял - без край.
Вземете и ги смелете най-сетне с някоя опт великите си бетонокъртещи авиобомби барабар с бункерите и да се свършва (визирам най-вече групата в Донбас).

Всичко вървяло по план. Аха, вервам ви. Колкото вервам на урките.


това видео е от вчера от Мариупол



а това мнение съм копирала от някъде, но съм забравила да запазя името на човека

"Омръзна ми знайни и незнайни "специалисти" по отбрана и сигурност да мелят глупости. Без дори да си направят елементарната сметка. Но за пропадандата правенето на сметка е противопоказно. Важното е да тръбим как руснаците НИЩО не са направили за един месец, как настъплението им се задъхва, как отстъпват от Киев(пък то било ротация на войските), как Путин не получавал информация от фронта, защото ги било страх да му кажат каква е реалната обстановка.

А каква е реалната обстановка? Ами, простичка: Русия нахлува в Украина с около 200 хилядна войска. По това време ВСУ са с обща численост 200,000 души(125,000 сухопътни войски; 25,000 ПВО; 2,000 ССО; 10,000 флот; 40,000 ВВС) и приблизително 50,000 териториална отбрана(данните са от CIA World Fack Book). На всички, минали през казармата им е ясно, че за успешни бойни действия ти трябва съотношение 3:1 за отбрана и 6-7:1 за настъпление. В случая ситуацията е 1:1, т.е. Русия не се готви за тотоална война, а за ограничен по своята същност въоръжен конфликт.

Какво е постигнала до момента Русия: на изток е завзела около 110 хиляди квадратни километра. Помните ли от часовете по география колко е територията на България? ДА, точно така 111 хиляди. С други думи, за един месец Путин е превзел една "България". Отделно още толкова е превзел между Киев и Харков. За състоянието на ВСУ няма да коментирам, но те почти нямат останали самолети, танковете им са Т64(дори в България са снети от въоръжение), Байрактарите падат като зрели круши. И да ми говори някой, че аха и ВСУ ще обърнат войната и ще изгонят агресора на изток от ДОН? Тотална глупост и непознаване на материята.

Но не това е важното. Цената, платена от обикновените хора е огромна. Една държава е разрушена, икономиката й е срината, домовете на хората горят. Има над 3 милиона бежанци. И не от Горно Бонго, а от Центална Европа! И вместо да направим нещо, за да помогнем на хората, да се спре войната, чета военно-политически анализи как генералитетът го е страх да каже на Путин каква е обстановката. Това ли е най-многото, което можете да направите? Някакъв фейсбук мъдрец беше казал, че човек е толкова голям, колкото големи са мечтите му. Аз ще ви кажа(без да съм мъдрец), че човек е толкова голям, колкото може! Колкото помага на по-бедния или по-слабия. Колкото се опълчва на по-големия и по-силния, дори да знае, че ще го пребие училищния гамен. Така че, не седете пред клавиатурите и не тракайте с пръсти по тях. А помислете какво да направите, за да спре тази безсмислена война. И го направете. Без да пускате постове за това. Просто го направете!"






Тема Re: Евала на американците!нови [re: snowprincess]  
Автор crystalkyle (старо куче)
Публикувано01.04.22 10:49



комсомолка, спортсменка, наконец, она просто красавица, особено на фона на сыбитията в Мариупол.
А ето и още една комсомолка-спортсменка-красавица, НяшМяшКрымНаш, ако си спомняте

. Е, едва ли е очаквала, че 8 години ще ходи с охрана непрекъснато.



Тема Re: Евала на американците!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.04.22 10:54



Вземете и ги смелете най-сетне с някоя опт великите си бетонокъртещи авиобомби барабар с бункерите и да се свършва
Не знам какво мислят истинските действащи военни, истинските шпиони и рептилите, но обикновените лаладжии по телевизирите всички до един се чудят на същото. Защо така се закучиха нещата? Тва от руска гледна точка. От украинска, предполагам чуденето е същото, но с обратен знак - "как успяхме, бе егати?!"

П.П. Тук обаче, съм едва вторият след теб. От тези, които съм чел, трети озадачен няма.



Тема Re: Евала на американците!нови [re: snowprincess]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано01.04.22 12:23



Човек. Ти си плоскоземец. За чий чеп да си губя времето да те чета? Плс.



Тема Re: Евала на американците!нови [re: crystalkyle]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано01.04.22 12:25



Тая е изкукала отвсякъде. Царебожка е, ултраправославна, абе куку, сравнимо само с кокошката по-горе и още 1-2 двуневронни клубарки.
Ненапразно се опитаха да я пратят посланик в Занзибар ли, Тринидад и Т ли, Патагония ли


Ама и тва отказа. Не и следя кариерата, но прокурор едва ли вече е.



Тема Re: Евала на американците!нови [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано01.04.22 12:32



Видеото в Мариупол спокойно може да е било правено далеч преди събитията... Бива ли да се хващаш на всичко де що лети в нета?!



Тема Re: Евала на американците!нови [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано01.04.22 12:51



вие ще казвате какво говорят по телевизията
а аз ще пускам какво съм прочела или гледала в нета
за сравнение







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.