Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 13.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: ужаса в Буча!!!:(нови [re: crystalkyle]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано04.04.22 20:26



Това е кауза пердута. Тук са убедени твърдо в изначалната невинност на Русия.


Все нации имеют равный голос, но, когда русские говорят правильные вещи, некоторым лучше заткнуться и делать как сказано. И т.д. С точки зрения американцев, турок, японцев и даже китайцев – это запредельная наглость. С точки зрения многих русских – тут все верно сказано и им лучше заткнуться. Почему? По кочану – мы русские, с нами Бог.

От линка в темата на цифровия мангосуту.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: ужаса в Буча!!!:(нови [re: Naglets]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано04.04.22 20:56



Абе, тия видеа само аз не съм ги видяла ...
Дайте да ги видя.
Къде могат да се намерят?



Тема Re: ужаса в Буча!!!:(нови [re: Naglets]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано04.04.22 21:09



Тая тема е по-подходяща за контрапропагандата. Доколкото изключително некадърната пропаганда като това видео е всъщност пропаганда в полза на противниковата страна.
Абсолютно нищо с тоя случай не е наред, няма едно нещо, за което да няма много сериозни претенции.

Z


Тема Re: ужаса в Буча!!!:(нови [re: e ta]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано04.04.22 21:36



Ами, не ги събирам бе.
Попадат ми и заминават.
Е, питай там мократа мангуста наречена админ, той по-ги има.

WALL·E


Тема Re: ужаса в Буча!!!:(нови [re: NUT]  
Автор aiumi ()
Публикувано04.04.22 21:42





предупреждавам, че не е за хора със слаби сърца.



Тема Re: ужаса в Буча!!!:(нови [re: Naglets]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано04.04.22 22:04



До къде ни докараха ...
На собствения си образ в огледалото да не вярваме.
Гнусен свят!



Тема Re: ужаса в Буча!!!:(нови [re: Naki]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано04.04.22 22:15



Мерси за превода, и да - трябва да се докаже.
Засега съм резервиран и към двете страни в конфликта.
Старая се да си удържам емоциите и да изчакам поне година именно за да се докаже кое - що.





Тема Re: ужаса в Буча!!!:(нови [re: Noy BG]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано04.04.22 22:34



Старая се да си удържам емоциите и да изчакам поне година именно за да се докаже кое - що.

О, няма да стигне година. Това се крои, мисли, планира, прекроява според обстоятелствата, работи, провежда ДЕСЕТКИ години вече... ти си мечтаеш за една година да проникнеш тия дълбини. Най-много да ни излъжат още по-майсторски.

Някои истини от историята сме ги научили поне 50 години след като са се случили, а някои няма да научим никога.

Това е причината, поради която (повтарям се досадно) изобщо не уважавам науката "история".

Някой ще ми се смее?

Ми - да види учебниците по ИСТОРИЯ в Македония!



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: ужаса в Буча!!!:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано04.04.22 22:50



Някои истини от историята сме ги научили поне 50 години след като са се случили, - не написах чак 50 щото няма да ме има вече тогава. Иначе това е минималния срок за падане на секретността на ред неща.
Написах поне година за да могат страстите поне малко да са се уталожили и мъглата да се е вдигнала вече тук - там.

Иначе какво? Ако искаш да дестабилизираш Изтока - пращаш му талибани, а на Европата - фашисти!

За всеки - според кошмарите му.

На нас пратиха кравари! На други - руснаци! На трети талибани, само мир да не е.

Туй на първо четене...





Тема Re: ужаса в Буча!!!:(нови [re: aiumi]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.04.22 00:03



И на Политковская няма да повярват, аюми...



върнете ни архивите, идиоти



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.