Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Унгария гласува. Ще оцелее ли Орбан?нови [re: mangosutu-168725]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано04.04.22 12:32



Не всички продажни медии мълчаха. Но естествено, по сороски надъхваха съмнения дали Орбан ще "оцелее".

Цитат:
Партията ФИДЕС на управляващия от 12 години премиер Виктор Орбан има лек превес, но е заплашена от обединената за пръв път опозиция. Тя е сочена за победител в проучванията на общественото мнение, но преднината ѝ е малка и 58-годишният Орбан никога не се е сблъсквал с такава несигурност, твърдят анализатори. Копирано от standartnews.com



Редактирано от batkobatkov-32172 на 04.04.22 12:33.



Тема Re: Победата на Орбаннови [re: Crrafterr]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.04.22 12:35



Да, освен доста адекватен, напоследък това, но г-н Марков винаги е бил добър.... маджаролог :) Без ирония) А новговорната дума ми хареса)



Тема Re: Унгария гласува. Ще оцелее ли Орбан?нови [re: batkobatkov-32172]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано04.04.22 12:38



Хххъхъхъъх))) Мерси за цитата, щото ЛГБТ-парцали в линк не отварям)
Но да, така си го и представях (а и чувах с половин ухо "анализаторите" от ТЖтата)



Тема Re: Унгарците са педераси (старо - 2016 г)нови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.04.22 12:45



Разбирам че с избирането на Орбан унгарците пропуснаха единствения си шанс да промениш мнението си за тях





Тема Re: Победата на Орбаннови [re: MupaM]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано04.04.22 13:26



Когато човек е идиот, това е за дълго.

Z


Тема Re: Унгария гласува. Ще оцелее ли Орбан?нови [re: batkobatkov-32172]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано04.04.22 13:53



Партията ФИДЕС на управляващия от 12 години премиер Виктор Орбан има лек превес, но е заплашена от обединената за пръв път опозиция. Тя е сочена за победител в проучванията на общественото мнение, но преднината ѝ е малка и 58-годишният Орбан никога не се е сблъсквал с такава несигурност, твърдят анализатори. Копирано от standartnews.com

Да, такива булшитове имаше и на 1-2 други места, но масовата медия си траеше като... прасе в тикви. До последния момент.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Победата на Орбаннови [re: Crrafterr]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано04.04.22 13:59



не е нещо неочаквано тази победа



бях чела една статия базирана на антропологични и генетични данни за Унгария...тотално разминаване с историческите хипотези. тоест на тази база за етнос не можеха говорят...
в същото време и днес за телефон, радио и всякакви чуждици добили универсалност, те си имат свои думи и си ги ползват...
струва ми се естествено да се придържат и към една по-консервативна Европа...и добре, че е така...

относно войната в Украйна, подкрепят нато...естествено. но и добре пазят баланс, без излишни движения...
ако бях унгарка, сигурно и аз бих гласувала за Орбан.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Победата на Орбаннови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (скандалджийка ))
Публикувано04.04.22 14:02



Вие наистина ли си мислите, че природните богатства на Русия не са трън в очите и гвоздей, които не дава на американо-европеите да спят от векове насам? И че всичките им обходни, подмолни, манипулаторски, промивачомозъчни, шпионски, долни действия имат ДРУГА ЦЕЛ, освен по някакъв начин да прилапат тези богатства?

А какъв е начинът? СЛАБА Русия, по възможност - раздробена, без силен президент, малки държавички без един единствен ОБЩ интерес.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Победата на Орбаннови [re: mangosutu-168725]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано04.04.22 14:06



При Марков приказката"от къдет' ми е жената -
От там ми родата" е толкова в сила, ще интелекта
му "сроден" в средата го е направил наистина
Най-добрия маджаролог)))

))!!

Тема Re: Унгарците са педераси (старо - 2016 г)нови [re: Green Light]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано04.04.22 14:15



Ако знаеше, че в манталитета им е
Острото подигравчийство, нямаше толкова
да се срегаш, защото то не злобарско.
Повече щеше да се засегнеш,
ако знаеше, ще ти си бил обекта, защото не си
бил харесан, наверно си се държал надменно)))) Сори!

))!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.