Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 26.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Евала на американците!нови [re: TCNQ]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано07.04.22 22:11



Олеле, майко.....Слушай. Ако аз не мога да правя ракия, господ не може да демиургства.
Моля, не пиши повече в мои теми.
Гнусен и прекалено тъп си, раязваляш ми кефа.
Смятай го за предупреждение: г-н админ, изтрийте му профила, ако ми отговори пак, пращам линк.



Тема Re: Евала на американците!нови [re: TCNQ]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано07.04.22 22:34



Има технология за еднократно качествено отдестилиране на вредните неща, без да убиваш качествения мирис с проста еднократна дестилация. Ама оправяй се.



чудя се дали си си такъв по рождение, или....

И после пак викай "въх".



Тема Re: Евала на американците!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано07.04.22 22:40



гледам, си "нахранил" своевременно шморца.


Докато аз се тутках да открия сайт за качване на заснимка на "колона", че да не ми се налага с ново "клякане" да му разнообразявам менюто.



Тема Re: Евала на американците!нови [re: Silverado]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано07.04.22 22:57



Животното е толкова тъпо, че е далеч отвъд дори границата на Дънинг-Крюгер.
Самонадценяващия се дебил ДК е поне носител на някакви далечни остатъци разум. Да, по-малки от тия на парапитек, но...
Докато това е извън класацията.
Между другото, от година имам много як квазиаламбиков казан за дюлева, сливова и кайсиева, които ползвам когато се налага (рядко) - това са единствените ракии, които харесвам. Гроздовата - не. Не ме кефи (казало кучето етц)


Обущарят ходи бос.
Затова и всичката преса и втори самоток, вместо на гроздова, трябва да стане на водка. Не ми се занимава с имбецили (да продавам) а и иде реч за не повече от 400-500 литра ракия, не си струва. За приятелите се намира.
Като студент деветдесетте, педерастите от данъчното (преди новия мафиотски закон за виното те бяха, не митницата - което е още по-малоумен ташак) ми бяха взели 40 кила и след отпадане на акта (естествено), ми я върнаха. Не мога да ти обясня какъв елексир беше след 18 месеца отлежаване в избата на Данъчното, онова до Славянска беседа
Но - гроздова, пак намазаха авери и стари клиенти, някои вече не между живите..... Не ме кефи просто. Мога да я пия, ама трябва много да ми се пие....и пак след 100-200 грама ми минава меракът.



Тема Re: Евала на американците!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано07.04.22 23:31



на мен пък сливовата ми е по тежка на стомаха.
А гроздовата - еееех!


Тази година ми беше първата сливова, ферментирала с клапан на бидона. Абсолютна стана. Сега зрее.
6-7 месеца запечатана под клапан и, очаквайки неочакваното, кога я отворих за казана, ми... вино бе, сливово вино. На вино си и миришеше.
А бяха твърди сливите, сорт Елена. Вичко беше станало на вино, без грам каша.
Тази година пак, а вече и само така ще залагам. Мисля да пробвам този път с любимия ми сорт, Йо Йо.
И само на "колоната". Личния казан ще прибера за архив.

Кажи с няколко думи за този, квазиламбиковия казан, де?



Тема Re: Страничен погледнови [re: Santo Modesto]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.04.22 00:02



Първо и най-важно - да кажа, че се радвам да те чета отново.

Относно написаното от теб... Ако го бях написал аз, макар че това е мнението ми за повода за конфликта, подчертавам - повода, а не причината - на мен този повод много ми харесва, начинът му на изпълнение - същ, щяха както винаги да ме нарекат комунист и путинофил.
Ако ти го напишеш същото това нещо да речем в българския сегмент на Фейсбука, моментално ще те докладват и блокират. Щото е демокрация нали...

Ето

записките на някакъв руски войник, които съвпадат с моето мислене и твоя анализ.

Този път, за разлика от 41-ва, цивилизацията изпреварващо удари фашизма.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 08.04.22 00:09.



Тема Re: Евала на американците!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.04.22 00:06



За ракиите имаме еднакъв вкус явно.
Гроздовата и на мен не ми е присърце, макар навремето по бригадите в русенско много да вървеше бисерната.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 08.04.22 00:11.



Тема Re: Страничен погледнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.04.22 00:39



Ето тук записките на някакъв руски войник

"Враг пред портите".

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Страничен погледнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано08.04.22 00:52



Много добро е това, ще го пусна в групата във фейса. От една страна, винаги съм обвинявал Путин в прекалена мекушавост. Но от друга, няма как да знам всички цели на тази операция. Може би, умните мозъци зад него отдавна да са изчислили че световната война е неизбежда и това да е репетиция...

Z


Тема Re: Страничен погледнови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.04.22 01:05



От една страна, винаги съм обвинявал Путин в прекалена мекушавост.
Защото си прекалено глупав, за разлика от Путин.

Но от друга, няма как да знам всички цели на тази операция.
Ами чети повечко, и ще ги разбереш. Изобщо не ги крият.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.