Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 17.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Имате ли нужданови  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано02.02.22 17:51



да споделяте и имате ли с кого?

Някой разправяше, че на сапиенса са му нужни свидетели на живота, иначе не се чувствал добре



Get busy living or get busy dying!

Тема Re: Имате ли нужданови [re: Quelle]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано02.02.22 17:53



Малко проучване за мое инфо. Знам, че има хора, на които не им е нужно да споделят, силни мълчаливци

. И други, дето им трябва да чуят мислите си изречени пред някой друг, нужда от второ мнение, друга гледна точка, съвет...

Get busy living or get busy dying!

Редактирано от Quelle на 02.02.22 17:54.



Тема Re: Имате ли нужданови [re: Quelle]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано02.02.22 18:32



Всеки има нужда, но не всеки е готов да го направи.



WALL·E

Тема Re: Имате ли нужданови [re: Quelle]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано02.02.22 19:20



Почти не изпитам такава нужда, правя го понякога, за да съм реципрочна на отсрещната страна. Нямам нужда постоянно да имам компания като някои хора за пазаруване, за спорт, за покупка на нещо по - важно и голямо. Единствено за разходки обичам да съм с компания и естествено на вечери и партита. Ако попиташ някой от обкръжението ми, никой няма да ме определи като мълчалива.
П.П. Изслушвам хората около мен и се старая да бъда дискретна, дори когато съм много ядосана





Тема Re: Имате ли нужданови [re: Quelle]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.02.22 19:23



Имам с кого.



Тема Re: Имате ли нужданови [re: Quelle]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано02.02.22 19:30



В момента нищо.

...

Освен, че сме ебаси хората в ебаси държавата. Сигурно на всичките Балкани е така - някаква орисия ще да е или пък нещо в манталитета е сбъркано, недорасло, неузряло. Готини сме, свестни сме и... изведнъж бам - отнякъде се случва нещо и се чуствам като ошамарен с мокър парцал. Цел ден ми е криво за детето от клипа - щото то горкото съвсем пък никаква вина няма за нищо.

Ей такива тежки размисли... Ако пиех - сега щях да съм пиян и разплакан ама не.



Тема Re: Имате ли нужданови [re: osvoboden pich]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано02.02.22 19:38



Имам чувството, че колкото по- комфортен и удобен става живота на човек, толкова повече това взима от чувствата му, човечността, емпатията и самата му душа.
Няма извинение за това, превръщаме се в едни ходещи консуматори, облъчвани и мислещи по шаблон, нехаещи нито за хората наоколо, нито за хората, които ше живеят след това.



Тема Re: Имате ли нужданови [re: Quelle]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано02.02.22 19:48



Говоря тихо. Има на кого.
Обичам да се шегувам. Анемично.
Във форума съм споделила доста - името си.
:)



Тема Re: Имате ли нужданови [re: Quelle]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано02.02.22 19:51



ем... възпитана съм, да не натоварвам други хора с мои неща, но понякога бърборя, като съм в настроение.

по някакво извънредно странно стечение на обстоятелствата, и познати, и съвсем чужди ми разказват патилата си.
имаше време, когато мислех, че ще ми искат нещо, но не.
просто им се разказва.


научи се да чакаш


Тема Re: Имате ли нужданови [re: caryb]  
Автор Quelle (ентусиаст)
Публикувано02.02.22 19:53



Тия качества се възпитават, съзнателно и целенасоцено от обществото. Морални ценности се възпитават, ако не се възпитават, на преден план избуяват низките страсти на човека, който биологично си е животно. При нас държавата абдикира от възпитаване на новите поколения преди 30 и кусур години, църквата никога не е била силна (тя и една църква!), а организирано гражданско общество така и не се създаде. Цели поколения израснаха в морален вакуум и сега резултатът е налице.

Get busy living or get busy dying!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.