Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Как изкарах и Омикронанови  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано31.01.22 13:06



По-миналия петък вечер.
Без кашлица, силно носотечение за 5-6 часа, опити за дразнене в гърлото и опит /мнеуспешен/ за вдигане на Т (аз Т от 20-тата си годишнина над 37 съм вдигал само от Свинския грип 2012 - 37.1 (не се бъзикам). Терморегулацията ми е като на ядрен реактор


Между 10 и 50 пъти по-леко от вече позабравен грип по субективни усещания и 5-6 пъти по-кратко от него (твърдо 7-10 дни с опашката, грипът това).
Все пак, в срв с Делтата беше една идея по-забележим. Донесе го малкия от училище, естествено.
Извод: Двойната ваксина на Пфицер е отлична за Делта и почти много добра за Омикрона. Но до поява на следващ щам нямам намерение да се ваксинирам, по причина на излишност.
Ще почакам антиваксърите-дебили да се преборят за правата ми, както аз се борих за техните.
Освен това 5Г-връзката ми е отлична, гласовете ви чувам!!



Тема сюнета също пази от фимозанови [re: mangosutu-168725]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.01.22 13:53



и от рак на шийката на матката също, ако приемем исляма ще спасим много животи.
долу горе така звучите вие ,"вярващите в науката".




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: zaphod]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано31.01.22 14:04



Не разбирам какво си се фиксирал на това с науката. Сякаш се опитваш да убедиш себе си в нещо. Да не те е ебала в гъза науката, че и държиш такъв карез?
Аз не вярвам в нея. Това са глупости - всеки вижда, че земята е плоска, че в ДВГ има магия - 150 оборота в секунда, да бе, да! Вътре има демончета, които въртят вала, а електричеството се предава от невидими гномчета с ранички, пълни с електрони. При смърт олекваме с 20 грама, толкова тежи душата.
А между Земята и Слънцето имало безвъздушно пространство - ааре бе!! как тогава идва жегата?!?!
Така че ходи убеждавай себе си пред друг, аз не вярвам в нищо от научните глупости, стига ми се вря с тия неща непрекъснато.



Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: mangosutu-168725]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.01.22 14:28



ти мани, ама без майтап след осирането на "науката" с короната много хора ще се питат "ами ако плоскоземците се окажат прави и за другите неща"






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: zaphod]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано31.01.22 14:35



В грешка си, науката въобще не се е осирала с короната.



Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: Crrafterr]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.01.22 14:58



добре де, осраха се вярващите в науката, "науката" сама по себе си е имагинерно понятие, няма как да се осере. само живи хора го могат това.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: zaphod]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано31.01.22 15:15



Трудно е да се каже, невярващите измряха.



Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано31.01.22 15:19



Е само аз ли съм последната дупка на кавала - нищо не съм "изкарал" още? От беден по-беден... нито ковид, нито омикрон, ни нищо...





Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано31.01.22 15:32



Пич, мини след месец на тотал пълен преглед. Тва е съвет на Мила 06, но не знам в коя тема. Сега, тука от последните.
Имам и лични... ако не "свидетелства", то поне подозрения. Има вече и пътека или как се казва постковид изследвания.



Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: Crrafterr]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.01.22 15:42



уф вярно, добре че ни пуснаха тука на небето интернет, та да мога да пиша






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.