Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Как изкарах и Омикрона  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано31.01.22 13:06



По-миналия петък вечер.
Без кашлица, силно носотечение за 5-6 часа, опити за дразнене в гърлото и опит /мнеуспешен/ за вдигане на Т (аз Т от 20-тата си годишнина над 37 съм вдигал само от Свинския грип 2012 - 37.1 (не се бъзикам). Терморегулацията ми е като на ядрен реактор


Между 10 и 50 пъти по-леко от вече позабравен грип по субективни усещания и 5-6 пъти по-кратко от него (твърдо 7-10 дни с опашката, грипът това).
Все пак, в срв с Делтата беше една идея по-забележим. Донесе го малкия от училище, естествено.
Извод: Двойната ваксина на Пфицер е отлична за Делта и почти много добра за Омикрона. Но до поява на следващ щам нямам намерение да се ваксинирам, по причина на излишност.
Ще почакам антиваксърите-дебили да се преборят за правата ми, както аз се борих за техните.
Освен това 5Г-връзката ми е отлична, гласовете ви чувам!!



Тема сюнета също пази от фимозанови [re: mangosutu-168725]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.01.22 13:53



и от рак на шийката на матката също, ако приемем исляма ще спасим много животи.
долу горе така звучите вие ,"вярващите в науката".




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: zaphod]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано31.01.22 14:04



Не разбирам какво си се фиксирал на това с науката. Сякаш се опитваш да убедиш себе си в нещо. Да не те е ебала в гъза науката, че и държиш такъв карез?
Аз не вярвам в нея. Това са глупости - всеки вижда, че земята е плоска, че в ДВГ има магия - 150 оборота в секунда, да бе, да! Вътре има демончета, които въртят вала, а електричеството се предава от невидими гномчета с ранички, пълни с електрони. При смърт олекваме с 20 грама, толкова тежи душата.
А между Земята и Слънцето имало безвъздушно пространство - ааре бе!! как тогава идва жегата?!?!
Така че ходи убеждавай себе си пред друг, аз не вярвам в нищо от научните глупости, стига ми се вря с тия неща непрекъснато.



Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: mangosutu-168725]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.01.22 14:28



ти мани, ама без майтап след осирането на "науката" с короната много хора ще се питат "ами ако плоскоземците се окажат прави и за другите неща"






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: zaphod]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано31.01.22 14:35



В грешка си, науката въобще не се е осирала с короната.



Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: Crrafterr]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.01.22 14:58



добре де, осраха се вярващите в науката, "науката" сама по себе си е имагинерно понятие, няма как да се осере. само живи хора го могат това.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: zaphod]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано31.01.22 15:15



Трудно е да се каже, невярващите измряха.



Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано31.01.22 15:19



Е само аз ли съм последната дупка на кавала - нищо не съм "изкарал" още? От беден по-беден... нито ковид, нито омикрон, ни нищо...





Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано31.01.22 15:32



Пич, мини след месец на тотал пълен преглед. Тва е съвет на Мила 06, но не знам в коя тема. Сега, тука от последните.
Имам и лични... ако не "свидетелства", то поне подозрения. Има вече и пътека или как се казва постковид изследвания.



Тема Re: сюнета също пази от фимозанови [re: Crrafterr]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.01.22 15:42



уф вярно, добре че ни пуснаха тука на небето интернет, та да мога да пиша






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор NUT (стар клубар)
Публикувано31.01.22 15:58



ваксината те е спасила за по-леко изкарване на този убиец ковид
както и нутчо го изкара след ваксина и го удари в синуза - но бързо се възтанови
бъди здрав



Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: Noy BG]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано31.01.22 16:25



Имам двама члена от семейството, които също нищо не са изкарали. Ни-що.
А има един трети, който кашля втори месец (да кажем от по-разширена дефиниция на семейство).


сЪС СИГУРНОСТ НЕ Е ДОБРЕ И БЕЛИЯ МУ ДРОБ Е НА МИНУС, АМА... пардон. Ама не ще, ако влезел бил в болница щели били да го уморят. Познай дали е ваксиниран.



Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: Green Light]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано31.01.22 16:27



Не, няма да мина. Освен, ако няма причина за това. Мое да съм всякакъв, но хипохондрик не съм.
Освен това, сллед месец (реално и по-рано) ще има дни, вместващи се в дефиницията "пред/пролет. Много е важно да си вземеш слънчеви часове преди края на април-май. Слънчевият минимум приключва много по-скоропостижно от очакваното, минаха 3-4 спокойни години, уви.





Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: Noy BG]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано31.01.22 17:01



Е само аз ли съм последната дупка на кавала - нищо не съм "изкарал" още? От беден по-беден... нито ковид, нито омикрон, ни нищо..

Аааа, не се гордей толкоз. И аз съм така. Ама аз и ваксина не съм "изкарала"...



Пу-пу...

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано31.01.22 17:06



Брата и снахата са с омикрон. И без да са ваксани го карат като много лек грип. Съвсем леки неразположения... малко хрема, малко гърло, малко глава... ей такива неща. Ако не си се оправил вече ти желая бързо оздравяване.



А аз досега от началото на пандемията освен едно тридневно леко повишаване на температура и още едно леко някакво странно и кратко - нищо ми няма. И антитела нямам.



Тема ваксите го карат леко заради ваксатанови [re: osvoboden pich]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано31.01.22 17:28



невасинираните го карат леко, въпреки, че не са ваксани





Тема Re: ваксите го карат леко заради ваксатанови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано31.01.22 17:57



Ами поне в случая може да се каже и така.


Изненадва за мен е да открия, че имам доста силен имунитет по принцип.



Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано31.01.22 18:07



Ставаш нахален.






Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано31.01.22 18:38



Как разбра, че е било делта и е омикрон?


Бутнаха ли ти тампонче в гърлото и в носа?
Изолира ли се няколко дни да не сееш зарази?



Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано31.01.22 19:04



Имунитета трае макс. 6 месеца, реално по-малко. Поне 2 пъти годишно трябва да се боцкаш. Но омикрона вече е доминантнен дори в БГ, а от него се умира почти колкото от грип. Кой оцелял-оцелял, епидемията върви надолу и мерките вече са излишни.


И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: e ta]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано31.01.22 20:02



Естествено, че не съм се изолирал! Нарочно ходих и кихах из моловете, белким заразя някой друг антиваксър!





Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: osvoboden pich]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано31.01.22 20:02



Нали това ти казвам, че нищо ми нямаше реално : ) Щях ли да се хваля иначе!





Тема как ще заразиш антиваксър, не са ли вече измрелинови [re: mangosutu-168725]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано31.01.22 20:22







Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано31.01.22 20:22



Е, брава, ти си развъдил от всички анти и защитни тела, спокойно мож да дишаш вече





Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано31.01.22 20:25



веднъж като запалиш паника, трудно се гаси. СЗО се опитва да дръпне аварийната спирачка,ама никой не ебава, тук таме правителствата се опитват, ама хората се научиха да гледат разни диаграми и сега "я,ама то сега умират повече хора отколкото при делтата, как така свърши пандемията, не ни наливайте лимонада в гъза!".
то покрай тия диаграмки се вижда че зимата 2017 е имало някакъв грип на който смъртността стига към 1/3-1/2 от тая на короната, ама никой не го е бръснал за слива.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: как ще заразиш антиваксър, не са ли вече измрелинови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано31.01.22 20:31



Плагиатстваш ме.
Те тука на тая реплика Грийна ме посече рязко, че съм много тъпа.
Той е готин иначе.

Уника


Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано31.01.22 20:34



Естествено, че не съм се изолирал! Нарочно ходих и кихах из моловете, белким заразя някой друг антиваксър!

Грубиян!



Аз съм сигурна, че омикронът ме лепна защото ми се увърташе един самозабравил се ваксър, който кихаше и кашляше със самочувствието на олимпийски бог, безсмъртен, демек ...
Но му бях подготвила (на омикрона) подходяща имунна и хранителна среда, стоически (и неоправдано, естествено ... ) ходейки два дни на работа с бронхит, който много добре знам къде и как пипнах.



Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: zaphod]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано31.01.22 22:03



А, не съм съгласен. Паника няма, масово се мрънка. Махнат ли мерките (които в БГ така или иначе са безполезни), народа ще се юрне по моловете и дискотеките моментално.


И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор 2biri ()
Публикувано31.01.22 23:41



Като всички. С 0-2 или 3 игли. Посмърчат, покашлят и пият авирон. Повечето ми познати го изкараха втори път с 2 или 3 ваксини. Други за сефте по същия начин. Едната имаше 2 дни сопол и нищо друго, седя си у тях. Тва и при грип го нямаше.

Наскоро писах. От най-близките хора, с които се виждам (роднини, приятели и колеги - това са поне 30 човека), го изкараха всички поне веднъж, повечето и втори. Останахме 4, които не сме го карали. С бустери по 2 пъти ги повтори преди и след. И антитела пусках аз - нищо нямам. Сигурно ме чака зад някой ъгъл.

Явно трябва да премине през всички.

Но наистина е абсурдно да се повиши ваксинацията, ако се ваксинираш 2-3 пъти, пък го и караш 2 пъти. Да се отказват вече, щом и ти не искаш бустер





Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано01.02.22 06:44



то и сега никой не се е спрял, в други държави може да е имало ефект от мерките, у нас не. аз впрочем предполагам че в гърция и израел омикрона е смъртоносен точно защото имаха дълъг период на сериозен локдаун. и в двете държави омикрона бележи по-висока абсолютна смъртност от всички щамове до сега. така или иначе тия детайли не са важни. обсесията по вечен живот е тотална и малоумна деградация, по-зле от джендъризма и другите либераските простотии (то всъщност си е част от тях). говедата като пресичат африканските реки добре знаят че ги чакат крокодилите, но имат достатъчно воля да влязат във водата, и това не е инстинкт, както глупаците се опитват да го изкарат, те съзнават ясно какво правят.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: mangosutu-168725]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано01.02.22 07:10



Да. И аз се похвалих, че имам страхотна имунна система -
да ми е жива и здрава и да ме пази докато съм жив.

Дето се вика всички пичелим в тема за хвалба





Тема Re: как ще заразиш антиваксър, не са ли вече измрелинови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано01.02.22 09:39



Абе все се разпълзяват, като вдигнеш някой стар, лигав и объл камък....





Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: osvoboden pich]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано01.02.22 09:46



Тая работа с имунната система е относителна))
Преди 3-4 години се бяхме дигнали да гледаме един як филм семейно (да ме пита човек! винаги ги гледам дОма на 65 инча със субуфери, муфери и руфери

) ("рррруфф!" прави кучето бел на ред) - не се хваля, аз наистина ненавиждам тълпи от всякакво естество.
Ама принципно си заслужаваше.
Обаче ядох някакви майни пържоли с гарнитура в една верига уж с Бг кухня. Като ме хвана някаква алергия - сефте, човек, така и не разбрах от какво, Сърби - слабини, подмишници, врат. Изпих половин опаковка Алегра от аптеката там подръка, едвам ме отпусна да не се драпам. Слава Богу, не ме повтори никога повече, ама имунната система е бам башка. Настройките са си ебали майката. Познай оттогава дали ям дори добре изглеждащи лайна от тия скапани вериги.



Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: 2biri]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано01.02.22 09:47



Тъй тъй.
И аз изгубих опора в духовните си ориентири. Но, сигурен съм: ако ме хванеш за дръжката, няма да падна!!





Тема Омикрон = тотална ваксинация, долу всички меркинови [re: mangosutu-168725]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.02.22 10:13




проф. Доброслав Kюркчиев: Зеленият сертификат е напълно излишен

Слушах го. Готин много, защото каза неща от двата отбора. Няма да се хареса и на ваксъри, и на антиваксъри, и точно затова може би ще хареса на нас. Общо взето каза че не вируса, а мерките са това, което ще изчезне

1) Ваксините са полезни и ги препоръчва вечно занапред на годишна база
2) Който не се ваксинира сам, ще го ваксинира природата
3) Мерките за изолация са безполезни и дори вредни, защото изнежват имунната ни система
4) Зеленият сертификат е безсмислен щом всички наравно се заразяват (с Омикрон) и разпространяват
5) Дори изрече нещо като "да не прекаляваме с маските"



Тема Re: Омикрон = тотална ваксинация, долу всички меркинови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано01.02.22 10:28



С тоз омикрон глобалната драма тотално доскуча.
Само в този клуб не минава и седмица, без някой да драсне, че лично или в семейството му някой завъдил омикрон.

Даже запекът и клизмите на Нута вече ми изглеждат като сериозен катаклизъм от национално значение. Напрау, язък за барута на поредния омикронясал.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Омикрон = тотална ваксинация, долу всички меркинови [re: Green Light]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано01.02.22 10:31



Да, бе, и аз хванах последната част, но ми хареса доста. Изключително умерено и логично ми се видя. Даже говори за Т клетъчния имунитет, за който отдавна ми каза лекар, че е най-важен, независимо дали е от ваксина или естествен.

Ако имаше подобно говорене от самото начало, нещата щяха да са други.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar


Тема Re: Омикрон = тотална ваксинация, долу всички меркинови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано01.02.22 10:34



мерките са това, което ще изчезне - бре, професорът ме е преписал





Тема Re: Омикрон = тотална ваксинация, долу всички меркинови [re: alisalisa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано01.02.22 10:50



С тоз омикрон глобалната драма тотално доскуча.
aa, не съм съгласен, мисля че интересното тепърва почва, и дори (следва конспирация!) соросоидите затова почнаха да дърпат руля към "пандемията приключва",за отклоняване на вниманието. кутията на пандора обаче е отворена и не става така, ще ядем пуканки




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Омикрон = тотална ваксинация, долу всички меркинови [re: zaphod]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.02.22 14:49



соросоидите затова почнаха да дърпат руля към "пандемията приключва"

Приключвала тя, ама ся гласят НОВА ваксина, дето щяла да мори ВСИЧКИ световни минали и бъдещи вируси - нали разбра. Боцкаш се веднъж и си готов!
(После, разбира се, ще се окаже че трябва и още 2-3 пъти, ама това са детайли.)

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Омикрон = тотална ваксинация, долу всички меркинови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.02.22 15:45



Дай инфо! Ква ваксина? Нали съм пристрастен, дай, къде, кога..? Майтап, бе Пешо, сериозно, дай инфо, за кво става въпрозъ?

В сп. Космос, като дете прочетох, че руснаците открили хапче за космонавти, изследователи и такива хора без наблизо медицински персонал. Но после - за всички. Хапчето го гълташ, то е някаква метална капсулка, която следи всичко и пуска необходимото лекатство или стимулация ако нещо в организма тръгне на перпендек. Пенкилер и то еднократен. Беше съвсем готово, край, финал, имаше и снимка, оставаха само последни изпитания.
Може да са минали.



Тема Re: Омикрон = тотална ваксинация, долу всички меркинови [re: Green Light]  
Автор 2biri ()
Публикувано01.02.22 22:27



Симпатичен беше. Разумен.



Тема Re: Как изкарах и Омикронанови [re: UnicaDonna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано02.02.22 02:37



То къде ли го хванеш, като висиш в тоя нафталинен клуб последните 15 години и пускаш по 5 теми на ден.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.