Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 30.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема мисля, че ще е много интересна  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано23.01.22 21:55








Тема Re: мисля, че ще е много интереснанови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано23.01.22 22:07





Над 500 000 екземпляра на продажба .

Основните медии, финансирани от P харма, убедиха милиони американци, че д-р Антъни Фаучи е герой. Той е всичко друго, но не.

Като директор на Националния институт по алергии и инфекциозни болести (NIAID), д-р Антъни Фаучи отпуска 6,1 милиарда долара годишно финансиране от данъкоплатците за научни изследвания, което му позволява да диктува предмета, съдържанието и резултата от научните здравни изследвания по целия свят . Фаучи използва финансовото влияние, с което разполага, за да упражнява изключително влияние върху болници, университети, списания и хиляди влиятелни лекари и учени – чиито кариери и институции има властта да съсипе, напредне или възнагради.

По време на повече от година старателни и щателни изследвания, Робърт Ф. Кенеди младши разкри шокираща история, която заличава медиите за д-р Фаучи. . . и това ще тревожи всеки американец — демократ или републиканец — който се интересува от демокрацията, нашата конституция и бъдещето на здравето на нашите деца.

Истинският Антъни Фаучи разкрива как „Докторът на Америка“ стартира кариерата си по време на ранната криза със СПИН, като си партнира с фармацевтични компании за саботиране на безопасни и ефективни непатентни терапевтични лечения за СПИН. Фаучи организира измамни проучвания и след това притисна регулаторите на Американската администрация по храните и лекарствата (FDA) да одобрят смъртоносно химиотерапевтично лечение, за което имаше добра причина да знае, че е безполезно срещу СПИН. Фаучи многократно нарушаваше федералните закони, за да позволи на партньорите му в фармацията да използват бедни и тъмнокожи деца като лабораторни плъхове в смъртоносни експерименти с токсичен СПИН и химиотерапии за рак.

В началото на 2000 г. Фаучи се ръкува с Бил Гейтс в библиотеката на имението на Гейтс в Сиатъл на стойност 147 милиона долара, затвърждавайки партньорство, което ще има за цел да контролира все по-печелившия 60 милиарда долара глобално предприятие за ваксини с неограничен потенциал за растеж. Чрез лостове за финансиране и внимателно култивирани лични взаимоотношения с държавни глави и водещи медии и социални медийни институции, алиансът Pharma-Fauci-Gates упражнява господство над глобалната здравна политика.

Истинският Антъни Фаучи подробно описва как Фаучи, Гейтс и техните кохорти използват контрола си върху медии, научни списания, ключови правителствени и квазиправителствени агенции, глобални разузнавателни агенции и влиятелни учени и лекари, за да наводнят обществеността със страшна пропаганда за вирулентността и патогенезата на COVID-19 , и да запушва дебат и безмилостно цензурира несъгласието.




Тема Re: мисля, че ще е много интереснанови [re: snowprincess]  
Автор 2biri ()
Публикувано23.01.22 22:15



Обещаваш ли да я прочетеш и да напишеш лично какво мислиш?

Без да даваш 100 линка към нечии други мнения. Просто твоето след като я прочетеш? Загубихме те като общуваща. Всичко ти е линкове и копи-пейст. Сякаш някой генерира трафик по ключови думи.



Тема Re: мисля, че ще е много интереснанови [re: snowprincess]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.01.22 22:20







Тема Re: мисля, че ще е много интереснанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано23.01.22 22:38



Ти си чипиран, бе Поручик!



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: мисля, че ще е много интереснанови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.01.22 23:00



Не съм.
Със старата бобина за размагнитване на кинескопа на "Рубин"-а съм изгорил чипа.

П. С. Следвайте ме за още съвети.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 23.01.22 23:04.



Тема Не съм експерт, обаченови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.01.22 23:07



Руския ми седи куц



Тема Re: Не съм експерт, обаченови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано23.01.22 23:27



Гугъл транслейт нямаш ли си?

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Не бе, мисля, че тоя руски е побългареннови [re: ad miral]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.01.22 23:38







Тема Re: мисля, че ще е много интереснанови [re: snowprincess]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано23.01.22 23:44



И какво ти е толкова интересно? Две години все една и съща манджа... Обърни я тая палачинка, че я прегори вече...


Някой си щял да побърка света с "6,1 милиарда долара годишно финансиране "? Пари за семки! То ако ставаше така...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.