Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: от кого...нови [re: Crrafterr]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано23.01.22 12:08



по-скоро е бръмнал за секунда комар покрай ухото му

Да, ама седеше като наебан на стола - и това беше велико.

Показваш когнитивни предубеждения и ако беше примерно трейдър в борсата,
щеше да направиш грешен call.

Колакушич току що стана герой на милиони хървати, милиони французи и още
повече европейци. Този клип се върти навсякъде по света.

Така започват революциите.





Тема Re: Болезнен шок за мосю Макроннови [re: Green Light]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано23.01.22 12:09



Ако седнеш да се препираш за дреболии, ще пропуснеш голямото на този случай.



Тема Re: Болезнен шок за мосю Макроннови [re: 741]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано23.01.22 12:19



Макрон беше видимо дизориентиран и седеше като наебан на стола, докато му четяха конско.



Тема Re: Болезнен шок за мосю Макроннови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.01.22 12:18



Ами да, ако е имало нещо важно, пропуснал съм го, не ами не мога да го хвана въобще.

П.П. Доста е важно, че ти имаш фиксация и това продължава цяла година, но едва ли това имаш предвид...



Тема Re: Болезнен шок за мосю Макроннови [re: UnicaDonna]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано23.01.22 12:33



Преди малко, в обедните новини на БНТ, чух, че от утре лица над 16 години няма да имат право да влизат в заведения без сертификат за ваксина и да ползват здравни услуги. Само за тези две "институции" споменаха, че няма да са достъпни за неваксинирани.

Правим уточнение, че линк към емисията още няма качен, за да го копирам, но като излезе ще кача. И още, че новината може да е от групата "вервайте ми, аз съм журналис", нищо, че е от национална медия.

Ако е достоверна информацията и по някакъв начин има връзка между здравно обслужване и наличие/липса на сертификат, ще ми бъде интересна как ще обяснят на неваксинираните французи, че имат право да бъдат спасени само от ковид.

п.п Качиха обедната емисия на сайта. На

минута може да се чуе новината. От утре здравните услуги ще бъдат достъпни, вика, само за ваксинирани.:-)

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar

Редактирано от Vtasahme q на 23.01.22 12:45.



Тема Re: от кого...нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.01.22 14:01



Седеше не като наебан, а като човек, който се сдържа да стане и да му плесне шамар

Добре ми е познато, понеже аз не се сдържам. Дори успявам да преодолея полицейските разправии след това, дори се кича с оправдателна присъда. С добри адвокати и пари мога да си го позволя, понеже не съм политик.

Кола-къф-беше е герой като всеки, ръсещ простотии и вулгаризми публично. Такъв стана и Радан Кънев, като нарече тогавашния ни премиер "Бай Хуй"

Толкоз за предубежденията.



Тема Re: от кого...нови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.01.22 14:38



Макрон този на масата близо до трибуната ли беше, че от маската не го разпознах?
Седеше си нормално човекът, пъ се почеса по микрофона в ухото онзи като взе да му се кара, един вид, тоз на мен ли говори, даже приведе глава и проточи шия да го погледа лошо изпод вежди, пъ се наведе и почна нещо да си пише. Направо го игнорира. После се облегна назад с отегчен вид, демек, този още ли дрънка.

Не го знам Чарлито как седи като наебан, ма определено бъкел не разбира от езика на тялото.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Болезнен шок за мосю Макроннови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.01.22 15:09



От утре здравните услуги ще бъдат достъпни, вика, само за ваксинирани.:-)

Какво да ти кажа... наглостта на тия стана толкова гигантска, че няма да се изненадам, ако и такава мярка пуснат в сила. Ако получиш инфаркт и не си ваксиниран - ще си мреш вкъщи соло.

НЯМА ДА СЕ ИЗНЕНАДАМ.



Още помня някакъв материал, който говореше как здравните работници във Франция (държава с над 95% ваксинирани май) били адски сърдити на НЕваксинираните, щото им създавали проблеми и трябвало да ги обгрижват и лекуват!! Егати наглостта! Не смогвали, видите ли, да обслужват оня процент от петте процента неваксинирани, които се разболяват тежко!!! Абе пиленца, КАК успявахте цялата 2020 , когато ИЗОБЩО нямаше ваксина??

Маниаци побъркани...

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: от кого...нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.01.22 15:13




Олелеее...



Тема Re: от кого...нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.01.22 15:41



Мислав Колакушич е независим MEP, т.е. не се афилиира към нито една парламентарна група в ЕП.

Само не знам вашият отбор какво толкоз набляга на необвързаността на хърватеца с никоя парламентарна група.... независим бил, леле мале! Ако искате да знаете ТОВА е най-ценното качество за един политик. Да не се гъне пред задължителните опорки на никоя партия, а да е свободен да изказва личното си мнение. ОСОБЕНО ако е успял да влезе в Европарламента ИМЕННО като независим - това заслужава аплодисменти, а не подценяване или ирония!

А да сравняваш простотиите на Кънев със смелостта на човек, който се изправя да защитава каузата на милиони европейци е просто нелепо и не ти отива.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.