Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Аврора пристигна с гръм!!!нови  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 10:16



Да! Нинова направи голям шлем!!!

За 130 годишната история на комунистическата партия в България, Нинова направи най-големия удар правен някога. Нито Димитър Брагоев, нито Г. Димитров, нито Т Живков, Луканов или който и да било е направил толкова, колкото нея!!!

Приносът й може да се сравнява само с този на Ленин в царска Русия. От невъзможна ситуация, тя взе властта!!!

За последните 5 години, от абсолютно невъзможно положение за БСП тя бавно и полека взе властта!!! Президент, Парламент, Правителство са в ръцете на комунистите и нароените ренегати, създадени за преливане на гласове, като ПП, ИТН, Мая Манолова и отровната група лумпени...

Другата колосална победа е убийството на ДБ!!!

Чрез подлъгването им към протестите, пускането на троянските коне Корчо и Кокорчо, тя ги обезличи, изпрати им младежта, която няма нищо общо с основната им отличителна черта антикомунизма и така крайния резултат е да накарат 72 % от тях да гласуват за чогунения комунист Р. Радев и милиционера от ДС - Рашков!!!
Ако това не е идеологическа победа, не знам какво е????

Оставка ли...??? Паметник!!! Паметник трябва да й издигнат!!!
Комунистите трябва да изрежат централната фигура с автомата от паметника на съветската армия и на нейно място да сложат Нинова!!!



За 5 години, тая от пълен провал, инсталира комунистите на всички нива на властта!!!

РИСПЕКТ!!!

Редактирано от LAMBl на 22.11.21 15:57.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.11.21 10:35



Аз само се чудех кой ще обере гласовете "анти Бойко" извън директните за БСП, но не си представях упражнението с 3 парламентарни избори за 1 година.За мен има прилики с мероприятието "цар" отпреди 20 години, но сегашното е по-сложно.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.11.21 10:37



Ламброзий, това не си го писал ти. Ти пишеш по-грамотно.


А защо половината българи приемат Радев за клонящ към Русия, другата половина за клонящ към Америка ? Той, че ще се окаже предател, ще се окаже. Но защо двоен агент ? Що за птица е този Радев ?




Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 10:52



"За мен има прилики с мероприятието "цар" отпреди 20 години, но сегашното е по-сложно." Не са прилики, идентично е!!!
Даже някъде преди месец го писах и си спомням, че Уника ми опонира в типично неин стил...



Преди 20 години трябваше да махнат Костов и направиха чудеса от храброст с царо. Сега обаче го изиграха много по-професионално.
Отдалеч, от пет години започнаха да залагат капани и минират терена... Не мога да не го призная. Направи го Нинова!
Сега гледам глупаците, още не могат да се ориентират какво им се случи... Как им скриха топката!

Въобще не обръщам внимание на дребните милиционерски "активните му ПР мероприятия" с които Рашков заливаше публиката. Стакъв интензитет крещеше че сеста им е курва, че те изпаднаха в глуха защита и нямаха физическа възможност дори да кажат, че нямат сеста!
Дори и етническата карта изкара накрая! Бе пред нищо не се спряха!
Извадиха целия арсенал на ДС от преди 89-та!!!
Пълзящо активизиране, с достигане на кулминацията на изборите!!!

... и не! Не е план на Радев, на Нинова е!!!

Редактирано от LAMBl на 22.11.21 11:00.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано22.11.21 11:02



не се ядосвай.
от рано си яхнал метлата!

БСП са дясна партия. ДБ имат по-лява програма от БСП.
Нинова си кръжи, където може...Беше кадър на СДС.
Лозунгите за анти-комунизма за следващите поколения не значат това, което за теб...
Влиза се в следващ цикъл в световен мащаб...Обикновено началата са дивашки.
Освен това е твърде вероятно скоро да има нови избори...И скоро след това други нови...
В тези процеси ние ще сме повече наблюдаващи, отколкото участващи...



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.11.21 11:02



За мен черешката на тортата (или пацулът на тафтака) на Рашков е търсенето на купени гласове в Университета.
Сега не писах, че сценарият на упражнението е идентичен с този преди 20 години именно най-много за да не ми рипне Уникалната наистина на първо място, но не само, в стил "Не е така-онака е!"



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Baldrian]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.11.21 11:06



Нинова -кадър на СДС, Радев- НАТОвски генерал...
Това са само шапки, които лесно се махат и сменят с други, а главата си остава... Червенотиквеничковчеста...

Редактирано от tuzlija-179435 на 22.11.21 11:08.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Koftia]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 11:06



"А защо половината българи приемат Радев за клонящ към Русия, другата половина за клонящ към Америка ?" Ми и това беше част от интригата. Много глупаци им беше внушено, че всъщност Радев не е праволинеен чугунен комунист русофил (то на дебата за Крим се видя), натовски генерал проводник на американски интереси. Така разшириха подкрепата - всеки намери в него неговия човек. Комунистите си го приемат за техан - то е ясно!
А тези с прозападна ориентация намериха оправдание, че гласуват за привърженик на НАТО и ЕС!
С един удър, два заека!

Никакъв двоен агент не е! Въпрос на заблуда, никой не е изяснявал истинските убеждения и намерания на Радев - всичко в сферата на слуховете и догатките! Всеки да си мисли, каквото реше да си мисли... нищо не се опровергава, нищо не се потвърждава ...
Съзнателно се поддържа информационна мъгла!!!



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Baldrian]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 11:08



Не, не ме разбра!
Това беше ода за Нинова!
Признах я! Честно!





Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано22.11.21 11:11



Затова ли от БСП и искат оставката и щеше да я подава?


Бай дъ уей, и Корнелия, макар и с половин уста, и тия, дето и искат оставка, подкрепят точно Радев, струва ми се, та за тях си е точно победа. А ДБ наистина ги натикаха в ъгъла. Тва е, щото тукашните избиратели сме прости.

П.П. Ламбе, ние, българите без тебе, може да сме прости и да не ставаме, ама ни дразни думата "удар", написана с Ъ.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 22.11.21 11:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.