Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Верижни писманови  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.01.22 21:54



Получих на вайбър верижно писмо от близка приятелка .. жената е на 54 години..

Изобщо не й отговорих , и понеже, както казах, ми е близка приятелка, защото е добра жената, не мога да й кажа нищо.. обаче всеки един друг, който ми прати такова, бива блокиран мигновено..

И се питам.. как е възможно човек на тези години да вярва в подобни глупости?? Не, че историята не познава многобройни пигмеи на образованието с безкрайно време и неограничен интернет … в този клуб дори се сещам за един на прима виста, дето не сиви, името си не може да напише .. ама защо ??

Ама верно .. напоследък народа масово трещи.. дали се дължи на короната или присто времето е такова?

Или още “как да се предпазим от идиоти”? /аз съм вече с три ваксини, от короната мога да се пазя и сама/.

Благодаря.



* очевидно вече ми трябват очила.

Редактирано от parvaty на 21.01.22 21:59.



Тема Re: Верижни писманови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.01.22 22:24



Е па, същите са като тия, дето мислят, че билгейц ше ги чипира, че самолетите ги пръскат, че Бойко е антикомунис, че Нинова е комунис и че руснаците ще ги нападнат.





Тема Re: Верижни писма [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано21.01.22 22:31



Ама верно.. много си прав, както винаги..

И все пак… очаква се, че поне с възрастта идва някакъв акъл бе, братче .. не знам .. аз ли съм твърде различна .. ама направо не разбирам.. как е възможно да има толкова примитивни хора в ерата на технологиите..



Тема Re: Верижни писманови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано21.01.22 22:49



Както винаги пропускаш 5Г, сигурно щото получаваш кинти от фирмите.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Верижни писманови [re: ad miral]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано21.01.22 23:07



Който бил гей - ще ни чЕпира, наместо с микро чип- с макро чеп, самолетите ще пръскат за от вичи пъпки, а Вапцаров си е представял да се използват за сеитба на ниви, Сталин е най - големият антикомунист, защото е убил най-много комунисти, Русия просто е чужда държава и наистина ни е нападала през двете световни войни.



Тема Re: Верижни писманови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.01.22 23:10



Трай бе, искаш да ти пратя ония с излъчвателите ли!





Тема Re: Верижни писманови [re: parvaty]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано21.01.22 23:13



Абе той на таз възраст акъла идва, ама паметта отслабва, та взаимно се нихилират





Тема Re: Верижни писманови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.01.22 00:11



Не са те. Тези са дето ти не харесваш. Да речем ти и НУТ.
И за ваксините, чипирането и Гейтс - сега свири цигулката, после ще се слуша песента. Никой не е казвал, че Гейтс иска да намали населението на планетата за два дни. Ако някой още мисли, че Гейтс не е и сънувал за намаляване на населението на планетата, много жалко .


Друг въпрос е кой стои над Гейтс. Може да е самият Бог. Да не му харесва развитието на лабораторния опит на Планетата Земя.




Тема Re: Верижни писманови [re: tuzlija-179435]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано22.01.22 00:48



Русия просто е чужда държава и наистина ни е нападала през двете световни войни. - много искам пак да ни нападне и трети път, че ми писна от натовски отрепки тук...


То нали знаеш кои са се чувствали окупирани от СССР - фашистките отрепки тъдява...



Тема Re: Верижни писманови [re: Koftia]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано22.01.22 00:52



А, бъркаш съ.
Ас харесвам всички, стига да не са дебили




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.