Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: айде на треватанови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.01.22 11:36



Да не отговарям вместо него, но Поручикът шупи само тютюневи цигарки. Мисля и че жули умерено разни качествени алкохоли. Е, Албена да каже... :))





Тема Re: айде на треватанови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.01.22 11:47



Относно това

Просто ми стана интересно, защото преди 33 години в България такива работи
немаше.


мисля, че си прав, въпреки че нямам спомени оттогава. Просто помня как около 2000-та година всяка вечер се събираха цели орди от балансирани диетолози около Паметника на Съветската армия – кой на героин, кой на 'секакви хапчуля... И каквото там друго се сетиш. Такова чудо само в този период съм виждал.





Тема Re: айде на треватанови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.01.22 12:06



Не съм, но съм гледал истории в тубата как някои наркомани са започнали именно тогава. Тогава наркотрафика у нас се е контролирал от държавата. Той никога не е спирал и винаги тече поток към потребителите.





Тема Re: пафкат си в колитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.01.22 12:13



когато някой е пафкал да речем в петък след работа и след седмица-две светва като прясно надрусан.

Там е работата, че действието минава за около час-два но седмица напред остават следите в кръв и урина и могат да навлекат неприятности ако шофираш - нищо, че си трезвен като кисела краставица. Като се сетя какво съм рискувал - лошо ми става. Ей за такива глупости човек си пати.



Тема Re: пафкат си в колитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано23.01.22 12:25



Тоя saliva test колко време назад хваща?

Няколко часа. Тях не ги интересува дали си пушил вчера
или преди 2 седмици, а дали си друсан или пиян сега и колко.



Тема Re: айде на треватанови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано23.01.22 13:03



България тогава мисля е била транзитна зона-каптагон и всичко останало по предназначение...
Иначе в края на 80те си имаше тук. Аз бях ученичка, но се бях ужасила...Една сутрин гледах как прибират и събират наркоманите

. Събираха се вечер там, но не бяха на хашиш...Имаше и умрял. Не знам дали татко случайно ме заведе на разходка в околността. Не бях от най-послушните...

Адмирала беше пускал линк за фабрика преди 44та в Дупница. Интересен беше и явно се е употребявал тук хашишът.

Поручика мисля не пуши

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: пафкат си в колитенови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.01.22 13:32



Като се сетя какво съм рискувал - лошо ми става. Ей за такива глупости човек си пати.

М'да, аз затова и я спрях, а и в един момент осъзнах, че живея само заради едното ТХК. Освен това не ми влияе добре, видиотява ме. Не си заслужава риска, макар че и аз мисля като теб, че би трябвало да се третира като в САЩ или Канада – най-малкото поради това, че в момента държавата не само че не печели от употребата й, ами даже губи ресурс за преследването. С парите от таксуването на марихуаната можеше да се отвори една детска градина например, не е чак безобидна сумата.

Но не съм съгласен, че действието минава за около час-два. Поне при мен неадекватността/махмурлукът продължават поне един-два дена, в зависимост от дозата.





Тема Re: пафкат си в колитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.01.22 15:51



То и при алкохола има махмурлук, но не е проблем да шофираш махмурлия от законова гледна точка нали. Ако в петък вечер да речем човек се напуши да отбележи подобаващо края на работната седмица в събота със сигурност всички ефекти и дефекти отминават, а в понеделник съвсем ги нямаш, но следите остават.

Както и да е. И това ми остана в историята. Надявам се до края на живота си да не ползвам каквато и да е дрога била тя кафе, алкохол, трева или квото друго психоактивно вещество се сетиш.





Тема Re: пафкат си в колитенови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.01.22 16:54



Както и да е. И това ми остана в историята.

По-добре от това няма как да е. Знам, че не това ти е целта, но поставяш добър пример.

Произволен поздрав с любима песен:







Тема Re: пафкат си в колитенови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.01.22 17:08



Хехе... Благодаря:







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.