Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: e ta]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано18.01.22 18:52



Натаспин купи, Ети! Той е против тромбози, а няма противопоказания. Идва скъпо, но аз вече повече от три години пия него вместо аспирин.
Само в болницата го спрях, защото там ми биеха клексан.
Да минава бързо болестта ти!

Уника


Тема Re: не се изненадвам - че обидните коментаринови [re: Fish L]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано18.01.22 19:06



Прегръдка, Фиш!



Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: e ta]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.01.22 19:09



Наздраве! Аз, тъпанарката, само антибиотици. Веднъж си позволих точно две глътки червено вино, ама имаше прекрасен повод.
От два пръста нищо ти няма, антибиотик и антиоксидант-хубава комбинация





Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: Pfiffikus]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано18.01.22 19:11



Благодаря!
Утре и без това мислех да поръчам някои работи от Софармаси, имат онлайн и доставка, ще включа и него.
Не е много скъпо ... Даже се води добавка, а не лекарство, та не искат рецепта май.



Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: e ta]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано18.01.22 19:17



Без рецепта е. Намирам го и по 20лв някъде по разни аптеки,но Софармаси са също евтини.
Но винаги на гладно, защото е ензим, да не се повлияе от храната. Или два часа след хранене. Водят го добавка, но си е напълно еквивалентна алтернатива на аспирина.
Изписано ми е от професор.

Уника


Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: e ta]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.01.22 19:24



Аз пък току-що научих за един приятел на Уникалното, който учи в Белгия, ваксиниран, ВТОРИ ПЪТ има доказан Ковид.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: Pfiffikus]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано18.01.22 19:23



20-тина лева е, да, ще поръчам утре.
Много ти благодаря!





Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: UnicaDonna]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано18.01.22 19:39



Този, който ни зарази си сложи бустер на пфайзер по миналата седмица.
Едната ми колежка, болна от миналия четвъртък, с положителен тест в неделя, е с две дози пфайзер.
Другата колежка е с две дози модерна, положителна от вчера, за сега без симптоми, ама тя много лъже и е малко от на нута партията на грамотните, та не и вярвам като ми говори и кашля и се секне, че и нямало ни-що! и що я били карантинирали, та да не може да си джитка в кауфланд и в мола


Други пък колеги, преболедували, също положителни от вчера, с температури ...

Какво искам да кажа - написах го на нута в червено, виж го - дреме му на омикрона, ваксиниран ли си, антитела ли имаш или нещо друго ...
Остро заразен е и е нещо различно.



Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: e ta]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано18.01.22 19:40



вика, какво пиеш, а добре, ти си знаеш, аре чао, мале как ще се оправим с тая вълна, утре пак ще се чуем ... или вдругиден, аре чао, чао, чао ...

Което няма нищо общо с Тв говоренето, в което лекарите натвърдват на търсенето на компетентна помощ и порицават самолечението, с което обясняват много от критичните случаи. А истината е, че няма кой да ни лекува. Нещо е тотално сбъркано в цялата доболнична помощ и втора година не се търси решение там.

Аман пък да дадеш положителен тест в събота. До понеделник си на молитва. Личният лекар не вдига. Нито един от червените, зелените, пембени телефони, които са посочени относно ковид съвети не действа, нито на национално, нито на регионално равнище. Два дни за ковид, обаче, си е доста загуба на време. И ковид зоните не работят, поне при нас. Всичко е проформа.

От моя опит намирам за най-разумно, човек да си намери предварително компетентен лекар, на който разчита и да си запази контакта. Всички ще го минем и трябва да сме подготвени, защото ако ни удари мозъчната мъгла първо и не можем да взимаме адекватни решения, да звъним само на него и да слушаме един лекар. Че никой не пита какво е изписал предния и става голямо мазало.

Добре е да се има предвид твоя пост, когато се отвори полемика за смъртност от ковид у нас.


п.п. За вируса, постфактум, ми казаха противовирусен препарат, а два месеца вече пия Прадакса за разреждане на кръвта, но не смея да пиша за другото лекарство. За Прадакса попитай, ново поколение антикоагулант е.

Воювайки, загърбваме смирението, а Бог ни гледа отстрани. И отвътре.Glastar


Тема Re: не се изненадвам - че обидните коментаринови [re: e ta]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.01.22 19:39



Пусни обява, тук поне със стихче те затоплят))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.