Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: Asia.]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано18.01.22 16:49



Д@@@ба и пророците!





Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: e ta]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.01.22 16:59



Сигурно най-боли, когато някой тройно ваксиниран сополясал задник ти го докара на главата, че сега да я мислиш и цялата си фамилия.

Абе, във ваща фирма шефчетата толкова ли са стиснати, та не се бръкват да накупят поне малко бързи тестове като тези в училищата и да сръчкат всички наред да ги ползват редовно? Чудя се защо нашенецът все е скъп на триците и евтин на брашното. Викаш, от 100 човека оня ваксиниран малоумник изпозаразил 50?
И сега като ви пратят половината в къщи, кой ще им работи? То, въпрос на време друг наваксиниран, дет се мисли за безсмъртен, задник да изпозарази и останалата половина и шефчетата ще се хванат за палците.



Кажи надве-натри как я караш чумичката, барем леко ли?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: не се изненадвам - че обидните коментаринови [re: e ta]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.01.22 17:06



Не ни бий, не всички с бустери сме малоумни. При най-малко съмнение за контакт или симптом се тестваме. То тъпотата и наглостта са преди ковида.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: Nuke Dukem]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.01.22 17:07



Тая селяндурка не разбра, че 100% сигурна е само умирачката - някога и от нещо.
И откакто ме забрани -само ебане и курове са й в устенцето .



Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: alisalisa]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.01.22 17:19



Същото се чудя от два месеца, всички знаят предварително какво ще стане и чакат. Ни тестове, ни маски задължителни, ни дезинфектанти....сигурно са по-скъпи от спирането на работа.....

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: tuzlija-179435]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано18.01.22 17:23



100% сигурна е само умирачката

И данъците, и данъците... Франклин го е казал.

И откакто ме забрани -само ебане и курове са й в устенцето .

Какво ти е забранила?







Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: alisalisa]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано18.01.22 17:26



Шефчетата направиха масово тестване, ама след дъжд качулка ...
Другия път ще знаят. Гъз глава затрива, нали знаеш.

Днес са окапали още колеги.

Аз, първо почнах да кашлям яко и дълбоко. После дойде хремата два дни. Кихаш до посиняване. Някои ги болят гърлата много. Мен не. Аз и температура нямах. Иначе имат ... Не ме болят и кокалите и мускулите като миналия път, имам енергия, не заспивам права като тогава. Само една нощ изкарах седнала защото все едно слон ми беше стъпил на гърдите. Значително по-леко е. Пия левокса, бромхексин, витамини, кашлям още, имам една болезнена гореща точка отзад на гърба като дишам, та ще отида на снимка тия дни. Вкус и обоняние имам.



Тема Re: не ми се сърдете - но не мога да отминанови [re: Nuke Dukem]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.01.22 17:29



да не говорим, че техният общ брой починали от несъществуващия вирус е 2,195, а нашият – 32,247.

Да, туй е много заплетена медицинска загадка. За 2020г. /пр. вакс. ера/ отчитат 270 хил. заразени и 671 умрели. Б Бг 202 хил. заразени и 7 604 умрели. Направо да се чуди човек кого да обвини, когато целият свят още не е бил ваксиниран.



Ся, за да не се вгадявам съвсем по адрес на родната медицина, пак ще повторя умишлено дадените данни за населението в ОАЕ. От 10 млн народ само 1 млн са поданици, останалите 9 млн са чужденци с работни визи. Затова, възрастните им хора над 65г. там са вероятно само местни и са под 2%. Това прави към 200 хиляди пенсъри срещу нашите 1,6 млн. Отделно, гражданите на ОАЕ имат много привилегии, плащани от държавата, висококачественото мед. обслужване е от тях.
У нас умрелите от ковид са 90% над 65г. и с придружаващи заболявания.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: не се изненадвам - че обидните коментаринови [re: tia9]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано18.01.22 17:29



Тебе пък, да ме убиеш, не мога те сложи в групата на малоумните



Ох, тая тема ми е като клапан днес, да си изкарам налягането малко



Тема Тестваненови [re: NUT]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.01.22 17:33



Май единственото все още сигурно и работещо е тестването. Тестовете хващат всички щамове и всички фази на заразата.
Масово периодично тестване може би трябва да се опита(+ карантина), защото ваксинирането, каквито и да са палиативните ползи от него, не успява да спре тази пандемия, нито дори да я намали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.