Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Нищонови [re: alisalisa]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано15.01.22 22:17



:)

Все трябва да ви хвърлят в лайнения вентилатор по някой камък, че да се преброите.

WALL·E


Тема Re: Иван Иванов от КЕВРнови [re: Deern]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано15.01.22 23:31



Единсвтения начин на се даде контра на държавния дял от печалната — данъци общо казано — е на се изгради мрежата на възобновяемата енергия — това и в Германия е така.

Назобана си като пате с горещи... - нали знаеш.


Ма зер, че не е баш най студена зимата, щото инак с възобновяемата ще трябва и вас да ви възобновяват после.



Тема Re: Иван Иванов от КЕВРнови [re: Silverado]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано16.01.22 01:26



Има няколко клубари, от които всяка Грета има десет пъти повече акъл от вас



Таксите по емисиите е факта на настоящето и близкото бъдеще.
Който иска да има инструменти за стабилни цени, ще трябва да го има предвид.

Друг е въпроса каква машина за пари с възобновяемите енергии и колко свинщини могат да се направят.

Другото е че такива като теб и още някои неграмотни може да плащате за тока, произведен пред вратата ви, щото сте мноу умни. Дано сте малцинство



Тема Re: Иван Иванов от КЕВРнови [re: Silverado]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано16.01.22 10:23



Абе, все ми се ще, поне веднъж пробно, най-твърдите привърженици на ВЕИ да се топлят и да си пускат комповете само с тяхна помощ за срок от една до три години и после да ги видим в коя цивилизация живеят. Или поне да си плащата само по техните цени, а ние - простите, да си плащаме за ток от АЕЦ-а.

WALL·E


Тема Re: Иван Иванов от КЕВРнови [re: Metropolis]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано16.01.22 11:08



Иван Иванов носи най-голяма отговорност за високата цена на тока, защото той беше главен организатор на противниците н АЕЦ Белене. В момента АЕЦ Белене можеше да работи и цената на тока щеше да е нормална и нямаше държавата да дава 10 милиарда лв, за да е поносима цената за домакинствата, както и да компенсира бизнеса.
При това, по американски корупционен образец, подкупът за това че ощетява българите с по 10 милиарда годишно му беше даден с пост, в случая шеф на КЕВР.



Тема Re: Иван Иванов от КЕВРнови [re: Deern]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.01.22 12:29



Ха, ха много добре съм на ясно с тъпите огрички на новите месии. Няма нищо на лична основа от отношението ми към сегашните дивотии около енергетиката. Нещата са много специдични и за да ги разбереш трябва юного да пиша, а не ми се занимаеа чак толкова. Както ако ти трябва да ми обясняваш разбираемо за мен неща около спецификите в Германия. Зелените технологии в сегашният си вид не са нафеждна алтернатива. В сегашният си вид могат да гарантират воисоки цени и ненадеждни доставки на ел. Енергия.



Тема Re: Иван Иванов от КЕВРнови [re: batkobatkov-32172]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.01.22 12:39



Надценяваш ролята на Иван Иванов. Този разговор за Беле го водим не знам за кой път го водим. Белене не се случи защото реално никой не искаше да го има. Около него имаше разни скрити интереси включително и от ядреното лоби. (Шервашидже, Янев, Манчев и други юнаци.) още от времето на първия търг по времето на Симо мадритски започнаха големите далавери.



Тема Re: Иван Иванов от КЕВРнови [re: Metropolis]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано16.01.22 13:21



Не съм в грешка.
Няма чиновник или работещ в държавната администрация над определено ниво нагоре, който да не е корумпиран от 12-годишното управление на ГЕРБ и да не е обвързан с него. Немалка част от тези хора правят всичко възможно да компрометират новото управление, затова трябва да си ходят. Мутрите успяха да превземат дори върховете на академичната общност - нещо, което не се е случвало никога в историята ни, от освобождението насам.



Тема Re: Иван Иванов от КЕВРнови [re: Metropolis]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано16.01.22 14:19



Писах горе още в първия си пост, че намирам за добре, когато някой сам си тръгва (препратка към Борис Джонсън или Джокович)



Надявам се че новия човек от лобито на поста ще работи добре с правителството за да успеят да намерят добър път за развитието на енергетиката и управлението на ресурсите.

Трендът е абсолютно ясен иима достатъчно държави, от които може да се черпи опит.



Тема Re: Иван Иванов от КЕВРнови [re: Deern]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано16.01.22 20:45



Ама той от месеци е за смяна. Както се чува оттук и оттам не му се занимава повече, но няма как да си тръгне без да стане по установеният ред. Toва което пишеш по-принцип е вярно, но в нас това няма да стане

. Това е малко жълтинка, но звучни доста реалистично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.