Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: погледнете се антиваксъринови [re: 2biri]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано13.01.22 22:33



Не две. Обещанието бе, че една е достатъчна. Панацеята.
Кой тъп, кой остър времето ще покаже. Засега всичко обаче си боледува солидарно.
Антиваксърите виновни иначе.

Уника


Тема и си е бил набол сички възможни бустеринови [re: tuzlija-179435]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано13.01.22 22:41







Тема Re: де е разликата между сички шъ умрем и под 0,5%нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.01.22 22:45



Дето е тази между смислен разговор и случайно подхвърлени реплики без връзка.



Тема Re: погледнете се антиваксъринови [re: 2biri]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.01.22 23:00



Не разбирам какви ги пишеш.
Тъпотия наистина е да отказваш да се ваксинираш, но аз не съм написал това. Написах, че е тъпотия да питаш, "неваксинираните не измряха ли вече" като шега, остроумие с превъзходство, към някой когото смяташ за глупав, а всъщност стоиш пред огледалото. Това написах.
Сега като се замисля - примерът с огледалото, важи и за отказа от ваксинация- превъзходството на "умните и мислещите" над медицинските експерти, ние знаем по-добре.
Тъпаци.



Тема Re: погледнете се антиваксъринови [re: Green Light]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано13.01.22 23:05



Много съм те засегнала с въпроса си към Нут, но това е всъщност нейното послание в любимата тема - антиваксъри. А моето изглежда цинично, меко казано тъпо щом казваш.
Всеки е свободен да го тълкува според бустера си.

Уника


Тема Re: погледнете се антиваксъринови [re: Green Light]  
Автор 2biri ()
Публикувано13.01.22 23:32



Човек трябва да може да се шегува. Шегата е на гърба на неваксинираните и няма за цел да те уязви баш пък теб. Ние си знаем, че сме антиваксъри, плоскоземци, тъпаци. Не се жегваме толкова лесно, че ще измрем. Редовно ни се повтаря.

Нови стъпки, нови ваксини, нови мерки... слушам новини в момента. Някой от вас няма ли да си признае, че това очеизвадно не работи досега? Ей така честно - ваксинираха се хората ен пъти и файда няма засега. В държавите, в които се ваксинираха много проценти пак няма ефект. Боледуват си масово, че и повече.

Ама ние мрем? Винаги сме мрели така, сякаш за първи път чувате... от най-умиращите сме били винаги и ваксините няма да ни съживят.

Никакви превъзходства и антиваксъри няма реално. Има колебание, каквото всеки нормален интелигентен човек изпитва към непознатото. И чака доказателства за ползите. Такива засега няма. Тепърва няма да се вдига процента на ваксинираните сериозно. Свърши легендата. Не работи.

Стоя пред огледалото. Постоянно съм с хора, постоянно! Боледуват, умират. Всички живеем в тоя свят. Айде всички да си преценяме какво да виждаме в огледалото?

Щото да си ваксинирам малкото дете без да знам нищо за ползите и вредите и то да легне с Ковид след месец е пак от огледалото. Тъпаци.



Тема Re: погледнете се антиваксъринови [re: Pfiffikus]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.01.22 23:41



Ти казваш на мен какво съм почувствал и защо. Ама това съм аз, не ти ли е ясно, че по-добре от теб знам усмихнат ли съм писал, ядосан ли, или замислен. И изобщо какъв е смисълът в това да пишеш как се чувствам? Пробваш научено в някоя книга ли, анализираш ме през монитора?
Не е ли по-лесно да ме попиташ?



Тема Re: погледнете се антиваксъринови [re: 2biri]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано13.01.22 23:41



От ден първи ни се вменява, че сме потенциалните жертви. Свикнахме.
А с ваксинираните какво става е въпросът, докога ще се ваксинират.

Днес чета в ZDF - Повече от два бустера за кратко време могат да повлияят на имунната система, предупреждава Европейският орган по лекарствата ЕМА. Как ще се ваксинират срещу корона в бъдеще?

Ето цялата статия.



Уника

Тема Re: погледнете се антиваксъринови [re: 2biri]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.01.22 23:45



Че тя не е уязвила мен. Дори не се е опитала.
Какви ги пишеш, какви деца, на какво въобще отговаряш, я ставай ти и извикай 2бири да дойде!



Тема Re: погледнете се антиваксъринови [re: Pfiffikus]  
Автор 2biri ()
Публикувано13.01.22 23:52



Ще се ваксинират. Докогато им казват.

Ние как бяхме чавдарчета и пионерчета? Аз от комсомолец се отървах, но други бяха. Казват ти - ставаш - за благото на строя, на родината. Има ли смисъл? Не. Бяхме ли? Да. Родителите казваха ли: "Недей, мама, няма смисъл, направи избора си!" ? Не. Беше си по азбучен ред. Сега се разбърка плана малко и се изнервиха.

Втора година от ваксините. Доказателства за ефективност - много малко, до къмто нула. Не спира разпространението, не спира заболяването, не спира смъртността. Поне досега това беше идеята на всички за ваксини. НЕ РАБОТЯТ! (да окна като Уника с главни букви)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.