Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: UnicaDonna]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано13.01.22 14:27



разгледай ел-джитата


под всеки модел има "къде да закупите"



Тема Re: чайнови [re: Deern]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.01.22 14:27



Аз пък чай в хартиени опаковки не пия, те са ми само за гости. Всъщност по-скоро за деца-гости, големите ги омайвам с моите (ароматни билки всякакви). Децата предпочитат "плодовите", дето аз не мога да нарека чай. А бе сладурчета всякакви.



Тема Re: козунак в пералнянови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.01.22 14:40



Месенено на козунаци в пералня датира откакто има перални. Това, че тя се има за голЕмата работа, е друга тема.

Аз гледах предаването с нейно участие. Огромно его, да постигнала е много в живота, но... чак пък толкоз. Неприятна личност, за мен. Аз лично я "познавам" не с козунаците, а с творчеството й. Предпочитам обаче да гледам и слушам дъщеря й, която също съм гледала в същото това предаване и на други места-земна, усмихната, приветлива.

Между другото, кухнята им е ...абе не се ползва, ама айде.

П. П. Ей, няма да забравя в някакво предаване готвеше Мара Отварачката. И като се прави и тя на големата работа, пък като извади едно ренде да наредна нещо си там, а на рендето стои етикетът. Честна дума, етикетът залепен на рендето. Па то да го беше измила, щеше да падне или поне да се поразмърля.





Тема Re: козунак в пералнянови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.01.22 14:44







Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.01.22 14:51



Купуваш я и тя после почва да ти къса гащите!
Имаш гащи-имаш проблеми. Не переш гащи.нямаш проблеми.

Редактирано от RujaKaramfilova на 13.01.22 15:24.



Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.01.22 14:56



Ееее, прекаляваш. Започна да приличаш на ружа, а тва не е комплимент!
Да бе, две теми пита за кухненски робот, сто и два пъти ти дадох линк, картинки, отзиви, лични. купи ли си? Не знам.Дадох ли конкретно -дадох. Как пък една вилица не купи без да питаш тук, а да дойдеш и да кажеш: купих си вилица, ето я.



ма те така, ружа та ружа, напомня ми друг ник, с който ставаше и лягаше.

как не те прочетох по-рано, та току що ти дадох линк с 38 см дълбочина
карай, аз съм добричка



Тема Re: чайнови [re: Deern]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.01.22 15:00



п.п. Ние европейците не пием чая като азиатците вкл. част от османците и старите СССРци — да го правим и после да го разреждаме.

Аз слагам една чаена торбичка в каната и започвам да пия от момента в който цвета ми харесва. С времето става разбира се по-тъмен докато изпия всичкия


Да лапнеш една хартиена торбичка с "чай" и да си сипваш гореща вода в устата, също става.
Традиционните чаепиещи англичани ще се смеят с глас на твоя метод, ма нали не са европейци, простено им е.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор 741 ()
Публикувано13.01.22 15:08



как не те прочетох по-рано, та току що ти дадох линк с 38 см дълбочина


Не се коркай.
Само си се канела да и го дадеш и после си забравила, линкът е празен.



Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: Noy BG]  
Автор 741 ()
Публикувано13.01.22 15:13



търси мотора да е директ драйв - без ремъчна предавка от мотора към барабан

То ще стане като 20 литровата туба, джобен формат.
В 45 см да наместят барабана и да остане място отзад за двигател, малко ме съмнява да намери такова. Ама ако ти се върже, като нищо може да почне да търси.



Тема Re: чайнови [re: Deern]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.01.22 15:15



п.п. Ние европейците не пием чая като азиатците вкл. част от османците и старите СССРци — да го правим и после да го разреждаме.

Аз слагам една чаена торбичка в каната и започвам да пия от момента в който цвета ми харесва. С времето става разбира се по-тъмен докато изпия всичкия


Божееее, хората карат курсове с месеци за да приготвят един чай. Луди хора






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.