Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: козунак в пералнянови [re: Deern]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.01.22 12:20



Аз еспресо не мога, пия шварц. При шварца по ми допада да е с висока киселинност, но те са по-редки у нас, а на 95% от кафетата не я обозначават. Арабика Колумбия е мойто кафе, намира се по магазинчета за кафе само.



Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано13.01.22 12:22



Чак да те нервя не, но малко се заяждам.

Представих си как някой сяда и си убива половин час да намери модела, после и да провери дали точно тоя го има в България, понеже ти такива работи не можеш да правиш, а само ще седиш и ще потропкваш нервно в чакане на линк.

Не се ядосвай, успех в търсенето ти желая.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: чайнови [re: Deern]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.01.22 12:23



Апропо торбичка за чай, ползвам хартиниет снимка долу.
Сега се сетих че майка ми прави един зелен чай, в който листата плуват вътре в чашата и трябва да се чака да се утаят


Това унас не го правя.

Преди 20г домъкна и една стъклена кана с един “филтър” който се закрепя на капака на каната. Той е с големи процепи, така че нито един вид чай не може да се филтрира. Би функционирало само ако чая е в хартиен филтър, но цялата конструкция на тая кана е безсмислена. (затова не ползвам филтъра) Теоретично мога да я ползвам ако искам да приготвя цяла кана кафе, тъй като пасва под кафемашината, но до сега не съм го правила.






Тема Re: Още по-серьозна тема. За пералня. И гащи.нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.01.22 12:24



Изпод леглото не излизам! Да види тя кой командва





Тема Re: Още по-серьозна тема. За пералня. И гащи.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано13.01.22 12:28



Добре бе! Аз имам торбичка. Май всъщност даже имам две. Използвам само и единствено ако случайно фична сутиен с банели заедно с някакви по-нежни неща, ама това е мнооого рядко. Значи си права. Започва ли малко да ти минава?



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.01.22 12:39



Представих си как някой сяда и си убива половин час да намери модела, после и да провери дали точно тоя го има в България, понеже ти такива работи не можеш да правиш, а само ще седиш и ще потропкваш нервно в чакане на линк.

Ееее, прекаляваш. Започна да приличаш на ружа, а тва не е комплимент!



Аз казвам, че няма плитко Миле, тя казва - ИМА. Ми поне да каже "Виждала съм, има". Няма да я закачам. Ама като не обясни - човек остава с впечатление, че ТОКУ-ЩО е видяла някъде. И затова казвам - дай линк.

Аз търся, естествено. Но не само тази марка, а нито една, нито пък сайтовете на магазините, нямат обичай някак още като отвориш общото търсене - да изпише размерите. Значи - трябва да кликнеш върху ВСЯКА ПЕРАЛНЯ ПООТДЕЛНО, да скролнеш за да намериш размерите... и айде обратно. Тва подлудява. Заради това човек се радва, когато някой знае нещо конкретно - да го подкрепи с линк, АКО МОЖЕ.

Ако размерът ми беше стандартен - нямаше да има никакви проблеми. 60/60/85 - пей сърце! Такава дори имам свободна на село и трябва само да си я закарам вкъщи. Да, но не.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано13.01.22 13:14



Но не само тази марка, а нито една, нито пък сайтовете на магазините, нямат обичай някак още като отвориш общото търсене - да изпише размерите.

Има филтри отстрани. Нацъкваш каквото ти трябва и виждаш какво остава да отговаря на избраното. Ей го на, техномаркет че са ми пресни, 24 вида има с дълбочина под 45.

Да поправя, 12 са, пак не е малко.

Редактирано от 741 на 13.01.22 13:19.



Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.01.22 13:53



Благодаря, понякога има филтри, но понякога няма.

А принципно въпросът с филтрите понякога стои както в имотните сайтове. Слагаш филтър “по- рано от 2020 година”, но не излизат онези, които не са си отбелязали годината, ако не е въведена като задължителен параметър.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: 741]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано13.01.22 13:57



Глупости. Много по-забавно и сигурно е да цъкаш върху всяка пералня






Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: UnicaDonna]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано13.01.22 14:06



Виж в Технополис, там гледах детски перални.


Ако искаш съвременна търси мотора да е директ драйв - без ремъчна предавка от мотора към барабана - безшумна и не тресе хич..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.