Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Още по-серьозна тема. За пералня. И гащи.нови [re: LAMBl]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано12.01.22 11:41



Съседите ми си купиха Миеле втора употреба, миналият месец...Година гаранция, 400 лв. мисля...
Ако Уни има интерес към такова нещо.
Аз си купих преди 2 год. нова и не съм доволна. Не е Миеле. Преди това имах един Индезит на 15. Те са доволни.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.01.22 12:18



"...не прави изобщо плитки варианти." Евтини ли имаш предвид? Да, и аз съм ги проверявал, скъпи са над 2 000 лв. Ами втората употреба е варианта.



Тема Re: Още по-серьозна тема. За пералня. И гащи.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.01.22 12:18



просто си купи една торба и смятам, че нещата ще се получат.

Не виждам никаква логика да слагам в торби каквото и да било освен чорапи, при положение, че се пере в НОВ КЛАС перални, дето пеят Моцарт, но късат фино пране! Вече съм вбесена, мислех че тази у нас е нещо дефектна, а от вас научавам, че торби, че евтино/скъпо... еманация на новата техника!



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Още по-серьозна тема. За пералня. И гащи.нови [re: UnicaDonna]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано12.01.22 12:38



От двайсе и кусур години съм верен поклонник на Аристон, поне що се отнася до перални. По евтин вариант на висок клас перални. Прала съм и с други и все подобен тип простотии правят. Една ми изхвърляше чорапи между барабана и люка, а иначе със силвър-йони дрън-дрън. Друга ей така късаше дрехи. Трета ми е вадила недоизпрано. Два Аристона съм имала - първата ми я взеха при развода, не се беше счупила

(уточнявам), с другата пера до днес. Никви проблеми и простотии. А че и хубаво перат. Не съм си правила експеимент, но имам чувството, че и без прах за пране ще изперат.




Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.01.22 12:42



Евтини ли имаш предвид?

Не бре, “плитки” означава 42-45 см максимум В ДЪЛБОЧИНА. Толко ми е шкафът. Преди 25 години не беше проблем да си намеря.

Чети темата, там си пише!



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Още по-серьозна тема. За пералня. И гащи.нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.01.22 12:46



Торбите са да не се мушкат тук-таме около барабана дребните неща. Ся, гащите ако са кюлоти

, няма нужда, наистина.

Абе я огледай програмите. Някъде има Ивана или който за синя прашка. Там е и програмата за гащи.



Тема Re: Още по-серьозна тема. За пералня. И гащи.нови [re: Baldrian]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.01.22 12:51



нова и не съм доволна.
Е какво пък толкова трябва да прави една пералня? Палачинки ли?
Има ли програми, има. Пере ли-пере. В момента съм с уърпул. Пере, не къса, имам програма "Освежване", за мен е важна. Има си за ефирно пране, за дантели, за квото там се сетиш.

Какво не си доволна, може пък да не се сещам нещо да искам от пералня. А, сещам се за едно : не простира. Продължавам да я уча



Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано12.01.22 13:00



"Миле" е правилно, или "Мийле", във всеки случай не е "Миеле", доколкото ми е известно.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”


Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: UnicaDonna]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано12.01.22 13:18



Зероват имат плитък модел, аз съм в момента с такава. Втора година без забележки.
ZEROWATT OZ4 127T

Лангърках една зероват от 91-ва 21 години. Още работи, сега пере у свекърва ми.
След нея за две години смених една сименс и една филипс втори употреби, изшитках ги. И айде пак на зероват новичка и плитка, че и аз я наврях под един тесен плот ...
Ся, като ще се хвалите с миелета, сушилнята ми е миеле





Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано12.01.22 14:32



Уфф ... тесни кажи.
На сина ми му е такава, но е с горно пълнене.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.