Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: чайнови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.01.22 16:27



в некъв роман на руски или съвецки класик бях чела:
гражданска война, глад, немотия до шия, обаче туй не е повод да станат диваци и да загърбят културните навици на чаепитието, когато ти дойде някой в къщата. и, като не им останал и грам трошица чай, домакинята поднасяла само чиста вряла водица, пък ако случайно има останали бучици захар, гостите не ги пускали в чаената чаша кат аристократи, ами всеки си отхапвал по мъничко от бучицата, преди да отпие врялата водица, както обичайно правела прислугата за икономия.

обаче, традициите на гостоприемството, са си традиции.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: чайнови [re: Deern]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.01.22 16:30



Уоу значи си разбрала че за финия чай се иска фин филтър

няма фин чай, има третокачествен трошляк.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: чайнови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.01.22 16:33



Е, ся, ще бодна ... как не се сетих. Душко, няма как да бодна,самият лап топ ще ми е далече, изчислени са ми цайсите. Ще трябва да бодна и отделен монитор. и стана тя



Най-много да си работя основно със стария лап топ. Читав си е, новият е от глезотия
Малко са особени като форма буквичките.

Ей, любимият ми лап топ е асус отпреди 20 години. Е няма друга подобна клавиатура. Имам си го още, ама освен за локална работа, без интернет, не става вече.



Тема Re: Още по-серьозна тема. За пералня. И гащи.нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.01.22 16:44



Най-накрая се сетих как им викат на тия перални, плитките.

СЛИМ!

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: чайнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.01.22 17:29



Ми бодни си и гулем монитор, ве, аз ли да те уча?
Мен на гол лаптоп, откакто окьоравях, насила не можеш ме тури.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: чайнови [re: alisalisa]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.01.22 19:29



За пореден път показваш, че когато те разкриятнагледноколко си простовата, заставаш в офензива със някакви общи соц-комплекси



Това за напомняне.

Какво е това “трошляк”?

Писах че купувам филтри за чай и ги пълня с листата за чай, които ми харесват.

Хайде сега извади подходящ соц-комплекс да закриеш тъпотата си.



Тема Re: чайнови [re: Deern]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано13.01.22 20:03



трошлякът е прекалено дребни, изпочупени, натрошени чаени листа, които лесно минават през дупчиците на цедката. стока ниско качество, но филтърната хартия ги спира.

онези цедки за запарка с дупчиците са за първокачествени цели чаени листа и са направени точно толкова големи, че през тях да не преминава материал. трошляк, натрошени до пясък листа и прахоляци минават. за да си пробутат лесно и третокачествената чаена стока, са изобретили хартиените филтри и чая в хартиени торбички.

пак заповядай с комплиментите.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Редактирано от alisalisa на 13.01.22 20:03.



Тема Re: Несерьозен отговорнови [re: Albena l]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано13.01.22 20:15



Да цЪкаш не знам, ама да се цАкаш - за всяка не знам, но Зануси-то ни е 88 см, точно ми иде на височината на.., тресе се при центрофугиране, отгоре са тръбите на бойлера и има къде да се хване партньорката, същевременно той е достатъчно високо, за да не си удари главата в него. И ароматизирането е на ниво.

Както имаше в една прастара реклама на "Каналето" : "Ей, гяур будала, баба ти Тонка има първото Зануси в РусИ, бре!"



Тема Re: чайнови [re: alisalisa]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано13.01.22 20:19



Важното е, че не пие отоманско-източен чай.





Тема Re: чайнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано13.01.22 20:27



Една роднина обясняваше ,че еди-коя-си е трета свекърва на първата жена на втория й мъж...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.