Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема виза?нови [re: snowprincess]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.01.22 19:08







Тема сертификатът?нови [re: Crrafterr]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.01.22 19:17



= три разминавания...

- възможно ли е положителният тест да е направен по-късно от това, което твърди Новак Джокович?
- Направена ли е друга манипулация на изследването?
- как може да се обясни, че дигиталната версия на един и също QR-код е давала два противоположни резултата в рамките на един и същи ден?



Тема Re: сертификатът?нови [re: Crrafterr]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано12.01.22 01:18



Нови разкрития по случая с Джокович:

Германското издание „Spiegel“ гръмна сензационно разкритие, което е на път да промени баланса в случая „Новак Джокович“, който от няколко дни е тема номер едно не само в спорта.

Ако разследващата медия е уцелила „в десетката“ и този път, това може да се окаже и ключово за решението на австралийското правителство, което още се чуди дали да депортира световния №1 в тениса, или да му позволи да играе на турнира в Мелбърн от 17 януари, пише Dir.bg.

„Spiegel“ твърди:

Тестът за коронавирус на Джокович с номер 7371999, който е неговият билет за влизане в Австралия и аргумент да иска „медицинско изключение“ от правилото за недопускане на играчи без ваксинация, би следвало да е направен в 13,05 ч на 16 декември. Това е тезата на екипа от адвокати на Новак, като те твърдят, че 7 часа по-късно същата вечер, е получен резултатът от него – позитивен.


Дигиталната версия на сертификата, издаден от клиниката „Доктор Милан Иванович Батут“ в Белград, е била изследвана от дигитални специалисти, наети за това от изданието. Те твърдят, че резултатът от такъв тест е изданен с дигитална марка от 14,21 ч на 26 декември. Десет дни след датата, която сочат хората на Джокович.

Такава „щампа“ се слага автоматично на тестовете и издадените за тях дигитални резултати, уточнява „Spiegel“. И номерът на всяка от тях може да се провери в системата, където те влизат хронологично и поредно.

Адвокатите на сърбина са представили и резултата от втори, вече негативен тест, който е издаден на 22 декември (според тях) от същата клиника. Тук дигиталната „щампа“ отговаря – наистина този сертификат е от този ден, в следобедните часове, потвърждава изданието.

„Spiegel“ също така представя и скрийншотове от дигиталното сканиране на QR кодовете на теста на Новак, извършени от хора от медията в понеделник. Първият, направен около 13,19 ч централно европейско време показва, че тестът е негативен. Около час по-късно при сканиране, кодът вече казва „позитивен“. Понеделник бе и решаващият ден на Ноле в Мелбърн, припомня „Spiegel“.

И най-сериозната теза в твърдението на германската медия: Номерът на сертификата с позитивния резултат, за който хората на Джокович твърдят, че е от 16 декември, е 7371999 в сръбската база данни за ковид тестване. А този от 22-ри декември, който е негативен, е с … близо 50 000 по-малко като число. Тоест – той няма как да е направен след първия в такава хронология.

Според специалистите, които са провели дигиталното разследване по поръчка на медията, първият номер е нанесен по-късно в системата и влиза в нея поред, но на този сертификат е сменена датата с по-ранна.

Всичко това са хипотези, но медията „Spiegel“ особено в последните няколко години доказа, че когато публикува свое разследване, това никога не е дим без огън. Припомняме, че именно тя разкри скандалите около случая с потуленото обвинение в изнасилване срещу Кристиано Роналдо в Лас Вегас, за което не се знаеше нищо години наред. А се оказа, че казусът е напълно реален и делото дори може да бъде подновено.



Тема Re: сертификатът?нови [re: Noy BG]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано12.01.22 07:19



А не е само това - попълнил е декларация с невярно съдържание при влизане в Австралия. Екипа му излиза с някакви обтекаеми твърдния че това било неволна грешка. Но много станаха тези уж грешки. Отделно че за сега смениха няколко версия и все повее се оплитат в

.



Тема щеше да е достойно, ако беше бойкотирал турниранови [re: snowprincess]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано12.01.22 07:42







Тема Re: щеше да е достойно, ако беше бойкотирал турниранови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано12.01.22 07:43



Точно +1



Тема Re: Протести в Австралиянови [re: Metropolis]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано12.01.22 11:32



То така се е ставало лекар в посолството в Париж и се отивало на работа в Западен
Берлин. Я провери биографията на брата на Тодар Живков, който е изкарал цялата
си кариера в Швейцария, в българското посолство там. Полковник някакъв.
Досещаме се какъв е бил и бащата на Емил Наумов.

В интерес на истината, Емил Наумов не ми направи лошо впечатление.
Погледнах канала му в YouTube, където ежедневно пуска свои импровизации.
Последната носи номер 8410.



Мисля, че е добре харесван от своите студенти, ако се съди по виковете на одобрение
в едно видео (типично американско поведение) при появяването му на сцената на
университета в Блумингтън, където изсвири една от късните сонати на Шуберт.

Аз не я изслушах докарая, защото единствения начин да седна да слушам Шуберт
е, ако съм се разболял от сифилис или туберкулоза, каквато едно време е била
модата в света.

Но ми направи впечатление типично френският му маниер на свирене, където
движенията му пред клавишите не бяха свързани преимуществено със
звукоизвличането, в смисъл на работни и целесъобразни движения, с цел на контрол
върху тембъра, звука и силата на изпълнението, но съдържаха голяма доза
пантомима в себе си, като опит чрез нея да се разкрие по-пълно съдържанието на
музиката за публиката и нейното индивидуално разбиране от пианиста.

Беше забавно.
В смисъл, че от тази страна на океана, маниерът на свирене е малко по-различен.
(Глен Гулд, например, само си отвара ченето в такт с музиката.)

Още мисля, че Емил Наумов е романтик в класическия смисъл на думата.
Освен това демонстрира и здравословна доза на хумор и сарказъм към себе си,
като казва, че професията на пианиста е една егоистична и никому не нужна професия.
Приветлив е, но и усмивката му малко тъжна. Мисля, че е добър педагог.

Това е неговият канал в YouTube с дневните му импровизации, където освен това
има и много размисли и лекции. Английският му е акцентиран, но речниковият му
запас е добър и граматиката е правилна. Аз изслушах една-две импровизации и
размисли, мисля че ще чуя и няколко други. Каналът му е огромен.



Иначе - да живее Джокович! (Нали за него беше темата.)
Сноуи е офицер в моя отдел и като такава - няма да се сърди.



Тема Re: виза?нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.01.22 11:46



Aaaa





Тема Напротив!нови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано12.01.22 11:54



Накара мръсния режим да сере пирони.
Фабулата е шеметна, обратите неочаквани, унижението пълно.
Австралийците приличат на комунистическа страна, заловила невинен западен
турист и го обявила за шпион.



Тема Re: Протести в Австралиянови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано12.01.22 13:38



Поредните глупости си написал по отношение на проф. Георги Наумов. За брата на Т. Живков не знам. Бащата на Георги Наумов е художника Владимир Наумов, а майка му е музикантка. Той до колкото знам има родствена връзка с Александър Райчев. По тази линия е бил добър познат с Панчо Владигеров. Беше в последните си години близък приятел на композитора Сагаев. (баща на любомир Сагаев - автора на "книга за операта"). Проф. Г. Наумов никога не е имал нищо общо със службите. Бил е пРтиен член разбира се, като около един милион други българи. А джокович е един тарикат и лъжец, няма как да харесвам такива хора, дори да са много изявени спортисти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.