Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 08.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Смъртта на Европанови  
Автор DarkSide ()
Публикувано07.12.21 22:01



Имаше един виц, че към който и съюз да се присъедини България, той рухва. Във всеки виц има голяма доза истина, изглежда че времето е дошло той отново да се сбъдне, този път с огромен гръм и трясък ...





Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано07.12.21 22:26



Нема се пуашиш, само либерализмът ше мре:

Mandatory vaccination spells the violent end of European liberalism.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Смъртта на Европанови [re: ad miral]  
Автор DarkSide ()
Публикувано07.12.21 22:32



Ей, ама мързи те поне десет реда да прочетеш. Европа се има предвид като идея, не че континентът ще умре. На мястото на обединената свободна Европа ще дойде който там се пада по ред нацистки Райх. Иронията е, че райхът пак тръгва от Австрия и минава през Германия.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано07.12.21 22:45



Прав си, мързи ме да чета неща, които в една или друга редакция вече съм чел.
Това, че Австрия първа огласи решението си за задължителна ваксинация, още нищо не значи. Сигурен съм, че правителствата на много други държави вече са взели такова решение, просто още не е огласено.

По въпроса дали ще има Райх в Европа, предлагам ти да изчакаме следващите президентски избори във Франция.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Смъртта на Европанови [re: ad miral]  
Автор DarkSide ()
Публикувано07.12.21 22:59



Всички кандидати във Франция са единодушни по въпроса за инжекциите - всичко живо под ножа. Навсякъде в Европа опозицията атакува правителството че е прекалено меко с нежелаещите инжекцията и настоява за немедлено насилствено инжектиране на цялото население. Не ти трябват никакви резултати от избори, всички политически партии имат консенсус по този въпрос. Дори там, където все още казват "абе тази идея май нещо не ни харесва твърде много", даже и там вече е ясно какво следва, а то няма и как да е друго, щом Урсула го заповядва, всички са длъжни да се подчиняват.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано07.12.21 23:14



Дарки, разбирам, че ваксинациите са ти изникнали на пъпа, ама това не е всичко. Във всяка една държава има списък от ваксини, които са задължителни още в детска възраст и никой не е обявил тези държави за диктатури за това.



А като ти казвам да изчакаме изборите във Франция си мисля за мосю Земур и шансовете му за победа. Стане ли той президент на Гран Насион, ваксината ще е последният проблем на много хора в тази страна.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор 2biri ()
Публикувано08.12.21 00:41



И кво? Нищо.

Хората искрено вярват, че ги спасяват. А ти си плоскоземец, илитерат, антиваксър и ще ги умреш.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.12.21 04:44



Чакат я да умре поне отпреди 50 години пък то преди 30 взе, че се гътна соцът...


Който копае гроб другиму - сам пада в него...



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано08.12.21 07:22



Ще "криминализира" тези които откажат ваксината?


А в Холандия направо ги избиват.
До Джон Лок спрях, да не беше го пуснал ти, щях да съм спрял къде къде по-рано - демагогия в чист вид.

Смея се не на кретенската статия, даже не и на теб, който ми я пускаш, а на парадоксалните времена, които докараха умни, мислещи хора до такива абсурдни тези.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: Green Light]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.12.21 08:44



Абе умни, мислещи...ама е кофти навик един проблем да се разглежда не просто от различни страни, а задължително на терсене.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.