Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Смъртта на Европа  
Автор DarkSide ()
Публикувано07.12.21 22:01



Имаше един виц, че към който и съюз да се присъедини България, той рухва. Във всеки виц има голяма доза истина, изглежда че времето е дошло той отново да се сбъдне, този път с огромен гръм и трясък ...





Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано07.12.21 22:26



Нема се пуашиш, само либерализмът ше мре:

Mandatory vaccination spells the violent end of European liberalism.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Смъртта на Европанови [re: ad miral]  
Автор DarkSide ()
Публикувано07.12.21 22:32



Ей, ама мързи те поне десет реда да прочетеш. Европа се има предвид като идея, не че континентът ще умре. На мястото на обединената свободна Европа ще дойде който там се пада по ред нацистки Райх. Иронията е, че райхът пак тръгва от Австрия и минава през Германия.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано07.12.21 22:45



Прав си, мързи ме да чета неща, които в една или друга редакция вече съм чел.
Това, че Австрия първа огласи решението си за задължителна ваксинация, още нищо не значи. Сигурен съм, че правителствата на много други държави вече са взели такова решение, просто още не е огласено.

По въпроса дали ще има Райх в Европа, предлагам ти да изчакаме следващите президентски избори във Франция.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Смъртта на Европанови [re: ad miral]  
Автор DarkSide ()
Публикувано07.12.21 22:59



Всички кандидати във Франция са единодушни по въпроса за инжекциите - всичко живо под ножа. Навсякъде в Европа опозицията атакува правителството че е прекалено меко с нежелаещите инжекцията и настоява за немедлено насилствено инжектиране на цялото население. Не ти трябват никакви резултати от избори, всички политически партии имат консенсус по този въпрос. Дори там, където все още казват "абе тази идея май нещо не ни харесва твърде много", даже и там вече е ясно какво следва, а то няма и как да е друго, щом Урсула го заповядва, всички са длъжни да се подчиняват.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано07.12.21 23:14



Дарки, разбирам, че ваксинациите са ти изникнали на пъпа, ама това не е всичко. Във всяка една държава има списък от ваксини, които са задължителни още в детска възраст и никой не е обявил тези държави за диктатури за това.



А като ти казвам да изчакаме изборите във Франция си мисля за мосю Земур и шансовете му за победа. Стане ли той президент на Гран Насион, ваксината ще е последният проблем на много хора в тази страна.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор 2biri ()
Публикувано08.12.21 00:41



И кво? Нищо.

Хората искрено вярват, че ги спасяват. А ти си плоскоземец, илитерат, антиваксър и ще ги умреш.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.12.21 04:44



Чакат я да умре поне отпреди 50 години пък то преди 30 взе, че се гътна соцът...


Който копае гроб другиму - сам пада в него...



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано08.12.21 07:22



Ще "криминализира" тези които откажат ваксината?


А в Холандия направо ги избиват.
До Джон Лок спрях, да не беше го пуснал ти, щях да съм спрял къде къде по-рано - демагогия в чист вид.

Смея се не на кретенската статия, даже не и на теб, който ми я пускаш, а на парадоксалните времена, които докараха умни, мислещи хора до такива абсурдни тези.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: Green Light]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.12.21 08:44



Абе умни, мислещи...ама е кофти навик един проблем да се разглежда не просто от различни страни, а задължително на терсене.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.12.21 09:07



Смея се не на кретенската статия, даже не и на теб, който ми я пускаш, а на парадоксалните времена, които докараха умни, мислещи хора до такива абсурдни тези.

Значи, толкова са умни и мислещи.
Времената и нравите никога не са били парадоксални - от сътворението на света.
И, "въх, колко към изненадан от другите" не е парадокс.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT


Тема Re: Смъртта на Европанови [re: tuzlija-179435]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано08.12.21 09:08



Точно!



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: ad miral]  
Автор laure16O672 ()
Публикувано08.12.21 10:08



Това настървено човече няма да стане президент. Той лае от години навсякъде, сега му се удаде случай да има официална трибуна. Запиташ го за програма - отклонява темата. Дай му омраза на него, с това се храни.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.12.21 10:19



всичко сладко трае кратко, но всъщност пътищата на историята са странни, може би короната да удължи с малко живота на либерализма.
мен от самото начало ми направи впечатление странния подход в швеция, те са много по-напред в либерастията от германия и австрия, някак си очаквах точно най-тежки локдауни при тях, и задължителна ваксинация от самото начало и тн. от къде това странно трезвомислие? наскоро обаче четох статия от някакъв шведераст, който донякъде обясни тая аномалия, оказва се че през 2015та, като беше мигрантскатакриза, в швеция (както се очаква) с пълна сила се е развихрил либераски терор срещу всички изтървали и най-малък признак че не споделят телешкия ентусиазъм от настъпващите мигранти. по негови думи, достатъчно е било само да изтървеш неблагоразумно "но" и изхвръкваш от работа, от квартира, от всичко. после обаче е настъпило нещо като отрезвяване, и чекистите и активистите, преследвали недостатъчно ентусиазираните си колеги и съседи, са изпаднали в нещо като срам. сега седят с клепнали уши и не смеят да поведат борба за локдауни и задължителна ваксинация, защото са получили нещо като имунитет от мигрантската криза. короната може да изиграе за европа онова, което мигрантската криза е изиграла за швеция




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Смъртта на Европанови [re: laure16O672]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.12.21 10:45



вероятно няма да стане да, а и няма да е справедливо франция, от която тръгва рака, някакси да се спаси. франция трябва да бъде понегрена и помуслимчена до ниво дървени бараки, за да се дава за пример в учебниците на нашите наследници




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Смъртта на Европанови [re: alisalisa]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано08.12.21 10:58





"Това е, а това не е!"

Ами ок, да знаех, щях да те питам първо кое какво е, та тогава да се отпускам с думи като парадокс и подобни.

Парадокс е, според мен, ако умни хора са поставени в положение да говорят или вършат глупости. Парадокс е също и това, че информацията е потоп, лавина, никога не била така достъпна, а освен това изобилна, шумна, нахална, досадна, а същевременно ние сме толкова зле информирани, че вече завиждаме на знанията и информираността на родителите ни. Има и още - медицинската наука е на прага на чудесата /но събужда атавистични страхове. И още, и още.
За нрави нищо не съм казал там трудно бихме намерили парадокси, защото яденето на малки бебета също е нрав, но да кажем, че ако не парадоксално, то поне е силно озадачаващо по едно и също време на една и съща планета да се води парламентарен дебат за това, че полицията е била невнимателна с журналист пристъпил всички нормални правила плюс, че е осъден от съда(в-к Труд) и заедно с това дете да бъде осъдено на смърт защото е показвало забранен филм(студент внесъл незаконно и показвал южнокрейски вилм в Северна Корея). Някъде има квоти за жени дирекори/ другаде жени убити с камъни заради целувка и т.н., и т.н.

Има и един момент скоро след Сътворението ако не на света, поне на Атина, в който атиняните остракират най-уважавания си съгражданин (Солон) и го осъждат на 20! годишно изгнание при положение, че и в момента на остракирането, и през всички 20 години, не ами и в хилядолетията след това, неговите правила закони и авторитет са абсолютни. В един и същи момент едно и също общество сочи изхода на Солон, и (за друго) се позовава на неговия авторитет. Има и други подобни неща - цялата история около Александър Македонски е невероятна и противоречаща на логиката, около Цезар - също. За по-лесно аз ги наричам парадоксални, но нищо не е лесно вече, когато срещна последна инстанция.
Кажи как да ги наричам, за да мога да се изказвам нататък?




Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано08.12.21 11:18



Четях статията със симпатия, докато не стигнах до плоската фраза - "those
of us who are pro-vaccination
, who have been happily vaxxed against
Covid-19"... - която започна досадно да ме терзае, докато четях останалото.
След нея написаното започна да ми звучи просто като сценичен глас.
"Happily vaxxed". Може да е незначителна дреболия на фона на останалото,
но определено не ми се понрави.
Кой е happily vaxxed, освен най-наивнодоверчивите?


Има сами жени, по една или друга причина, безащитни, с малки деца, които се
ваксинираха със сълзи в очите и омраза в душата, от уплаха да не загубят работата
си и да останат на улицата. Те никога повече няма да са същите. Щатските съдии и
губернаторите после взеха, че отмениха мандатите на Байдън. Били незаконни.
Ваксина против настинка - представяш ли си?
Поне да беше бубонна чума, тифус, или туберколоза.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.12.21 11:33



Глупости вършат умните, за другите това е ежедневие





Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.12.21 12:21



Мхм.. затова Борката звъня на Меркел тая пролет да я мрънка за сезонни работници..

Ти прочете ли му биографията на тоя фашага, преси да му пускаш пасквилчетата като самата истина? Щото аз си отделих от времето..

Европа има най-силната валута, като не броим паунда, и разпадането й няма да е от ползва за никого. Не мисля, че стои изобщо на дневен ред..

Но разбира се, Нео-комунисти с фашистки наклон ще има винаги. Въпроса е защо ги правиш значими..



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: ad miral]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 12:29



Земур няма програма, той само казва това, което всички виждат, но никой не смее да каже, че на големи територии от Франция просто не е Франция, а е някаква криминална зона, в която полицията не смее да припари и всичко е оставено на местните банди. И да победи той, ясно е че няма да тръгне с танковете напред да си отвоюва обратно териториите, щото така не се прави, а друг начин няма. Тъй че само го пускат да приказва като клапан за отпускане на налягането. Той коньо от толкова отдавна е в ряката, че никакво измъкване няма.

Аз пък не разбирам как може да намирате и приемате за нормално насилственото инжектиране на експериментални медикаменти - за последно това го е правил доктор Менгеле и от тогава всички цивилизовани държави са се подписали под Нюрнбергските споразумения за забрана на насилствените медицински експерименти. Отделно че експериментът се провежда върху цялото човечество - това ако е нормално, то аз предпочитам да съм луд.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 12:33



Всичките ми колеги, все доктори на науките, са не само щастливо, но дори и гордо ваксинирани.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано08.12.21 12:39



Това само показва колко са повърхностни.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано08.12.21 12:50



Брет Уайнстайн интервюира д-р Питър Макола





Тема Re: Смъртта на Европанови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.12.21 13:15



"Парадокс" по принцип не е ли определение за нещо, което привидно противоречи на логиката?

А човешкото поведение няма как да е парадоксално, защото то си има предистория, причини, подбуди, мотиви, конкретна провокация, която ги вади на показ. Пък няма унифициран еталон за това що е логично човешко поведение. Затова, което изглежда парадоксално спрямо твоята лична представа за нечие поведение, щото излиза извън твоята си интуитивна логика как да се държи този или онзи, не е принципен, общочовешки парадокс.

Кажи как да ги наричам, за да мога да се изказвам нататък?

Наричай ги, както си щеш, може и "спункове". Работата е там, че под думата "парадокс" обикновено разбираме логически парадокси. Пък няма нищо логически парадоксално в това ако умни хора са поставени в положение да говорят или вършат глупости или в това, че достъпната информация е изобилна, шумна, нахална, досадна, а същевременно ние сме толкова зле информирани. Туй са напълно обясними причинно-следствени процеси.

Аз бих ползвала думи като "изненадана съм", "разочарована /в очакванията си/ съм", "странно ми е" - и подобни, които акцентират на моето лично възприятие и реакция спрямо чуждо поведение и действие, без да го дефинират като общоприето възприятие, световна логическа главоблъсканица.

С две думи - да, другите хора често не действат според личните ни очаквания, но в това няма нищо парадоксално. Просто нашите очаквания са били нереалистични.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Смъртта на Коледанови [re: DarkSide]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано08.12.21 13:17





Цитат без коментар:
Длъжностните лица, работещи с 27-членната колегия, ръководена от Урсула фон дер Лайен, бяха посъветвани да избягват да приемат, че всички са християни, бели и женени.
„Вместо да се позовават на Коледа, служителите трябва да кажат „празничният сезон“
се предлага в документа. Длъжностните лица бяха посъветвани да избягват специфични за пола местоимения и думи и фрази с пол, като „председател“, „дами и господа“ и т.н.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (член)
Публикувано08.12.21 13:38



Хайде означавайте ги такива теми като "антиваксър тема" или нещо подобно, да знае човек за кой отбор викате и дали да чете или да подминава.





Тема Re: Смъртта на Европанови [re: Quelle]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.12.21 13:44



E ти не знаеш ли кой къде е?

Чарли и Дарка отсавна перкат на тема “помощ, ваксинират ни”, практически от месеци нямат друга тема.

Зейфода и той е анти-ваксър, но също така изтънчен мизантроп и фашист-уонна-би с иначе не лошо чувство за хумор.

Която и тема от тях да отвориш, все до ваксините се стига.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 13:54



Какво ти повърхностни, те в началото на февруари 2020, когато ковид беше таман дошъл в Италия, още преди масовата параноя и локдауна, те изискаха от работодателя да проведе в работата ваксинация против сезонния грип. Който вече беше отминал. Работодателят им уйдиса и те се ваксинираха против ланшния грип точно преди да треснат първия локдаун. Ти хабер си нямаш какви хора има - понеже няма още ваксина против ковид, дайте да се ваксинираме против ланшния грип, та да не сме капо.



Тема Re: Смъртта на Коледанови [re: batkobatkov-32172]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано08.12.21 13:59



Вече се е случило? Вече е срамно? Единственото под въпрос е дали ще важи за педерастите?
Това са въпроси, питам те.
Вече от сега нататък всички в ЕК ще казват празничен сезон вместо Коледа ли? И Коледа умря?
Аз така прочетох това което си написал, но ако не си си самата Урсула Фон Дер Лайен или поне министър в ЕК, трябва да си много голям гъстак с тях, защото знаеш доста повече от журналистите в Гардиън. Тяхната новина, към която погрешка сигурно си дал линк, е, че е отхвълен вътрешен документ в ЕК, в който се е обсъждало такова нещо.


Аз лично много често повдигам въпроса вече да ми викат Павароти, защото много хубаво пея, но уви моите хора нямат никакъв слух и го отхвълят.
Щастлив ще съм ако ти отразиш новината, просто отсега го смятам за чест.



Тема Re: Смъртта на Коледанови [re: batkobatkov-32172]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 14:01



Че тук от години вече няма коледна и великденска ваканции, а зимна и пролетна. А пък в щатите вече е кръвна обида да наречеш някой майка - вместо това се използва новговорния термин раждащ човек





Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор 741 ()
Публикувано08.12.21 14:07



Аз пък не разбирам как може да намирате и приемате за нормално насилственото инжектиране

Досега отникъде не съм чул да предлагат насилствено инжектиране. Тук-там се чуват гласове за задължително, но никой не е искал насилствено. Задължителни и в момента са един куп ваксинации. Длъжен си, ама като не ги направиш, има някаква мизерна глоба, дето не знам дали някой у нас си прави труда да налага и събира.

Насилствено е както беше в соца. Влиза по средата на часа училищната лекарка заедно със сестрата и класът тутакси се раздела на проваксъри и антиваксъри. При първите див кеф, че часът заминал на майната си и няма да се учи повече. При вторите див ужас, че сега ще ги бодат. Едните минават и започва циркът с другите, което беше допълнителен бонус към проваления час за първите. А най-последните, дето отлагат на макс с надеждата да ги отмине, просто ги улавяха и докато едната държи, другата набожда. Ей това е насилствено ваксиниране и аз се чудя как ако си го живял това лично, може да се впечатляваш от онова другото, уж в перспектива задължителното, за което става въпрос всъщност :)



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: parvaty]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 14:09



Всеки с приоритетите си. Едни ги интересува настъпващия санитарен фашизъм, други кой е изобретил киселото мляко и кукерите, трети кой какви пари в чували откраднал и на кой министър какво му било гражданството. Нормална човешка реакция е пътниците на кораба да отказват да погледнат водата, стигнала до коленете им, а да дискутират оживено каква музика да свири оркестъра по време на вечерята.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: 741]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 14:20



Точно там е проблемът - защо не го направят официално задължително, след като всички ще измрем, ако не сме на 100 процента ваксинирани? Защото има проблем - Нюрнбергската декларация или както там се казва официалния документ. И понеже хем не можем да ги направим задължителни, защото са все още в експериментална фаза, хем и отгоре (тези с пачките) и отдолу (уплашените до смърт хора) ни натискат да го направим, ние измисляме "демократични" начини за изнудване и си затваряме очите за сегрегацията на част от обществото и на постоянното насъскване на омраза в медиите против част от обществото. Това е фазата в която сме сега. Ако никой не се рабунтува, то следващата фаза е тази, която си описал, всички под строй и с бодра песен. Затова сега е моментът да се протестира и бунтува, а не когато задължителното инжектиране стане факт.

В Австрия обявиха глобите при отказ от инжекцията - 3600 евро първа глоба, 7 200 втора и т.н. докато не фалираш. В Гърция май беше по 100 евро на ден. Навсякъде работодателите изнудват работниците под благосклонния поглед на синдикатите.

По съвсем същия начин са започнали погромите срещу евреите в нацистка Германия в началото на управлението на демократично избраната национал социалистическа партия - не е имало закон да се тормозят евреите, а само инициативни граждани, под благосклоненния поглед на полицията. Вскичко било демократично докато неусетно не се стигнало до Холокоста.

Редактирано от DarkSide на 08.12.21 14:32.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.12.21 14:25



Ами да.. то с тая корона всичко отива полека на .. и аз не знам къде .. лошото е, че от това, че са затворени болниците не можеш да получиш нормална лекарска помощ..

Иначе винаги е имало катаклизми .. нашите дядовци и световна война са преживяли.. ако се замислиш.. ясно е, че някой си направи социален експеримент, ама не може само там да се вторачваме.

Животът продължава .. дали със или без човечество .. ще видим.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор 741 ()
Публикувано08.12.21 14:33



Затова сега е моментът да се протестира и бунтува, а не когато задължителното инжектиране стане факт.

Че нали протестирате и се бунтувате. Това никой не го е отменил, значи нещата са наред.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: 741]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.12.21 14:35



"доброзорната" ваксинация май май създава повече проблеми от чисто насилствената






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Смъртта на Европанови [re: 741]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 14:36



Кофтито е че и вие, които си траете, също ще го отнесете, щото то веднъж започнало, няма да има спиране.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: zaphod]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 14:41



То и в соц всичко беше доброзорно и милицията не биеше. И бяхме най-демократичната народна демокрация и всичко беше в името на народа и на човека!



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.12.21 14:41



в германия протестираха, във франция протестираха, набодоха ги като игленици.може би да пробваме наобратно ?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор 741 ()
Публикувано08.12.21 14:47



От време на време за всяко поколение не е зле да минава по някой катаклизъм. Иначе човек губи усет що е то истински проблем и счупен нокът го обръща на всемирна трагедия.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: zaphod]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 14:52



В статията е споменато как белгийската полиция оня ден демократично наби протестиращите в Брюксел. Беше предвидено да има трибуна, на която да говорят лекари и медицински персонал, в момента преди да започнат изказванията, няколко индивиди от тълпата започват да трошат витрини, полицията светкавично реагира и започва да полива тълпата с водни струи и да ги газира със сълзотворен газ - иначе всичко си е най-законно и демократично - има си свобода на словото, има си свобода на демонстрациите, има си и свобода да откажеш инжекцията и да нямаш повече достъп до нищо, макар че вече официално стана ясно, че инжектирането е за лично предпазване и то няма никакво влияние върху разпространението на вируса, все така официално продължават да се тиражират митовете за егоизъм и гражданска доблест и как ще изтрепеш близките си и как си масов убиец и мястото ти е в затвора



Тема Има голяма разликанови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.12.21 14:58



При соца всичко беше от човека и за човека, и всички знаеха кой точно е човека..

Пък сега не се знае..



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано08.12.21 15:05



и ти смяташ че ако повторим същата рецепта за "борба" при нас магически резултата ще е различен?




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Смъртта на Европанови [re: zaphod]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.12.21 16:07



хващам се за последния, то пак за ваксините де.
днес чух, че вече се препоръчва смесване на ваксините. Най-доброто било. Гаранция. Сега какво да се очаква, всеки който е с Астра да се бодне три пъти и с другите ли? и така ще се връткат приетите вече или ще включат в играта и Спутник, че два има повече комбинации



Редактирано от RujaKaramfilova на 08.12.21 16:07.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: zaphod]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 17:05



Аз ги гледам тукашните министри по ТВ. Гузни са. Извъртат и увъртат. Журналистите им задават само предварително одобрени въпроси. Никаква опозиция в студиото. И въпреки това си личи как всички постоянно са на тръни да не се изпуснат и да кажат нещо "не за казване". В неделя министърката на здравеопазването как не се разрева от нерви. Чак жал ми стана. Усещат се какво правят и се усещат какво ги чака ако не успеят.

Чух че в Австрия канцлерът, който пръв в света обяви задължителното инжектиране, подал оставка. Не знам колко е верно, но аз на негово място не бих искал да влеза в историята като новия хитлер на 21 век. Тъй че сега нещата не са като тогава. Все още много хора помнят и нацизма и комунизма и има шанс да не се стигне до там. 10% от населението да се вдигне, ще е достатъчно да ги накара да дадат заден ход.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.12.21 17:15



Уанстайн ...
Някак си се забелязват доста еврейски и индийски имена в тази мушенгия...



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано08.12.21 17:43



курц подаде оставка поради разследване за злоупотреба със средства и създаване на медиен комфорт за партията чрез плащане на определени медии.


научи се да чакаш

Тема Re: Смъртта на Европанови [re: tartarianeyes]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 17:58







Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор DarkSide ()
Публикувано08.12.21 19:01



Една добра новина от Америка - президентът на Бразилия е избран от четателите на списание Тайм за личността на 2021 - това е пичът, който устоя на атаките на фармацевтично-политическите лобита от цял свят, на фейк новините за милионите трупове и непрестанните опити на медиите да го изкарат по-черен от дявола заради противопоставянето му на ваксините и на масовата световна параноя.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано08.12.21 20:09



Една добра новина от Америка - президентът на Бразилия е избран от четателите на списание Тайм за личността на 2021 - това е пичът, който устоя на атаките на фармацевтично-политическите лобита от цял свят, на фейк новините за милионите трупове и непрестанните опити на медиите да го изкарат по-черен от дявола заради противопоставянето му на ваксините и на масовата световна параноя.
И Хитлер е бил за 1938 Person of the Year, на същото това списания, Тайм.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Смъртта на Европанови [re: ad miral]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.12.21 21:27



Ама не е новина, пък и ако всеки обявен в time за персона на годината ставаше Хитлер то ковида да щеше да ни е последна грижа.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано08.12.21 21:31



...ако всеки обявен в time за персона на годината ставаше Хитлер...
Списание Time като световно задкулисие?


Е, не, първо се става Хитлер, после персона на годината.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.12.21 22:42



В Бразилия квотата ваксинирани е 69%, а ваксината на бионтех е минала 3-та фаза на 40К човека (за сравнение - обикновените противогрипни ваксини в 3-та фаза, т.нар. от теб “фаза на клинични изпитания” , биват тествани върху 3 до 4К.).

Къде четеш ти.. просто не мога да си представя.. ама сигурно е еквивалента на брадва.Ком.

Чети някаква сериозна журналистика ве, човек. Мъж на твоите години да се излага така.. направо не знам.



Тема Re: Смъртта на Европанови [re: DarkSide]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано09.12.21 00:54



гледах го курц.
клюката разказва, че с шаленберг били приятели, и той, шаленберг, се съгласил да бъде канцлер докато курц се върне.
след като курц обяви, че излиза от политиката, шаленберг веднага слезе от канцлерския стол.

затова и главният ни прокурор рече, че в нормалните държави когато прокуратурата разследва канцлер, той подава оставка.
нехамер, разбира се, веднага сложи край на локдауна за ваксинирани, но за закона за задължително ваксиниране няма някакви впечатляващи решения.

припарва им на управляващите, защото протестите наистина са многохилядни, а телевизиите учтиво споменават незначителни бройки, ей тъй, между другото.
но от клипчетата, които ми пращат, оставам с впечатление, че вълната е сериозна.

интересно какво ще измъдрят със задължителното ваксиниране.


научи се да чакаш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.