Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: ТРЕТА ДОЗАнови [re: 2biri]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.12.21 11:40



Темата не трябва да е друга, а си е баш за преувеличенията.

"Темата вече е да бодеш /.../ бебета" - предварително преувеличение.
"Кога ги изпитаха" - ми изпитаха ги.
"стотици ваксини" - всъщност са две-три.
"Новият вирус на третия ден се доказа по-смъртен" - ми нито е нов, нито се доказа по-смъртен. Точно обратното свидетелства български доцент-кардиолог от ЮАР, където работи от 30 години.
"те не могат да го диагностицират още" - диагностицират го и още как, като сарс-ков-2 вирус. Секвенирането е друга история.
"Не е минало достатъчно време" - времето се брои и по друг начин, с 5.26 млн смърти. Да чакаме още 5 милиона?
"ваксинирани боледуват и мрат" - същото и с неваксинирани, т.е. защо ни е предходното (времето) въобще. "Да мрат" е философия, различна от здравеопазващата. Има своето право на съществуване!
"няма достатъчно доказателства, че ваксината (лекува??), предотвратява, спира разпространението" - има предостатъчно доказателства.

===

Констатирам, че всеки тук е с правото си да напише каквото си ще и в обем, какъвто намери за добре. Респект към замисъла на clubs.dir.bg!



Тема Re: ТРЕТА ДОЗАнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.12.21 12:20



Да чакаме още 5 милиона?

Вие нали не чакате? Вие се ваксинирахте, спете спокойно. Да му мислим неваксинираните. Всеки мисли за себе си, не сме ви оторизирали да мислиТЕ за нас или да чакаТЕ кога ще измрем, или да взимаТЕ мерки да не измрем. Не берете грижа за нас, само по една сълза, ако може, при съответните обстоятелства.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: ТРЕТА ДОЗАнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.12.21 12:31



Това е точен факт - спим спокойно и да му мислят неваксинираните. Наистина не мислим за вас, не ви берем грижата и действително роним по една сълза при случай.

Целият ми постинг е в този смисъл - благодаря, че го отбеляза

Цялата му идея е неваксинираните да не берете грижа за нас ваксинираните, което съм показал изчерпателно.



Тема Re: ТРЕТА ДОЗАнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.12.21 12:35



Цялата му идея е неваксинираните да не берете грижа за нас ваксинираните, което съм показал изчерпателно.


Че кой от нас бере грижа за вас?? 2Бири просто изпуска парата и опитва да разкаже защо ние не се ваксинираме.

Но твоят загрижен израз "Да чакаме още 5 милиона ли??" ме провокира да напиша горното. Нямаше вид на спокоен израз.



ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема БУСТЕРнови [re: LeoS]  
Автор batkobatkov-32172 (Какин)
Публикувано04.12.21 12:34



Първа доза. Сякаш ме попари.
Някакси в главата ме удари.
Стана празна. Уж сий все такваз.
Грижите изчезнаха завчас.

Втора доза. Вече се съвземам.
Вируси и болести прокужда.
Простосмъртни отвисоко гледам.
И лъвът във мене се събужда.

Трета доза. Бустер ли му викат.
Победител станах. Без война.
Вече съм безсмъртен. И велик.
Келнер, я ми сИпи още йна.






Тема Re: ТРЕТА ДОЗАнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.12.21 12:45



5 милиона са във връзка с времето... знам, че е сложно

Да, бири съвсем директно изпуска парата и не ви брои за хора въобще - вас, нейните си съидейници. Странично незагрижено казано.



Тема Една дърта мома - интелектуалканови [re: LeoS]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано04.12.21 15:19



Имам една комшийка ... та тя твърди, че след третата доза минала от чашка А, на чашка В .... сега нетърпеливо пита кога да си удари четвърта и пета доза.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Една дърта мома - интелектуалканови [re: BATHco]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано04.12.21 15:38



Чашка А, лелеее, туй в децката градина ли го има. Не помня да съм имала такъв размер


То даже и Б не помня



Тема Колективен отговорнови [re: LeoS]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано04.12.21 15:46



Най-напред малко статистика (към момента на тоя постинг).
След като пуснах фейлетончето (в жанр "сатира на абсурда") във ФБ (всъщност там го пуснах най-напред) и тук, ето какво се получава:
Във ФБ - 58 са взели отношение.
от тях -> 25 се хилят/15 одобряват/3 викат "еха!"/2 ме обичат/1 е загрижен
7 коментират (само положително) и 5 са го споделили на техните си стени.
Тук - има 56 реплики от 16 псевдонима.
от тях -> 3 са се разсмяли / 2 са пуснали контра-сатира / останалите 11 са изписали 51 поста по вектора ваксъри-антиваксъри.
И на човек без да иска му изплува мисълта "в това място повредените* са повече, отколкото в онова". А аз очаквах да е обратното...
____________
* "повредени" - в смисъл "не ме интересува нищо друго, освен ваксините".

И така, отговорите ми.
~ За изборът ми да съм "про", а не "анти" ваксър.
Някъде в темата се цитира, че от 9 до 14% от измрелите са ваксинирани. Нека ги закръглим на 20% за по-лесно. Изборът ми е прост: ако ме налази добичето, предпочитам вероятността да гушна букета да е 20%, а не 80. Това е.
~ За потенциалната невъзможност за възпроизводство на ваксинираните.
Най-култовото заключение, което съм чел, е да се твърди съвсем сериозно, че като се ваксинираш, губиш възможността си да се размножаваш до трето поколение! Много се извинявам, но човек требва да е силно по-прост от мене, че да твърди подобно нещо... и не ми остава друго, освен да се хиля. Силно при това :))

След като ме насапунисва едно хубавичко, некъде към края Биричките казва: "Умен човек си". На това нема как да възразя. Така си е :);)

Толкова от мен.
Бъдете здрави и вечно непоправими!
И се усмихвайте повече.
И това ще отмине...



Тема Re: Колективен отговорнови [re: LeoS]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.12.21 16:06



Не се изненадвай. Тази тема е омръзнала на поне 80% от хората. Като сметнеш колко пъти фейсбушката аудитория е по-голяма от нашия тук затворен елитен

кръг...

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.