Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 26.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема СЪДЕБНА РЕФОРМА - КОГА???????нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.21 11:34





Ама кой ще я прави - ПРЕСТЪПНИЦИТЕ!!



Нищо лично, нито свързано с фиксацията и фобията ми от този наглец Петков.

КАК МОЖЕ по казус толкова елементарен за проверка, да бавят отговор ЧЕТИРИ МЕСЕЦА!!

КОЛКО ВРЕМЕ им трябва да прегледат 5 документа, половината от които са обнародвани? Особено когато случаят е от обществено значение и е свързан с имунитети, избори, преговори, назначения на ВАЖНИ ДЪРЖАВНИ дръжности??

И после нека някой се опита да ми обясни колко са некорумпирани и честни!

Кръстев обясни още, че срокът на проверката, образувана на 24 август, е удължен максимално - до 15 декември. След това наблюдаващият прокурор има още месец, за да се произнесе - има ли данни за престъпление, за което да бъде образувано разследване, или проверката да бъде прекратена.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: СЪДЕБНА РЕФОРМА - КОГА???????нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.11.21 12:06



Те са си назначили и спец прокуратура ли?



Тема Re: СЪДЕБНА РЕФОРМА - КОГА???????нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано29.11.21 13:23



От текста в линка разбирам, че се чакат някакви декларации за несъвместимост, подавани от Петков към КПКОНПИ. Не пишат, обаче, кога прокуратурата ги е поискала. Но и днес да е, две седмици и нещо ми се виждат доста дългичко... Или има някакви скрити формалности, за да бъдат изпратени тези документи, или пък въобще не са подавани, знае ли човек. Не съм бил скоро министър и не съм чувал за такива декларации.


По-скоро е видно, че прокуратурата иска да си опече работата (вариант А), или нарочно бави, за да висят нещата по-дълго в ущърб на Петков (вариант Б). Втория вариант си го смуча от пръстите, колкото да не е без хич - може да чакат някой да заведе дело срещу някой акт на министъра, така че да има и някакви вреди. Но едва ли ще дочакат. Какъв е тоя зор за една глоба в крайна сметка, не знам. Разни хора смятат, че до нещо повече няма да се стигне.



Тема Re: СЪДЕБНА РЕФОРМА - КОГА???????нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.11.21 13:35



Сига сте се занимавали с второстепени глупости! Това е най-малкия проблем на тази страна!



Тема Re: СЪДЕБНА РЕФОРМА - КОГА???????нови [re: Crrafterr]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано29.11.21 13:39



Я, малко след постинга ми КПКОНПИ се обадило - "Декларациите за несъвместимост са при президента" (

).
Значи прокуратурата е объркала адреса просто. А бе цирк някакъв.



Тема Re: СЪДЕБНА РЕФОРМА - КОГА???????нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.21 14:34



Както казах - не е лично, поне не изцяло. Те се мотаят точно толкова, ако не и повече, за всяко разследване и дело!! Ще каже някой - има много работа, не смогват. Ами да си назначат хора!! Юристи в България - с лопата да ги ринеш! Всеки би се съгласил да плати по-бвисока такса, но да не му мотаят случая 5 години!

КС колко време дрема, преди да постанови очеизбодната истина!!



Ослушват се, очакват кой колко ще плати...

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: СЪДЕБНА РЕФОРМА - КОГА???????нови [re: UnicaDonna]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано29.11.21 14:35



КАК МОЖЕ по казус толкова елементарен за проверка, да бавят отговор ЧЕТИРИ МЕСЕЦА!! - понякога и пет години са малко. Те законите не са измслени да пазят нас, а елита от нас. Примери с катастрофи и жертви, причинени от синчета на елита, колкото щеш... (Не съм отварял линка, ей така си бълбукам.)



Тема Re: СЪДЕБНА РЕФОРМА - КОГА???????нови [re: LAMBl]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано29.11.21 14:49



То в тази страна, която е дълго като Авгиеви обори, трябва да се започне от малките неща. Чудя се ако все пак, въпреки силната протекция от вън и вътре на Киро шекер-ментата, го осъдят, дали може да е министър?





Тема Re: СЪДЕБНА РЕФОРМА - КОГА???????нови [re: Metropolis]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано29.11.21 14:57



"...Киро шекер-ментата, го осъдят, дали може да е министър?" Може! Че той беше с чуждо гражданство, та с присъда ли?



Тема Re: СЪДЕБНА РЕФОРМА - КОГА???????нови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.21 14:58



Чудя се ако все пак, въпреки силната протекция от вън и вътре на Киро шекер-ментата, го осъдят, дали може да е министър?

Това ако беше възможно - щяха да го свършат досега, за да не се стига до това да е ВЕЧЕ премиер, когато го делнат с присъда... Да, някои казват, че ще е само глоба, но - казва ли ти някой.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.