Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Първи сняг 2021нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано30.11.21 20:40



Къде излетя в Калифорния ?! Бургас е така, още дори преди Бойко (да се свети името му!). Ай са паднали 5 сантиметра сняг, ай си бедстваме като стой та гледай. Такова да не мога да си стигна до работното място, щото паднало сняг, не бях виждала, но тука видях. Но то и логично - тука ни луга имаме, ни пясък, ни морска сол.




Тема Re: тия климатични променинови [re: Crrafterr]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано30.11.21 20:48



Туй като страхувам, ваканцувам и тем подобни ...



Тема Re: тия климатични променинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.12.21 09:21



ама не е само в нета, слушам по ТВ, интервюта на известни личности. Масово се използва.. Имаше още една подобна дума, ама ми избяга сега.

Нещо като предните гърди





Тема Re: тия климатични променинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано01.12.21 11:22



Ти па ме замисляш..
Може и страничните гърди - участъкът между подмишницата и хълбока.



Тема Re: тия климатични променинови [re: tuzlija-179435]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.12.21 11:46



Какво толко те замислям?


Всъщност, колко хора я разбраха онази, която си подари циците, че е искала да каже предишните гърди?



Тема Re: тия климатични променинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано01.12.21 11:54



Е па дори и мургавите ни съграждани имат отделни думи за цици - чоча и гърди - колин.

Това като оная, дето искала да каже, че панталоните са й тесни на дупето, та рекла, че я стягат в ануса - за по-купешки....

Редактирано от tuzlija-179435 на 01.12.21 11:58.



Тема Re: Първи сняг 2021нови [re: e ta]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.12.21 16:39



Тва си го измисли, нали?!
Аз никога не лъжа. Има култури, цивилизации дори, които са възприели Гринлайт като единица за истина. Фигурира и в последното издание на международно признати мерни единици Si, със забележка под линия, че един Гринлайт е прекалено голямо и тежко(два гринлайтци не съществува в природата), и за по-лесни за употреба Си препоръчва микро и наногринлайтци.
По разговорному "на-найци"



Тема Re: Първи сняг 2021нови [re: NUT]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.12.21 16:48



Готиното е, че вчера трябваше точно през Хемус да пътувам, но се отложи за днес. Днес, обаче, тия се реабилирАха. Толко пясък и луга имаше, че можехме и алпийски върхове да минем, сигурно после ще го използват после за новите участъци, въобще няма нужда да купуват още пясък за тоя строеж. Колите не се познаваха, всички бяха плътно сиво, броня, кора, хората по бензиностанциите цъкаха дистанционните и сушаха коя ще бипне.
Зимата трепери от страх



Тема Re: Първи сняг 2021нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.12.21 16:54



Сега разбрах защо българите не се ваксинират
Този ти разказ е като притча.

На тва снощи му се хилих, много як извод от моята история "Бе да му треперят американците, арее, нас не ни е страх."





Тема Re: Първи сняг 2021нови [re: Fish L]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано01.12.21 16:58



Няма го Пътника и в тоя клуб никой вече не пише за секс.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.