Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Ще стане ли отново БСПнови  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.11.21 17:44



"авангардна" партия както е била когато е взела изцяло властта след 1947 г?

. (Кой ли го бута освен Стани шеф?)



Тема Re: Ще стане ли отново БСПнови [re: Metropolis]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.11.21 19:54



Не!



Тема Re: Ще стане ли отново БСПнови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.11.21 20:16



За БСП не знам, но повече ми е интересна една друга политическа харвардска интрижка.

Днес са си хортували четирите партии, които ще ни управляват. Онлайн било, ама си имах друга работа, та не ги гледах. Тия, които са бистрили правосъдната реформа, са си поставили като задача номер едно отстраняването на главния прокурор Гешев.

И, ти да видиш, Кирето Траволтов бодро предложил Гешев сам да си подаде оставката, щото така било най-добре за всички. Седянката се обединила около това мнение.

Просто усещам, че Гешев, облян в сълзи от съвест и срам, цела нощ ше пише оставка и утре в ранни зори ще бъде депозирана където трябва.



Тия юнаци

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Ще стане ли отново БСПнови [re: LAMBl]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.11.21 21:11



Ти си бил голям оптимист бре, Ламбо


Не забравяй как преди време инсталираха Серго Станишев начело на БСП и какви поразии нанесе на държавата ни и продължава да нанася.

Сега други хора искат да инсталират това младо добиче Зарков. Явно не съзнаваш, че в момента единствената преграда в предстоящото правителство е БСП в сегашният си вид към бързи и непоправими свинщини. (Позицията на хората около Корнелия по няколко стратегически важни за държавата ни въпроса е ясна. )



Тема Re: Ще стане ли отново БСПнови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.11.21 21:17



Нали се сещаш че хората около Корнелия са против тази смяна, а без тях правителство е невъзможно. Затова е много важно бързо да бъде отстранена за да се довърши стратегията по пълното овладяване и превръщане на държавата ни в задокеанска губерния с генерал губернатори в няколко посолства и най-вече в едно.



А ти от комедианти какво очакваш? Нима очакваш че ще нещо по различнен капацитет на тези неадекватници. Верно че те не привидно толкова озлобени като некадърният помяр Слави, дето вече се смирил.

Редактирано от Metropolis на 23.11.21 21:20.



Тема Re: Ще стане ли отново БСПнови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.11.21 21:43



Не знам за “хората около Корнелия”, но както четеш в линка ми - имало е ПЪЛНО ЕДИНОДУШИЕ между четирите партии по въпроса за Гешев.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Ще стане ли отново БСПнови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.11.21 21:49



Ами ако имат единодушие едва ли ще го подканят сам да напусне. Смяната на главният прокурор е доста сложна работа, Не съм юрист, но от това което съм прочел оставям с това усещане.



Тема Re: Ще стане ли отново БСПнови [re: Metropolis]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано23.11.21 21:58



едва ли...
няма по-разкъсана от противоречия партия от БСП. не че някога се е грижила за твърдия си електорат. дори в някаква степен го е презирала на по-високите нива, но такова изплюване в лицето е риск да загуби и него...ето там можеш да видиш всичко-олигарси, бедни, леви, десни говорещи с леви лозунги, някой заблуден и ентусиазиран младок, пълна манджа с грозде под шапката на класика...

но аман от политика и ковид!
ще взема да емигрирам в Руанда. интересно било, а малкото бели, предимно българи към момента...днес ми разказваха от първо лице...
Европа вече не става, щатите не са били на дневен ред...
обичам България и народа си много...явно и на детето си съм го предала...но...
ако след скапаните гербаджии и тези се окажат същите-Руанда зове



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Ще стане ли отново БСПнови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.11.21 22:08



Ами ако имат единодушие едва ли ще го подканят сам да напусне. Смяната на главният прокурор е доста сложна работа

Хе-хе... Доста противоречиво нещо си написал. Да, имали са категорично единодушие за отстраняването му, но точно защото знаят, че е доста сложна процедура - са излезли с това комично мнение за оставката му.

Все едно да застана пред един двуметров мускулест дангалак и да го посъветвам да се махне от пътя ми доброволно, щото иначе ще го напляскам по дупето!



Ми земи прочети де, не Корнелка е била представител на бесепето, а друг герой.

А, в тази връзка - любопитно е и защо именно на седянката за ПРАВОСЪДНАТА РЕФОРМА представител на ДБ не е бил Христо Иванов - нали на тяхната агитка и на него самия ТОЧНО ТОВА им е символ-веруюто? Правосъдието?

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 23.11.21 22:10.



Тема Re: Ще стане ли отново БСПнови [re: Baldrian]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано23.11.21 22:14



Явно не сващаш че в този случай става дума за нещо конкретно, а не за БСП по приницип. Тези е почти ясно че ще се окажат най-големите боклуци които са ни инсталирали, но това е друга тема. Става дума че формално без БСП не може да има правителство, а това проваля плановете на кукловодите с няколко бързи удара да нокалтират държавата ни.

Затова им трябва една БСП, коята да използват като мюре в каквото се опитаха да напрявят Лозан Панов. Но той не им влезе в сценария и видя какво стана.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.