Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Рейсътнови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор Иво (ultimate hero)
Публикувано24.11.21 13:16



Неее, нене. Прочетох само първото тги изречение и отговарям, пак повтаряйки колкото е нужно.
1. На въпросния учатък досега катаястрофи е нямало. (и да е имало 10, 10 000 000 са минали оттам без да катастрофират)
2. Да обвиняваш пътя за катастрофа е като да обвиняваш...пътя за катастрофата на въпросната дузина селтаци до Ботевград или 3 Господ, че не добавя ПАВ вещества в началото на дъжда и когато завали такъв след достатъчно дълга суша сафридите (като тоя, ама тоя не е убил само себе си или тъпата си женка) започват да изскачат от пътя.
Затова формулата е "несъобразена скоросТ", не превишена такава. При поледица с необходимото качество тя е нула км/ч/не за танковете/
Т е - не. Станишев и твоите комуняки НЕ СА виновни за тая катастрофа (те са строили тоя участък). Виновен е шофьорът.



Тема Re: Рейсътнови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано24.11.21 13:25



Хубаво видео



И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...

Тема Re: Рейсътнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.11.21 13:35



Интересно, аз пък бях уверен че трябва да има такава карта но не я намирам през телефона.

Естествено, че има. Вероятно е за вътрешноведомствена употреба.

Не знам защо вие, младите, си въобразявате, че понеже имате компютри и клавиатури - държавата е длъжна да ви снася всичката информация публично.

Не говоря за секретност или умишленост нещо да се скрие. ПРОУМЕЙТЕ (не е лично към теб), че не е възможно всяка бумажка, решенийце, статистика, изследванийце или разговорче “там, горе” ЗАДЪЛЖАТЕЛНО да се “донася” и на вас. Чрез “сайта на...”

Причините са много, но една от тях се мъдри в подписа ми. Същата причина, поради която изборите и референдумите в България трябва да се ЗАБРАНЯТ в Конституцията.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Рейсътнови [re: UnicaDonna]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.11.21 13:37



Е, за вътрешна много ясно, че има, правят се и списъци на такива места, как иначе ще ги слагат ония знаци за участък с концентрация. Пита се за външна употреба. Бай Реконструктур не пита, де, а всякак се мъчи да изкара, че тука няма нищо свястно (някакви съмнения за малоценност го мъчат и си ги чеше, затова ти приглася по свой начин на припевите за народопсихологии и прост народ). Затова едното нещо било нищо, другото било любителско проектче и т.н.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 24.11.21 13:44.



Тема Re: Рейсътнови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.11.21 13:46



А че са возили гориво, возили са - с наличното в резервоара (който е отзад) няма как да пламне и изгори по тоя начин.

Тва официална констатация ли е, или твой анализ?

Ако е първото - глупости, ПЪТЯТ е виновен, не разбра ли?



А, пропуснах: ”Там си се тряскат редовно, по подобен на рейса начин - пинг-понг между мантинелите.” тва също е твоя импровизация вероятно.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Рейсътнови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано24.11.21 14:25



Че тя реакцията не е към теб, а към разпространяваните политически опорки. Нищо не съм си просил.

Микре е в топ 10 на концентрацията на катастрофи в България.
(Мислех, че си информирана... - е това си го изпроси наистина)

Защо вкара думата "джигит"?!
Мястото си го минавам с не повече от 120-140, това ми е обичайното. Далеч от разбирането за джигит. Важното е да наклеветиш с нула основание, нали? Да покажеш колко ти е акълът. Да докажеш, че импровизацията с нула основание е позоряща. Изпроси си го.

А че кметът на Перник е изпечен лъжец, тук в околностите го знаем прекрасно.



Тема Re: Рейсътнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано24.11.21 14:26



Има, разбира се. И съм я пускал тук преди години, не много години. С коментар.



Тема Re: Рейсътнови [re: Albena l]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано24.11.21 16:29



Като слушам кой и къде е ходил, а после и как някакъв религиозен съвет щял нещо си да реши, това е била ислямистка оргия с пари на турците в чест на някакъв техен си байрям или друг сикиджам в Истамбул.

WALL·E


Тема Re: Рейсътнови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор 741 ()
Публикувано24.11.21 16:37



А че са возили гориво, возили са - с наличното в резервоара (който е отзад) няма как да пламне и изгори по тоя начин.

Къде е резервоарът зависи от модела. Изгорялото от снимките ми прилича на

, при него резервоарите са два в предната част, капачките са до предната врата и до вратата на шофьора.



Тема Re: Рейсътнови [re: 741]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано24.11.21 17:27



Егати, ако е така. Доста безотговорно ми се вижда да слагаш резервоар в предната част, особено на МПС без двигателен отсек там...

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.