Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:48 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Аврора пристигна с гръм!!!  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 10:16



Да! Нинова направи голям шлем!!!

За 130 годишната история на комунистическата партия в България, Нинова направи най-големия удар правен някога. Нито Димитър Брагоев, нито Г. Димитров, нито Т Живков, Луканов или който и да било е направил толкова, колкото нея!!!

Приносът й може да се сравнява само с този на Ленин в царска Русия. От невъзможна ситуация, тя взе властта!!!

За последните 5 години, от абсолютно невъзможно положение за БСП тя бавно и полека взе властта!!! Президент, Парламент, Правителство са в ръцете на комунистите и нароените ренегати, създадени за преливане на гласове, като ПП, ИТН, Мая Манолова и отровната група лумпени...

Другата колосална победа е убийството на ДБ!!!

Чрез подлъгването им към протестите, пускането на троянските коне Корчо и Кокорчо, тя ги обезличи, изпрати им младежта, която няма нищо общо с основната им отличителна черта антикомунизма и така крайния резултат е да накарат 72 % от тях да гласуват за чогунения комунист Р. Радев и милиционера от ДС - Рашков!!!
Ако това не е идеологическа победа, не знам какво е????

Оставка ли...??? Паметник!!! Паметник трябва да й издигнат!!!
Комунистите трябва да изрежат централната фигура с автомата от паметника на съветската армия и на нейно място да сложат Нинова!!!



За 5 години, тая от пълен провал, инсталира комунистите на всички нива на властта!!!

РИСПЕКТ!!!

Редактирано от LAMBl на 22.11.21 15:57.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.11.21 10:35



Аз само се чудех кой ще обере гласовете "анти Бойко" извън директните за БСП, но не си представях упражнението с 3 парламентарни избори за 1 година.За мен има прилики с мероприятието "цар" отпреди 20 години, но сегашното е по-сложно.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.11.21 10:37



Ламброзий, това не си го писал ти. Ти пишеш по-грамотно.


А защо половината българи приемат Радев за клонящ към Русия, другата половина за клонящ към Америка ? Той, че ще се окаже предател, ще се окаже. Но защо двоен агент ? Що за птица е този Радев ?




Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 10:52



"За мен има прилики с мероприятието "цар" отпреди 20 години, но сегашното е по-сложно." Не са прилики, идентично е!!!
Даже някъде преди месец го писах и си спомням, че Уника ми опонира в типично неин стил...



Преди 20 години трябваше да махнат Костов и направиха чудеса от храброст с царо. Сега обаче го изиграха много по-професионално.
Отдалеч, от пет години започнаха да залагат капани и минират терена... Не мога да не го призная. Направи го Нинова!
Сега гледам глупаците, още не могат да се ориентират какво им се случи... Как им скриха топката!

Въобще не обръщам внимание на дребните милиционерски "активните му ПР мероприятия" с които Рашков заливаше публиката. Стакъв интензитет крещеше че сеста им е курва, че те изпаднаха в глуха защита и нямаха физическа възможност дори да кажат, че нямат сеста!
Дори и етническата карта изкара накрая! Бе пред нищо не се спряха!
Извадиха целия арсенал на ДС от преди 89-та!!!
Пълзящо активизиране, с достигане на кулминацията на изборите!!!

... и не! Не е план на Радев, на Нинова е!!!

Редактирано от LAMBl на 22.11.21 11:00.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано22.11.21 11:02



не се ядосвай.
от рано си яхнал метлата!

БСП са дясна партия. ДБ имат по-лява програма от БСП.
Нинова си кръжи, където може...Беше кадър на СДС.
Лозунгите за анти-комунизма за следващите поколения не значат това, което за теб...
Влиза се в следващ цикъл в световен мащаб...Обикновено началата са дивашки.
Освен това е твърде вероятно скоро да има нови избори...И скоро след това други нови...
В тези процеси ние ще сме повече наблюдаващи, отколкото участващи...



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.11.21 11:02



За мен черешката на тортата (или пацулът на тафтака) на Рашков е търсенето на купени гласове в Университета.
Сега не писах, че сценарият на упражнението е идентичен с този преди 20 години именно най-много за да не ми рипне Уникалната наистина на първо място, но не само, в стил "Не е така-онака е!"



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Baldrian]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.11.21 11:06



Нинова -кадър на СДС, Радев- НАТОвски генерал...
Това са само шапки, които лесно се махат и сменят с други, а главата си остава... Червенотиквеничковчеста...

Редактирано от tuzlija-179435 на 22.11.21 11:08.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Koftia]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 11:06



"А защо половината българи приемат Радев за клонящ към Русия, другата половина за клонящ към Америка ?" Ми и това беше част от интригата. Много глупаци им беше внушено, че всъщност Радев не е праволинеен чугунен комунист русофил (то на дебата за Крим се видя), натовски генерал проводник на американски интереси. Така разшириха подкрепата - всеки намери в него неговия човек. Комунистите си го приемат за техан - то е ясно!
А тези с прозападна ориентация намериха оправдание, че гласуват за привърженик на НАТО и ЕС!
С един удър, два заека!

Никакъв двоен агент не е! Въпрос на заблуда, никой не е изяснявал истинските убеждения и намерания на Радев - всичко в сферата на слуховете и догатките! Всеки да си мисли, каквото реше да си мисли... нищо не се опровергава, нищо не се потвърждава ...
Съзнателно се поддържа информационна мъгла!!!



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Baldrian]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 11:08



Не, не ме разбра!
Това беше ода за Нинова!
Признах я! Честно!





Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано22.11.21 11:11



Затова ли от БСП и искат оставката и щеше да я подава?


Бай дъ уей, и Корнелия, макар и с половин уста, и тия, дето и искат оставка, подкрепят точно Радев, струва ми се, та за тях си е точно победа. А ДБ наистина ги натикаха в ъгъла. Тва е, щото тукашните избиратели сме прости.

П.П. Ламбе, ние, българите без тебе, може да сме прости и да не ставаме, ама ни дразни думата "удар", написана с Ъ.

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Редактирано от MupaM на 22.11.21 11:13.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.11.21 11:14



+1000
Чугунен е.Именно чугунен, а не стоманен или ковано желязо - излян в калъпа и това е.
Преди 5 години го прецених внимателно.А и ми направиха впечатление и интервютата с покойния му вече баща. Много надъхано семейство.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: MupaM]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 11:13



Какво тук значи някаква си оставка...?

Те превзеха държавата! При такъв резултат колкото оставки се налага, толкова ще пуснат!

Добре, видях го удЪра, ама ме мързи и да го коригирам.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: MupaM]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.11.21 11:15



ДБ още от Росенец тръгнаха в стил" Тя танцува само едно лято"...



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.11.21 11:16



Или "ГолЕм го извадИха, ама мек"...



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано22.11.21 11:19



ЗЕми опрай догатките тогава.



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Koftia]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.11.21 11:18



никакъв не е радевой. нищо. зерО.
на дистанционно управление е, фигурант, както го нарече съратникът му божков.


научи се да чакаш

Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: MupaM]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 11:22



Не видиш ли че е пълно с грешки!? Заеби, нямам сили...





Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано22.11.21 11:22



Ти видаш Ленин, а други виждат Сорос. Когато се избистри блатото ще се разбере кой е прав и кой седнал.





Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано22.11.21 11:23



Омаломощен си и ти от победата на левите сили?

”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”


Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Koftia]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 11:32



Ей колко е клонящ към америка Радев:


Ама сумати "умници" повЕрваха на парчето, че е проамерикански настроен и гласуваха за него, като за НАТОвски генерал.
В България тия номера много лесно минават.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.11.21 11:48



не го направи ниновая.
ниновая само изпълни съвестно задачата, без да си позволява самодейности.

преди 5 години решетников пак й възложи задача.
там, на изток, е мозъкът на тия операции.

и все пак ако суверенът си беше на мястото, решетникови щяха да останат с пръст в... уста.
само че суверенът страда от Стокхолмски синдром.

кое нормално общество ще избере за президент неадекватник, около когото гъмжи от мутроченгета.


научи се да чакаш

Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: tartarianeyes]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 11:55



"кое нормално общество ще избере за президент неадекватник, около когото гъмжи от мутроченгета." Нали говорим, обществото е ненормално?
В нормалните общества комунистически и проруски парчета не минават.

Масата не е по-умна, ама когато им заговориш за някаква форма на комунизъм или прокарваш комунистически номера, или ги запридърпваш към Русия, имат инстинкт, който сработва и номерът не минава!



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано22.11.21 11:56



Не е казал баш, че Крим е руски.
"Герджиков каза, че "Крим е Украйна", а Радев повтори думите си от 2016-а, че в момента е руски".
Просто е констатирал факта, че "Крим в МОМЕНТА е руски". Факт!
Срещу фактите и Краварите трябва да мълчът.





Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Noy BG]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 12:03



Има само един факт - Радев е ретрограден и вреден комунист в червата!!!

Да ви е честит!!!

От току що отминалите избори следват резултатите
Най-напред парите от плана за възстановяване няма да дойдат - новите комунистчета нямат нито административен капацитет нито проекти, за да ги усвоят!!! Най-много 20 % да дойдат, другото ще е безвъзвратно загубено! Освен това, ще се отрази и на бъдещи такива планове в които ще сме предвидени с по-малки суми по причина, че не ни трябват (щото не можем да ги усвояваме).

Хайде радвайте се сега с телешкия си ентусиазъм, че комунизма победи! ... ама пак до мизерия ще я докарате ... даже вече я почнахте...ама още не го знаете... то и по-късно няма да разберете, че сами сте се прецакали, ама то е до акъл...

Нали разбираш, всичко накрая рефлектира в джоба, само дето такива умници дето гласувате за комунистите не го разбирате, че вие сами си го причинявате...

Редактирано от LAMBl на 22.11.21 12:07.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Noy BG]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.11.21 12:09



няма такова нещо " в момента Крим е руски".
в момента Крим е незаконно окупирана територия, в разрез с всички договорености от 1994 май.

Крим е на Украйна.


научи се да чакаш

Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано22.11.21 12:10



Ламбе, аз нали съм проста, не знам, ама една моя някогашна състудентка, отличничка беше впрочем, която след всеки избори изригва (както е модерно по медиите да се казва) във Фейсбук, съвсем като тебе тук, колко невъобразимо тъп и прост е българският народ и как пак е направил най-малоумния избор, тоя път беше писала, че всички умни хора виждат, че Радев е правилният избор - "факт".
Жалко, че не се познавате двамата, щях да питам как си съотнасяте единодушието по единия въпрос и противоречието по другия.



”И замирисва на море
човекът в угарите тъмни
и синурите им бездънни
оставя друг да дооре...”

Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Иво (ultimate hero)
Публикувано22.11.21 12:14



Глда ли поне част от социолозите по всички ТЖта снощи?)))
Само 1-2 мъцнаха леко за това, какво се случи реално.
А тъпаците - т нар Суверен, толкова мотики нахвърлиха из терена, че има да се чудят защо в следващите години ще ходят със синини на челата и с подути задници.


Интересното тепърва започва.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: MupaM]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 12:27



Както много пъти съм казвал тук, "съотнасянето" в крайна сметка се изчислява по джоба, в пари!
Накрая ще видим развиваме ли се при това управление или връщаме?
За ГЕРБ основен приоритет беше усвояване на европейски фондове ... тоест чакане някой да пусне нещо отгоре...

Не е много напредничаво... Обаче в това се специализираха и го правеха професионално! Нищо не опитаха да направят тук, да генерират някаква активност.

Заявката на "новите/стари" е ... доста обезкуражаваща. Явно с усвояването на европейските средства няма да се справят да си спомним предишното им управление - Станишев, беше трагичен в усвояването на еврофондове ... а за създаване на някаква родна икономическа активност е ... меко казано невъзможно. Те дори не знаят, кой е пътят за това...

Та какви са шансовете "съотнасянето" да е против мен??? Не ми изглеждат големи!

Редактирано от LAMBl на 22.11.21 12:30.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Иво]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 12:34



Глда ли поне част от социолозите по всички ТЖта снощи?))) Почти не.

Ще ни кървят задниците, но ще имаме идеалното оправдание, че то задник ако не кърви, какъв задник е!?

Ще започнат проблемите (първо няма да могат да вземат парите от Европа), ще се хванат за гушите, ще започнат цирковете, от това ще създадат по-голяма бъркотия и накрая може да се окажем в хаоса на 90-те. ...пази боже...



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Иво (ultimate hero)
Публикувано22.11.21 12:38



Това с Виденов-2 не е чак толкова вероятен, но не е и невъзможен сценарий.
Аз попритичвах по каналите, но освен 1-2 поносимо умни лафа на Райчев, най-красива беше Корнелия. Беше задъхана и щастлива, като току-що наебана от баскетболен отбор негри пресъхнала вдовица.
И дрънкаше как щяла да наблегне на социални мерки, защото било време за ляво управление.
Ако го направят както трябва, а те са способни, поне двама - аз и ти, знаем до какво ще доведе това.


Виденов-2.
Но за да успеят, трябва да свалят валутния борд, демек може и да те ощастливят най-сетне.

Редактирано от Иво на 22.11.21 12:43.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Иво]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 13:08



Виденов 2 е наистина почти невъзможен вариант. Но стандартни глупости с безсмислено изхарчени пари и други неполучени от Европа, могат доста да влошат стандарта в тази държава, така че не е съвсем безобидно, много могат да направят.

"Но за да успеят, трябва да свалят валутния борд, демек може и да те ощастливят най-сетне." Цъ, няма да ме ощасливят! Да го свалят, ама да има смисъл. Ако ще е да правят простотии, не благодаря!





Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: tartarianeyes]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано22.11.21 14:23



Кримски федерален окръг
от Уикипедия, свободната енциклопедия

Кримски федерален окръг
— Кримски федерален окръг на картата на Русия
Център на федералния окръг Симферопол
Площ
26 944,6 km2
Население
2 342 086 души (2014)
Гъстота
86,92/km2
Кримският федерален окръг (на руски: Кры́мский федера́льный о́круг) е бивш федерален окръг в състава на Русия, разположен на полуостров Крим на Черно и Азовско море. Административен център на окръга е град Симферопол.

Създаден е с указ на президента на Русия на 21 март 2014 г.[1] след присъединяването на Република Крим към Руската федерация чрез междудържавен договор на 18 март същата година Република Крим просъществува като независима държава само 1 ден, след като Автономна република Крим (заедно с влелия се в нея няколко дни преди това град със специален статут Севастопол) обявява своята независимост и излизането си от състава на Украйна на 17 март същата година въз основа на референдум, проведен предишния ден. Това отделяне на АР Крим и Севастопол не се признава от Украйна.

Окръгът е закрит на 28 юли 2016 година „с цел повишаване на ефективността на дейността на федералните органи на държавната власт“ с президентски указ № 375, като е включен в състава на Южния федерален окръг[2].
...................

1994г. е вече остаряло, новото е от 2014 - 2016г.
Краварите останаха с пръст ... /не в уста.../ и това е положението.
Те с една Сърбия не можаха да се оправят, та с Путин ще се мерят. Дебили.





Тема Kогато един народ не синови [re: LAMBl]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.11.21 15:52



знае дългосрочният интерес, което е много различно от това да получи една паничка храна повече други решават вместо него за всичко. Дори и за порциите храна които му се полагат.



Не знам дали това е казано баш от Рейгън, но който и да го е казал е болезнено .



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано22.11.21 15:55



Ривиешь повече от настъпана герберска калинка.
Ще рекат, че си участвал в революцията пак.



WALL·E

Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Noy BG]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.11.21 16:45



това възхищение от простотиите на путин, като знаеш на какво дередже са хората там, ми идва, меко казано, неприлично.
ми А да ръгнем и ний да анексиране крим. преди всички е бил български




научи се да чакаш

Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано22.11.21 17:21



хамелиони, калинки и всякакви твари...
много малко не се обърнаха наопаки...за Ламбо се сещам. но той беше най-вече артист, а не политик...

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано22.11.21 17:22



надценяваш я



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Baldrian]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.11.21 17:27



Именно Ламбо определи Радев като " малко катил".
А хем негов, та негов човек, хем не е да не разбираше от човешки характери - както и мнозина от гилдията всъщност.



Тема радвай се, това са твоите хоранови [re: LAMBl]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано22.11.21 17:29







Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано22.11.21 17:40



!!! ??? !!!! !!!!

Ламбе, нещо си истерясал, пази си нервите.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.11.21 19:20



а бе, ай ша и...





Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: Silverado]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 19:27



То и аз, ама..



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.11.21 19:39



че'сно, не бях ти видял темата кога ответвах в моята, но мисля, че се припокриват в
смислите си!


Явно на Позитано имат новото издание след "Мъжът и Жената интимно" и сигур се казва "Партията и Електоратът Активно".
В добрезабравената стара поза пак ни ППоставиха - ейваллата им!

Avanti o popolo, alla riscossa
Bandiera rossa, bandiera rossa
Avanti o popolo, alla riscossa
Bandiera rossa trionferà.



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано22.11.21 19:39



То и аз, ама..
Мноу станаате, мераклиите, че фанете да си пречите.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: Silverado]  
Автор Иво (ultimate hero)
Публикувано22.11.21 20:08



Помниш ли Надето Михайлова каква турборезачка беше 91?
Оня ден я гледах по някаква теже, леле леле леле лелеееее....Азис е по-женствен от нея, гнусна. Едвам я познах.
Сега е още Неински, макар, че вече се разведе с оня отдавна.



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Silverado]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 20:11



Да малко сме се дублирали, ама нейсе.



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: Иво]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.11.21 20:15



ми оная клюса, Панделиева?


После ставА лице и на комундетата, по спомен, май?



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: Koftia]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано22.11.21 20:19



Къф агент .... той си е льотчик при това военен - заповеди изпълнява!
Оная кокона с оранжевата коса, която се мотае до него си е люта оса и така си го командва .....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано22.11.21 20:23



Хах, Ламбеее, така ли ще ореваваш орталъка ти следващите 5 години, бре!? Не знам как ще те изтърпим с таз твойта критическа





Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: MilaO6]  
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано22.11.21 20:43



Чудо


Спешно трябват или нова жена, или нови избори.




Тема Нищо ново не се е случило и няма да се случи.нови [re: LAMBl]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано22.11.21 22:06



За 5 години, тая от пълен провал, инсталира комунистите на всички нива на властта!!!

Друго си е да си бандит с идеология .... Ама Раша си има петроль и атомни бомби, а нашата държава е с гол задник. Мисля, че напънът да продължаваме да си крадем Европа ще се запази .... ако не им резнат шлангчето и ритнат канчето тия от ЕС.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Нищо ново не се е случило и няма да се случи.нови [re: BATHco]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 22:15



"Мисля, че напънът да продължаваме да си крадем Европа ще се запази .... ако не им резнат шлангчето и ритнат канчето тия от ЕС." Крадем...? Не бих казал. Това не е кражба, а легитимно усвояване на пари при определени условия. Въпросът е, кой е по-добър в това.

За съжаление вече никой дори не опитва да създаде своя икономика, която да не е изцяло базирана на европейски пари.



Тема Re: Нищо ново не се е случило и няма да се случи.нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано22.11.21 22:20



За съжаление вече никой дори не опитва да създаде своя икономика, която да не е изцяло базирана на европейски пари.

Е, сега вече хич не си прав, само тука във форума има двама производители на домати, които минават без цент европейски пари.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Нищо ново не се е случило и няма да се случи.нови [re: ad miral]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано22.11.21 22:24



Мноо мрънкане, много нещо. Малко ви е била казармата



Тема Re: Аврора дойде с гръм!!!нови [re: BATHco]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано22.11.21 22:27



От доста места чувам, че в нея е амбицията. Май не му е лесно на тоя сиромах? Хем да слуша и изпълнява от изток, запад, север и юг, хем и жена с високи амбиции до него. Прибави и натиск от Македония,Турция, Гърция и т.н. Сложи и съпротива от калинкиния апарат, създаден от ГЕРБ . Е…… не искам да съм президент, ако ще и жълтици да раздават.





Тема Re: Нищо ново не се е случило и няма да се случи.нови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 22:28



В клуба производители на домати??? ... правещи промишлено производство???

Дай имена?



Тема Re: Нищо ново не се е случило и няма да се случи.нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано22.11.21 22:53



правещи промишлено производство
А-а, тц, ако търсиш промишлени домати – ходиш в Била.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: Нищо ново не се е случило и няма да се случи.нови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано22.11.21 23:01



"А-а, тц..." Че то по тази логика аз съм производител на адронни колайдерчета... както знаеш...





Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: MilaO6]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.11.21 10:02



Милке, Миииилкеее... вашите "критически фърчила" не са ни интересна тема

... Свиквай!!!



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: Silverado]  
Автор Иво (ultimate hero)
Публикувано23.11.21 11:10



Май да. Но още като лице и личеше, че е зверски предразположена към освинване. Което и става, както винаги.
Но надето си беше яка резачка, мамка му.



Тема Re: Нищо ново не се е случило и няма да се случи.нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано23.11.21 12:16



аз съм производител на адронни колайдерчета
Ште съдя за посегателство върху ® и ©



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано23.11.21 13:07



комунисти. комсомолци... все са на власт от 1944 насам.
"Конкурират" се помежду си създавайки различни партии...



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: T a n y a]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.11.21 13:14



Нещо такова казвам и аз, само че според мен имаше прекъсвания в този период имаше и некомунистически управления, имаше и безидейни, по инерция.



Тема Re: Нищо ново не се е случило и няма да се случи.нови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.11.21 13:19



Спокойно, подкупил съм съда!





Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано23.11.21 13:37



некомунизмът няма традиции...
... но, за него има политическа ниша - поради 2/3 негласували...

Погледнах има и специалност "Политика и бизнес" в УНСС.



"Подготвяните специалисти са с широк интердисциплинарен профил и капацитет за гъвкава адаптация към нуждите на трудовия политически и бизнес пазар."

.... какво ще тече трудов политически пазар?



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: T a n y a]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.11.21 13:49



"некомунизмът няма традиции... " Да, няма.

"... но, за него има политическа ниша - поради 2/3 негласували..." Не бих казал. По-скоро тази ниша е прокомунистическа - защото те винаги ще се насочат по най-малкото съпротивление, а това е комунизма. По мои наблюдения това е една абсолютно неориентирана аморфна маса с нулева политическа ориентация, кълвяща най-силно на популистични и конспиративни теории и въздействия. Тези хора каквото и да изберат, все е грешно, защото нямат база от критерии за оценка на обкръжаващата ги среда.

"Погледнах има и специалност "Политика и бизнес" в УНСС. " Ми хубуу!



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано23.11.21 14:07



А на въпроса би ли отговорил: какво е трудов политически пазар?



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: T a n y a]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.11.21 14:37



Не знам.
Това сефте го чувам.

Редактирано от LAMBl на 23.11.21 14:38.



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано24.11.21 09:39



По мои наблюдения това е една абсолютно неориентирана аморфна маса с нулева политическа ориентация, кълвяща най-силно на популистични и конспиративни теории и въздействия
По мои наблюдения - хората, дето писаха във форума, че не са гласували не са баш такива .. Но то е така - субективно различие в приемането на това какви са околните винаги има.

Винаги ми се е искало ... преобладаващото да е нормалното.
И може би от това ми желания - си правя заключенията... тези 2/3 работят, имат знания, но нямат политическа инициатива. Не знам защо липсва толкова масово мотивацията на хората да се занимават с политика... но мисля, че нямат избор.... Неволята и да се вика, няма да дойде. Не дойде преди 1990, не дойде и след това...



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: T a n y a]  
Автор Иво (ultimate hero)
Публикувано24.11.21 09:43



Простете, че се намесвам в разговора ви, но не 2/3, 8/9 си мислят, че работят.
Това проличава най-добре през авгъз в София. Всичко си върви перфектно без 90 на сто от офисния планктон.
Гледах снощи някакъв арт-пърформънс. Някакви безделни и безидейни тунеядци се търкалят и гънат на някакви плотове и това се води "изкуство"? Или "работа"? Ако да - по-добре е, че те не гласуват.





Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: Иво]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано24.11.21 09:56



офисния планктон.

...ами ниша е от пазара на труда.

Ако ще разглеждаме океана за метафора на обществеото... тези дето са на дъното в океана, акули ли са?

Що е това паразит в социален смисъл?



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: T a n y a]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано24.11.21 10:06



"...ами ниша е от пазара на труда." А ако този пазар е изкривен от непазарни фактори и е престанал да бъде пазар (тоест производителен)??? Примерно Европа дава едни пари за ... гледане тъпо в неопределена посока ... това по какъв начин прави този труд производителен?

Ето това е паразит в социален смисъл!



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано24.11.21 10:19



Примерно Европа дава едни пари за ... гледане тъпо в неопределена посока ... това по какъв начин прави този труд
Щом Европа дава пари за гледане тъпо...
.... и се намира доброволен бенефициент
Това не е ли социален факултативен мутуализъм?



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: T a n y a]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано24.11.21 10:19



Абе формално да, но като теглиш чертата, свършената работа (силата по преместването) е равна на нула.





Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано24.11.21 10:33



формално да, но като теглиш чертата
о, ако ще да се решават задачи: може би условието на задачата е такова, че тоочно нулата да е отговорът. А може за нулева работа и бонус да се дава.

Допускам, че и създаването на такива реални задачи да е особено добре платено. Дето се вика - да има паричен оборот.

Редактирано от T a n y a на 24.11.21 10:42.



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: T a n y a]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано24.11.21 10:54



Това не е теория, а реален живот - икономика. Там нулеви цели никой не си поставя. "Залудо работи" е израз, а не реалност! Никой не работи зАлудо!



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано24.11.21 11:01



"Залудо работи" е израз, а не реалност! Никой не работи зАлудо!

"Залудо работи, залудо не стой."
и аз си го помислих. Ама втората част.... ми се стори невярна.

Ноpмалното е да се работи с печалба...
Ако има бум на фалитите... Аврора е дошла?



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: T a n y a]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано24.11.21 11:19



"Ако има бум на фалитите... Аврора е дошла?" Фалити от всичко могат да дойдат, не е задължително да е от Аврора.



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано24.11.21 12:06



.... не е задължително да е от Аврора.
Не е.
Падаш, ставаш, оправяш короната и продължаваш...



Тема С два месеца съм подранил...нови [re: LAMBl]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано23.01.22 00:31



"Оставка ли...??? Паметник!!! Паметник трябва да й издигнат!!!" Още преди 2 м. ви казах, че оставки няма да има:







Тема Re: С два месеца съм подранил...нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано23.01.22 00:39



Пък после ни лъжеш, че не си бил правил прогнози...



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: С два месеца съм подранил...нови [re: ad miral]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.01.22 01:36



" Отлят веднъж в калъпа чугунен комуняга козината си мени, но нрава - не" е аксиома, а не прогноза.



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Noy BG (библейския)
Публикувано23.01.22 01:39



Това не е теория, а реален живот - икономика. Там нулеви цели никой не си поставя. - е как да не? Що тогава фалираха съвсем умишлено работещи фабрики/предприятия и каквото там се сетиш? После ги сринаха със земята, примери от недалечно минало искаш ли? Сринаха и занулиха цялата ни икономика и де що работеше и произвеждаше нещо, съвсем умишлено, с цел да не сме им конкуренция. Излиза, че това нещо икономиката е много разтегливо понятие. Една за да е на плюс, друга трябва да е на минус.





Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: Noy BG]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.01.22 01:49



Фалираха ги, защото девизът на много българи от всички социални слоеве е : "Бързи пари!"
От много повече от 30 години.



Тема ъъъъ, тфа за ламбиту ли?нови [re: tuzlija-179435]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано23.01.22 06:14







Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.01.22 09:07



После пак ми се лензете, че от женките политик не става, акъл не ви трябва
и да си гледат мъжо, къщата и децата.



По-добре умен и интелигентен враг, отколкото тъп приятел и съдружник.
Начука ли ви вирнатите носове врагинята - начука ви ги.
Кат си стиснете гъзенцата и й достигнете нивото, може и да я биете.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: С два месеца съм подранил...нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано23.01.22 09:08



.... оставка има, ама е неприемлива. :))
И ББ подаваше оставки на правителства и го преизбираха....
Но е до време....



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор Liya ()
Публикувано26.01.22 00:40



Да! Нинова направи голям шлем!!!



Ламбито!!! Велик си! Прочетох го целия ти пост на близките около мен - велик си! Така си е, всичко

Споко, ще гледаме сеир!



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано26.01.22 20:07



"Бързи пари!"

И да ги имат, не съм сигурна, че знаят...
.... какво да правят с тях.



Тема Re: Аврора пристигна с гръм!!!нови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.01.22 21:31



Ей ти

да се изкефиш.
Па да видим кой какъв шлем всъщност е направил.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.