Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 19.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Хубу де! Докога? (ПАК ковидна)  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.11.21 07:24



Вижте, не искам да се заяждам. Искам обяснения и прогнози. От разумните ваксъри. Без излишни емоции.



И то не само вълнА, а и рекорди!

65 000 случи на коронавирус за четвъртък, 18 ноември - което е абсолютен рекорд

Честно казано, аз очаквах, след като дисциплинираната Европа се ваксинира - това чудо да утихне и ние, снишаващите се антиваксъри да “намажем” от тая ваксинационна патаклама...поне такава беше заявката - 80% ваксинирани и край, дрън дрън дрън....

Е, очевидно това не се случва. Дали не е време да ни стане ясно, че НЕ ВАКСИНИТЕ ще спасят света от това чудо? Нагушихте се, айде стига!

Или ПОНЕ да ни се каже откровено и на висок глас истината, каквато скромно ми я написа 741 онзи ден - ваксината ЕВЕНТУАЛНО може да предпази ваксинирания от тежко преболедуване и смърт, но НИКАКВА ДРУГА РАБОТА НЕ ВЪРШИ. Ни в локален, ни в световен мащаб.

Поне - не такава работа, каквато вършат другите ваксини срещу другите болести.
ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Редактирано от UnicaDonna на 19.11.21 07:29.



Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна) [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.11.21 07:28



Ама чети ги тия статии, които ги пускаш.



Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна) [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.11.21 08:01



Ако случайно имаш предвид 68-те немски проценти - да, прочетох, естествено, а и за Нидерландия прочетох, и за други държави с още по-висок процент. Където също има бумове и рекорди.

Ти четеш ли пък това, на което отговаряш?

АЗ НЕ ОСПОРВАМ някакво значение и влияние на ваксините. Оспорвам голямото значение, което им се приписва, ОСОБЕНО в полето на преборване на вируса в световен мащаб, КАКТО други ваксини.

Или може да казваш, че немците, ако се бяха ваксинирали 85% - нямаше да им се случат случките от вчера и днес?

Все едно да твърдиш, че Кацаровите шумни твърдения за ефективността на въшливите им зелени сертификати, половината от които са фалшиви, са свършили някаква работа.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна) [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.11.21 08:19



Ами поне е някакъв опит. Виждам, обаче ясно, че за този начин - ограничения за неваксинираните се държи целият свят, и че никой не иска да се откаже от него. Задълбочава се, ограниченията се уточняват(2d, 3d от твоя линк) , приготвя се дълговечност(ЕС ще се произнесе през март как ще се смятат сроковете на сертификати и бустер), така че ако сегашните ваксини не преборят самата пандемия, поне ще освободят хората от ограниченията.
Дали ваксините ще победят разпространението не мисля че някой (освен Хари Барабари, Дарк и Сноу) може да ти отговори. Ту изглежда да, ту - не.



Тема света няма нужда от спасяване [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано19.11.21 08:22



цялата тая истерия и насилственото ваксиниране с нищо не помагат
особено сега когато изглежда се появяват ефективни лекарства



Тема още 3 години [re: UnicaDonna]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано19.11.21 08:40



това не е моя прогноза, а на уважаван от мен бигот-мракобес и познавач на масовите психични отклонения. според него подобни явления продължават около 5 години, значи остават още 3. например балона с лалетата в холандия е изкарал долу горе толкова.
аз лично не бих се ангажирал с толкова конкретно число. първо, не мисля че болестта (истинската, не физиологичната) ще продължи еднакво дълго във всички държави, някои ще се оправят по-рано други по-късно. второ за разлика от лалетата, тук имаме и зависимост от физиологичната болест, и нейното развитие ще повлияе значително и на развитието на психозата. ако физиологичната болест завие към по-опасен вариант, това ще удължи психозата, и обратното.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна) [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.11.21 08:47



Докато не ни натикат в миша дупка няма да се спрат. Стискай зъби докъм 2024 година. По- малките инати ще се ваксинират, останалите ще лежим на техен гръб



Лошото е, ако твоите клиенти ти искат зелен сертификат, за да ги водиш на огледи. Аз отбих няколко мераклии да ме видят, он лайн кандисаха. Ама при теб не знам как ще стане.
Същото е при Карамфилов, няма начин он лайн. Та ... стискай зъби, той стиска, обещала съм му чене



Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна) [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.11.21 08:55



Прилича сякаш вече сте в мишата дупка вие. Или поне карамфилова :-)



Тема Re: още 3 години [re: zaphod]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано19.11.21 08:55



Какъв балон с лалетата?



Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна) [re: Green Light]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.11.21 08:58



Може и така да е, според теб)) аз обаче не чувствам никакви липси. Дупката ми е достатъчно комфортна, все още. Виж ако ме ограничат да излизам и на улицатата, тогава вече ще е миша дупка.
За сега съм си свободен човек. В молове така и така не влизах.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.