Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна)нови [re: Crrafterr]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано19.11.21 21:50



Не съм в София, но и аз си намерих спокойно местенце на три пъти, повечето работят до 15.00, по обяд вече е спокойно. А и като ходиш повече от веднъж за бърз тест, след първия път като завържеш разговор с лаборантката и вече не ти прави старателен дълбок нособрък, а леко те гали по ноздричките и аре, чао, отрицателен


Аз не знам министър Стойчо откъде ги измисли тия 150 единици антитела за граница за получаване на три месечен сертификат като референтните стойности на всички лаборатории са различни. Можеше да кажат над два или три пъти над горната граница, примерно ...
Луди станахме.



Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна)нови [re: e ta]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано19.11.21 21:55



Аз докато съм жива няма да забравя КПП-тата от миналия март. Полицаите в гумени наметала и противогази, сутрин рано, излизаш извън града, кър, сумрак, вали или тежка мъгла и хоп, палети по пътя, ограничителни ленти и ... призраци ... И така всеки ден, за да се довлечеш до работа.

Аха, а помниш ли по колко бяха заразените на ден - по 20-30. А умрелите по 1-2, и то, не всеки ден. Сега заразените са по 2-3-4-5000 дневно. И народът си шляпа ухилен без маски.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles, parvaty, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.11.21 21:56



Днес слушах по радиото как ще разследват дали треньора на футболен отбор е ваксиниран или има фалшив сертификат.



Казва че бил ваксиниран в център за ваксинация (аз също) — това е най-лесния начин за проследяване, защото организацията беше много добра.

Ще стане интересно, когато апп-а със сертификата започне да се линква в база данни.

Пак ще раздават глоби като в началото на пандемията, но тоя път за фалшифициране на сертификати.

Въобще не се съмнявам в способността за събирането на допълнителни такси.



Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна)нови [re: caryb]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано19.11.21 21:56



Повечето го правим за сертификат.
Тва е ...
Аз няма да се ваксинирам. Още не.
Въпреки, че ме притискат служебно. Макар, че мога да работя от всяко кътче с нет. Разбирам и работодателите, и търся златната среда, хаха ...



Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна)нови [re: alisalisa]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано19.11.21 22:03



Колкото повече човек се бави, толкова по-неблагоприятни дадености има за ваксинирането.

Между другото вече е късно, но да предположим, че има хора, които наистина никога не са били заразени, били са изолирани и сега искат да се ваксинират.



Бре, чудех се по тия постинги в ФБ от българите против ваксинирането. Има токкова други модерни ваксини например против рак на шийката на матката — слага се само на млади тийнейджъри, и какви ли не още ваксини. За тях също ли казват “не пипайте децата убийци!”



Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна)нови [re: e ta]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано19.11.21 22:07



преди време (май месец) аз като се тествах, имах 400 при долна граница 500 от воята лаборатория, същата мерна единица като Кацаровата за сертификат при 150. Политически решения, апаратури всякакви, боза.



Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна)нови [re: alisalisa]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано19.11.21 22:08



Повня, баби, повня ...





Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна)нови [re: caryb]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано19.11.21 22:08



Всички са лицензирани. И никнат като гъби - преди година на това място нямаше кьорава лаборатория





Тема Re: Хубу де! Докога? (ПАК ковидна)нови [re: Crrafterr]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано19.11.21 22:13



А, де ...
Ептен на абдали станахме.
Сега, че има много болни, има. Че е гадно, гадно е. Че през ден, през два съм на погребение, млади, стари, роднини, приятели - факт ...
Ама, вложете и малко мисъл, бе, господа държавници и експерти.
Да ви имат от малко, малко доверие хората поне.
То на ангро и баба знае.



Тема какво ще каже науката за тая картинканови [re: UnicaDonna]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано19.11.21 22:35




защо баш в антиваксърските щати нема вирус




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.