Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Почти всичко, което чета днес е против Герджиковнови [re: Baldrian]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.21 15:25




"сарказмът е за културни хора"
Аз правя разлика между хумор и сарказъм, но да не влизам в подробности. По повод този цитат се сетих за друг, затова се включвам. Парцалев:
Смехът е сериозно нещо, не може хората да се смеят на глупости



Тема Re: Почти всичко, което чета днес е против Герджиковнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано20.11.21 15:31



сарказмът е граничен...да осмееш, без да влезеш в грубост и дебелащина...


избягва неуместността...

по-скоро заради обобщеният образ на политика, отколкото поради конкретика ми се падна изказването му, сякаш.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Ехо, антирадевците/антикатилци! (ДЕБАТЪТ)нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано20.11.21 15:58



фертилен бил, уни, какво достойнство.
ще изпонатръшка де що фенки му се мернат.

да му мисли деситУ




научи се да чакаш

Тема Re: Глупак!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.11.21 16:11



Ма какво да ти кажа - шантава си, то е ясно. Чакала омагьосване... С годините аполитична, някога не, това е по-разбираемо. Успелият човек не е задължително да е благотворител

(гласуването е вид благотворителност) и ниската избирателна активност е ярък показател за това, за тези две неща: личен успех + майната им на неуспелите. Съвсем нормално е все повече познати да са така.



Тема Re: Глупак!нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано20.11.21 16:35



Ти пък ама че извод изкара

Но съм съгласен, че политиката и гласуването е за младите. Те по-лесно се ориентират в чистата идеология(полза за всички, въобще). Моите познати моя възраст, когато говорят за политика говорят или за познати и конкретна полза, или за интуиция(като Ружа). Но то това не е нито интересно за лаф, нито пък въобще е политика - направо нямам познат, който да не ми се е сърдил, понеже съм му го казал това.

Интуиция така и не го разбрах това какво е. Ако е като "щом видя човека и рабирам какъв е", мерси, не ми я хвалете.



Тема Re: Глупак!нови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.21 16:44



Аз смятам, че като гласувам за бандити правя неуспелите все повече и повече. Не ескам да съм благотворител на хора като Делян Пеевски, Данчо Ментата, ТКП-ка, Фидосова, Цачева ....
Или... да, по -добре за малък бандит, отколкото да нямаме изобщо бандити. Все някъде там някое малко робинхудче може да се намери





Тема Re: Глупак!нови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.11.21 18:15



Че какво му е на извода. Ти успял ли си? - според мен, да: нищо не ти липсва. Защо гласува? (искам да докажа благотворителност)



Тема Re: Глупак!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.11.21 18:21



Защо ли съм сигурен, че "бандит" за теб е обект на медийна публикация. Или някой бързо отслабнал!





Тема Re: Глупак!нови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.21 18:28



(искам да докажа благотворителност)

Защо ти е важно това? На кого творите благо? На мошениците. Ето, Пеевски отново добрува в парламента. Може да стане и председател на парламента, някой ден. Може и да зачезне като Христо Бисеров ... дал му Бог добро. Данчо ментата... да изброявам ли? ЦВъ Цвъ....

А може другаде да се прави благотворителност.Е, едното не пречи на другото, разбира се.

Знаеш ли, чудя се тия дни... как на едни дават авансово милиони, а други залагаме имоти, даваме банкови гаранции... и нито лев преди да свършим работа.



Тема Re: Глупак!нови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.21 18:30



Не, килограмите не ме интересуват, медии не чета много. Представи си, че имам други наблюдения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.