Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Е докога с тия машини!!нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.11.21 08:44





“Продължават от различни места за съхранение да "изскачат" машини за гласуване, които не са поръчани и договорени от Централната избирателна комисия. Това става само четири дни преди вота за парламент и президент. За доставката на нови 199 машини се разбра снощи. Те се намират в склад на фирмата-доставчик "Сиела Норма". Той пък е ситуиран във Висшето транспортно училище "Тодор Каблешков" в столичния жк "Слатина". Машините са били разположени в склада без никаква охрана. Наложило се е спешно да бъде изпратена жандармерията там.”

Но жандармерия НЯМАЛО.

Тия нали пищяха, че нямат пари даже за задължителните машини? Как така складиран още, и още?

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Е докога с тия машини!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано11.11.21 09:50



Тя държавата ни нямаше.

Тия богаташи от Сиела може да имат ресурс светът да ходи на избори 3в1 в един и същи ден.



WALL·E

Тема Re: Е докога с тия машини!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано11.11.21 11:39



За мен притеснително е объркването и разликите в обясненията на шефа на Сиела - Веселин Тодоров.
Отначало каза че са за Албания за тестове, а в последствие - че са за резервни части. Твърде голямо количество са за да е над тия неща и да не знае. Това че се обърква говори лошо, не мога да си представя как аз ще се объркам за подобно нещо.

Мисля, че има нещо тъмно около тези машини, което комбинирано с драмите около броенето на разписките изостря вниманието ми.
Съжалявам че вече няколко часа откакто си пуснала темата няма коментари, ще ми е интересно да разбера какво мислят клубарите.

П.П. Корнелия Нинова за пореден път ми харесва -


Служебното правителство трябва незабавно да се включи и да даде на обществото разяснения за нелецинзираните машини за гласуване, които вече са открити в три склада. Това обяви по Нова ТВ лидерът на БСП Корнелия Нинова. Тя призова НАП и Агенция „Митници“ незабавно да се включат в проверката.

Въпросите към тях са - през коя граница са минали тези машини, как се декларирани, колко машини и по какъв договор са внесени. Колко от всичките машини за гласуване са извън договор с ЦИК? Ако са внесени за Албания и Грузия, както обясняват от „Сиела“, то те трябва да бъдат декларирани за реекспорт. Само така ще разберем истината – ЦИК всяка вечер са изненадани, а „Сиела“ дава всеки ден различни обяснения, посочи Нинова. Според нея оправданията, че им трябва за резервни части са несъстоятелни. Според закона в деня на избори машини не се сменят при повреда, а се минава на хартиени бюлетини.

Когато няма ясни отговори се раждат съмнения, отговорните институции да кажат истината. Ние искахме да се броят разписките, това е доказателство за честни избори, допълни Нинова.


Редактирано от Green Light на 11.11.21 13:13.



Тема Re: Е докога с тия машини!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано11.11.21 12:05



Има машини-има проблеми, няма машини-няма проблеми.

Кой, кой, КОЙ докара първите машини в БГ?





Тема Re: Е докога с тия машини!!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.11.21 12:25



Аз се забавлявам от следните факти.

Намериха първо едни 248 машини. Вдигна се шум. След някой и друг ден бълбукане се издаде разпореждане да бъдат преместени в ДЪРЖАВЕН склад. (Чия е държавата в момента? На Радееев! И на служебното правителство)

Снощи - още 199. Кво се случва ? НЕМЕДЛЕННО да иде жандармерия да ги охранява. (Чия е жандармерията в момента? На Рашкооов!)

Е тва не е ли “ела Вълчо, изяж ме? Повериха стадото на вълците, да го пазят!



Тоест - да си правят мошиите свободно, под техен си контрол

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!

Тема Re: Е докога с тия машини!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.11.21 12:29



Първо помислих че се възмущаваш от това че имало някъде недекларирани машини (коет и мен възмути), сега чак зацепвам че сякаш се възмущаваш дето те може би били прикрити за обслужване интересите на Боко, ма пустия Радев ги намерил





Тема Re: Е докога с тия машини!!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.11.21 12:35



Ми не, Боко ги намери.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!



Тема Re: Е докога с тия машини!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.11.21 12:37



А, това е яко. Сега ще ти погледна и линка.



Тема Re: Е докога с тия машини!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано11.11.21 12:48



Между "първо" и "снощи" има още едни 150 машини в склад край летището



Който реши загадката на запознанството Радев - Петков, ще реши и тази. Нали легендата е, че двамата си допаднали в самолета на път към Китай, Петков случайно попаднал в бизнес делегацията и така...

Дне се бъзикат, че с тия машини има нова томбола, като тая на Кацаров. Други твърдят, че ги пускат в Метро на промоция.



Тема Re: Е докога с тия машини!!нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.11.21 12:53



Между "първо" и "снощи" има още едни 150 машини в склад край летището

Да, тия ги бях забравила.

Грийн е прав. Още като се откриха първите 228 - Сиела трябваше да кажат: господа, не знаехме, че така ще ви разбунят тия наши машини. Взели сме си ги за наша сметка с наши си цели. Има още Х бройки на летището, У в ПЖИ, Z нам-къде-си. Споко, те са си наши. Вашите са Ей тия.

Или нещо друго подобно.

ПРОСТ СУВЕРЕН - СЛАБА ДЪРЖАВА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.